Ostrá – Paběnice 4:2

Toto utkání se všem přítomným divákům muselo určitě líbit, šest krásných branek, tři střelci a především kombinační fotbal na obou stranách. Sekretář klubu Ostré Milan Moravec vyzdvihl bojovnost hostů z Paběnic. „Soupeř byl velice houževnatý, dokonce prvních patnáct minut nás dostali pod tlak. Kopali spoustu rohů, což se jim celkem dařilo a hodně bojovali. My jsme pak dali gól a na hřišti byla vlastně už jen Ostrá. Ovšem hosté neskládali zbraně, opravdu hráli do posledních minut utkání,“ vysekl poklonu soupeři Moravec.

Kouč Růžička byl i přes prohru s výkonem svého týmu spokojený. „Ten zápas se musel lidem líbit, bylo to dobré. Z naší strany to byl dobrý zápas, ale neproměňovali jsme šance. Soupeř nás přehrál hlavně v produktivitě. O přestávce jsem říkal klukům, ať si dají pozor na začátek druhé půle, aby nedostali gól. Bohužel, samozřejmě jsme hned tu branku dostali. Zápas se podle mě vyvíjel tak, že my jsme hráli a oni dávali branky, podotkl trenér Paběnic Karel Růžička.

Branky: 20. a 48. Remenec, 63. a 81. Kotrba – 25. a 88. Zikmunda. Rozhodčí: Žižka. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Ostrá: Heimrath – Effenberger, Vojtěch, M. Kostenko, Čáp - Vavřík, Dozorec, Polák, Remenec - Kotrba, Verner, střídali J. Kostenko, P. Mikeska.

Paběnice: Vrána – D. Mužátko, Růžička, Hájek, D. Říha – Blažek, Bohatý, Blahník, O. Votava – Zikmunda, Procházka, střídali: P. Mužátko, Otava.