Po utkání jsme vyzpovídali dva Tomáše – na domácí straně kapitána Košvance, na semické straně brankáře Tomáše Zemánka, který udržel čisté konto.
„Hosté vyhráli zaslouženě. Zase jsme se trápili a už asi třetí zápas za sebou jsme nedodrželi to, co nám trenér řekl,“ hlesl po utkání nymburský kapitán. „Měli jsme hrát po zemi a kombinačně a to se nám nedařilo. Bylo to hodně bez pohybu a nakopávali jsme dlouhé míče na Průchu. Oni se pohybovali a více chtěli,“ uvědomil si Košvanec. Na začátku druhého poločasu měli hosté čtyři velké příležitosti. „To bylo tím, že jsme prohrávali osobní souboje,“ přiznal stoper Polabanu.

Rozzářený byl po utkání semický brankář Zemánek, který svůj tým v poslední minutě podržel, když lapil tutovku Ottovi. „Bylo to nepříjemné, ale dopadlo to dobře,“ uvedl ke gólové šanci semický gólman. „Bylo to bojovné utkání. Zbytečně jsme dostali červenou kartu a dohrávali jsme v křeči. Ale musím pochválit kluky, všichni bojovali na sto procent. Měli jsme více šancí a více jsme šli za vítězstvím,“ radoval se Zemánek.

Třetí zástupce z Litole dostal v souboji prvního s druhým od lídra z Řevnice sedmibrankový výprask. „Celý týden jsme se na ten zápas připravovali, takže nevím, co si o tom mám myslet,“ uvedl smutně Pavel Jareš, kouč Litole. „Jsem zklamaný a je škoda, že si kazíme tak dobrou sezonu. Snad to do konce sezony napravíme,“ dodal Jareš.