Fotbalový krajský přebor pokračoval zápasy dvacátého kola. V nich uspěli z okresních zástupců jen borci Semic, kteří vyhráli na trávníku Sedlčan 3:2. Polaban Nymburk prohrál v Kolíně 1:2 a Litol doma nestačila na Zápy, kterým podlehla 0:1.

Hodně naštvaný byl po zápase v Kolíně trenér Polabanu Miloš Malina. „Domácí byli lepší, to musím uznat, ale ke druhému gólu je jednoznačně dotlačil rozhodčí,“ láteřil nasupěný Malina. „Spravedlivá by byla remíza. Naše taktika byla jasná – hrát na defenzivu. S takovým mužstvem jako je Kolín nemůžeme hrát otevřenou partii, to bychom dostali třeba bůra. Spoléhali jsme na rychlé brejky Lva. Ale za dané situace jsem naštvaný. Ke konci zápasu nám rozhodčí neodpískal dva jasné fauly, měli jsme kopat dva trestné kopy. Kolín sice v této soutěži nemá co dělat, ale nepotřebuje pomoc sudích,“ uvedl po prohraném utkání nymburský kormidelník.

Moc radosti si tentokrát neužili ani v Litoli. „Bylo to dost bojovné utkání, ve kterém bylo i málo šancí. Hosté hráli dobře, měli míč častěji pod kontrolou. Ale řekl bych, že za předvedený výkon jsme si zasloužili alespoň bod,“ řekl po utkání kapitán litolských sršňů Václav Sosnovský. „Je to škoda,“ hlesl. Litol však hrála v hodně okleštěné sestavě. „I v hodně poslepované sestavě jsme byli silnému soupeři rovnocenným soupeřem,“ dodal litolský kapitán.

Naplno bodovaly z okresních týmů jen Semice. Pro ně jsou tři body ze Sedlčan velice důležité. „My jsme se trápili, ale nakonec jsme tři body urvali,“ mnul si spokojeně ruce Miroslav Čepelka, vedoucí semického mužstva. „Domácí nehráli vůbec špatně, měli v týmu hodně mladých hráčů doplněných o zkušené. Fakt bych je netipoval na poslední místo, hráli dobře,“ pochválil soka Čepelka. Semice vedly už 3:1, ale v závěru Sedlčany utkání kontaktním gólem zdramatizovaly. „Ale pak už domácí nic kromě jednoho závaru neměli. Pro nás to jsou důležité tři body,“ dodal vedoucí mužstva Semic.