Běrunice – Opočnice 3:2

Tým Běrunic prohrával už 0:2, ale do poločasu snížil a po přestávce otočil stav ve svůj prospěch.

Branky Běrunice: Černý, Zima, Vaňura. Poločas: 1:2.

Vrbice – Dymokury 1:4

V lehkém tempu si nováček okresního přeboru poradil s domácím týmem, kterému nasázel čtyři branky.

Branky Dymokur: Kopřiva 2, P. Malát, Volráb (z PK). Poločas: 0:3.

Pátek – Velký Osek 4:2

Utkání bylo do šedesáté minuty vyrovnané, ale hosté odpadli fyzicky a toho Pátek využil.

Branky Pátku: Vyhlídal 2, Bezděčný, Král. Poločas: 1:1.

Rožďalovice B – AFK Nymburk 3:1

Domácí vyhráli zaslouženě, protože si v zápase vytvořili více brankových příležitostí než soupeř.

Branky Rožďalovic: Kapal, Musil, Žoha. Poločas: 2:0.

Jivina – Milovice 0:12

Do dvacáté minuty bylo utkání vyrovnané, ale pak to byla hra kočky s myší. Domácí závěr vypustili.

Branky: Růžička 3, Müller 2, Fiala 2, J. Petráš, P. Petráš,Beneš, Mencl, Roth. Poločas: 0:5.

Mochov – Kounice 2:2

Kounice doplatily na neproměňování šancí. Po poločase o gól prohrávaly, nakonec alespoň srovnaly. Ale v zápase zahodily několik šancí.

Branky Kounic: Bylina, Starý. Poločas: 2:1.

Kostelní Lhota – Pečky 0:0

V utkání měly mírně navrch Pečky, ale ani jim, ani domácím se branku dát nepovedlo. Pro domácí to však byla velmi dobrá příprava a sýmem z I.B třídy.

AFK Nymburk – Sadská B 0:6

Zápas byl jednoznačnou záležitostí hostujících fotbalistů, kteří jsou nováčkem okresního přeboru. Domácí Sadskou příliš neprověřili. Střelcem utkání se stal Štácha, autor hattricku.

Branky: Štácha 3, Nedbal, Hnízdo, Kalina. Poločas: 0:4.

Libice – Městec Králové 1:6

Hosté z Městce Králové měli po celé střetnutí jasnou převahu, kterou korunovali šesti góly. A měli i další příležitosti.

Branky Městce: Velenský 2, M. Poděbradský 2, Eliáš, Veselý (z PK). Poločas: 1:4.

Kounice jsou stále bez trenéra

Za pouhé tři dny startuje fotbalový okresní přebor a tým Kounic stále nemá trenéra. „Je pravda, že zatím trenéra nemáme. Oslovili jsme tři kouče, ale zatím jsme nesehnali. Mužstvo prozatím vede kapitán Janeček,“ uvedl tajemník kounického klubu Petr Liška. „Klub stále trenéra hledá,“ dodal.