Ostrá – Libodřice 5:2

Tři branky hrajícího trenéra Ostré Jiřího Dozorce pomohly týmu sestřelit tým Libodřic, který se v prvním poločase ještě držel.

Jako první mířili do černého hosté už v 7. minutě. „To nás trochu rozhodilo,“ přiznal Dozorec. Jeho tým ale do přestávky vyrovnal a po změně stran už měl gólově navrch. Libodřice měly sice za stavu dva jedna ještě nějaké šance, ale po třetí brance už bylo rozhodnuto. „Sice byla v zápase řada nepřesností, ale my jsme rádi, že jsme získali důležité tři body,“ rozplýval se Dozorec, který musel týmu po utkání „šoupnout rundu“. Předvedená hra nebyla nic moc, spíše byl náš výkon zodpovědný. Uklidnil nás třetí gól,“ dodal spokojený trenér.

Branky Ostré: Dozorec 3 (3. z PK), Kotrba, Šlambor. Rozhodčí: Šnýdr. ŽK: 2:3. ČK: 70. hráč hostí. Diváci: 200. Poločas: 1:1.
Ostrá: Heimrath – Čáp, Kopic, Margolius, Jíša – Uher (70. Verner), Dozorec, Polák, Pačesný – Kotrba, Šlambor (84. J. Kostenko).