„Výsledek je pro nás až moc krutý. Klidně to mohlo skončit 4:2. Je pravda, že nás domácí od začátku přehrávali, ale po změně stran jsme hru vyrovnali,“ řekl po prohraném utkání Miloš Malina, trenér Polabanu.

Jeho tým opět zazdil několik vyložených příležitostí. „Dokonce bych řekl, že jsme v některých pasážích byli lepší, ale když z jasných pozic nedokážeme vstřelit branku, těžko můžeme vyhrát. Naši střeleckou nemohoucnost dokumentoval třeba Lev, který běžel sám na brankáře, ale nedal. Jinak musím říct, že Úvaly mají dobrý tým,“ přiznal nymburský kormidelník.

Semice doma zabraly a získaly tři body se silným soupeřem. Rezerva Vlašimi totiž myslí na postup ze druhého místa. „Zasloužili jsme si vyhrát. Hráli jsme dobře. Ten rozdíl, který mezi námi je, se smazal,“ hlesl spokojený vedoucí semického mužstva Miroslav Čepelka.

Další výhru si do tabulky připsali borci Litole. Ti jsou momentálně na páté příčce a na třetí Úvaly ztrácí pouhý jeden bod. „Bylo to hodně bojovné utkání, snažili jsme se dobře bránit. Počítali jsme spíše s bodem, protože nám chybělo tolik lidí, ale kluci s béčka hráli dobře, a tak jsme spokojení se třemi body,“ řekl po utkání kapitán vítězného celku Václav Sosnovský.

René Volf, Jan Roule