Ostrá – Bezno 3:3

První půli měli jasnou převahu domácí, kteří se ujali vedení v 8. minutě po gólu Dozorce. V 17. minutě zvyšoval na 2:0 pro Ostrou Remenec. O sedm minut později to bylo už 3:0, do černého mířil Verner. Hosté dokázali do poločasu snížit na 1:3. „V prvním poločase jsme byli lepší, dokázali jsme vstřelit tři góly a to jsme ještě nastřelili pětkrát brankovou konstrukci,“ litoval hrající trenér Ostré Jiří Dozorec.

V druhé části přišla na domácí opět krize, jako v předchozích nevydařených utkáních. Hosté Ostrou přehrávali ve všech směrech a vstřelili další dva góly, kterými srovnali na konečných 3:3.

„Opět jsme měli výborný vstup do utkání, ale pak jako by na nás padla nějaká deka a ztratili jsme jasně vyhraný zápas. Myslím, že máme špatný los, protože teď narážíme na celky, které se pohybují v sestupovém pásmu a s těmi je vždy těžké hrát. Máme naštěstí dost bodů, které jsme získali na začátku sezony a proto nemusíme hrát o záchranu,“ uvedl po utkání hrající trenér Ostré Jiří Dozorec.

Branky Ostré: 8. Dozorec, 17. Remenc, 24. Verner. ŽK: 3:1. Diváci: 80. Poločas: 3:1.

Ostrá: Heimráth - Čáp, Vavřík, Slavíček, Effemberger - Jíša (80. D. Hradecký), Dozorec, Polák, Verner (60. Uher) - Kotrba, Remenec.

Lukáš Kodera