„Pro nás je to zatím báječná sezona. Já teď říkám, že už jsme zachráněni,“ smál se po vítězném zápase litolský trenér Pavel Jareš. Jeho tým vyhrál 1:0 nad Zápy. „Soupeř byl v poli lepší, ale vyloženější šance jsme měli my. Utkání jsme ubojovali a o to je to cennější. Postavení v tabulce je pro nás fantazie,“ rozplýval se litolský kormidelník, kterého trápí pouze několik zranění svých svěřenců. „To nás teď trápí nejvíc, protože marodka se nám rozrostla,“ dodal Jareš.

Výsledek 1:1 s domácího zápasu s týmem Úval byl pro Polaban Nymburk přijatelný. „Tentokrát můžeme být za remízu rádi, i když jsme hráli s týmem, který je pod námi v tabulce,“ řekl hrající asistent nymburského trenéra Stanislav Bejda. „Zápy hrály dobře a my jsme se naopak trápili. Až na deset minut ve druhém poločase, kdy jsme zahrávali sérii standardních situací,“ uvedl Bejda.

Fotbalistům Semic se jaře vůbec nedaří. Všech pět odehraných utkání totiž prohráli. „Škoda. Byli jsme blízko remíze. Hráli jsme dobře, bojovali jsme a s prvním týmem tabulky jsme uhráli solidní výsledek,“ uvedl po utkání vedoucí mužstva Semic Miroslav Čepelka. „Když jsme kompletní, můžeme hrát s každým,“ dodal.