Bezno – Ostrá 0:3

Domácí se snažili nakopávat dlouhé míče, ale vytvořili si jen jednu šanci. Podzimek však pálil pouze do brankáře. Hosté si během první půle vytvořili dvě šance a jednu z nich proměnili, když ve 37. minutě Kotrba patičkou vybídl Remence a ten nikým neatakován otevřel skóre.

Domácím vyšel úvod druhé půle. Podařilo se jim Ostrou dostat pod tlak, jenže sérii rohů a také několik úniků nedokázali přetavit ve vyrovnání. V 65. minutě pak utekl Remenec a Ostrá vedla o dvě branky. V závěru pak ještě Kotrba upravil na 3:0. Domácí mohli dát alespoň čestnou branku, jenže M. Korejza při penaltě přestřelil bránu. „Bylo to ošklivé utkání, ale máme z něj tři body,“ řekl po utkání kouč Ostré Karel Báča.

Branky: 37. a 65. Remenec, 85. Kotrba. Rozhodčí: Vilhelm. ŽK: 3:1. Diváků: 150. Poločas: 0:1.

Ostrá: Heimrath – Tangl, Studený, Krejčík, Kostenko (46. Hradecký) – Camara (46. Vavřík), Remenec, Kučera (75. Holan), Čáp – Košťál, Kotrba.