„Do zápasu jsme nevstoupili příliš aktivně, na vině ale mohlo být i horko, které panovalo. Chyběla nám také bojovnost, ale to se možná dá přičíst debaklu z minulého kola, který jsme utrpěli v Teplicích. Zato soupeř, ten pouze bránil, naše malé hřiště mu asi vyhovovalo,“ hodnotil dění na hrací ploše v prvním poločase litolský trenér Pavel Jareš.

„Ve druhé půli se i hosté trochu osmělili a měli nějaké brejky, dvakrát nás zachránila naše obrana, která nebezpečně vypadající střely zblokovala. Ke konci utkání už jsme si vytvářeli nějaký tlak hlavně díky standardním situacím, kopali jsme spoustu rohů a trestňáků,“ uvedl litolský trenér.

Zápas mnoho fotbalové krásy nepobral, přesto byli nakonec domácí fotbalisté šťastní. „Utkání to bylo spíše bojovné, na pohled nic moc. Diváci jsou u nás zvyklý, že se více hraje před hostující bránou než tentokrát. Ale je bych chtěl vyzdvihnout, přišlo jich přes dvě stě, což je velmi solidní, když hrála naše reprezentace,“ pochvaloval si Jareš návštěvu na stadionu. „Nejsem spokojen s hrou, byla tam spousta nedostatků, ale důležité jsou pro nás získané tři body po debaklu v minulém týdnu,“ měl radost kouč Jareš.

Tomáš Kubánek