Ani jeden trenér nebyl s remízou příliš spokojen. „Jsem zklamaný. Chtěli jsme doma vyhrát. Nakonec jsme ale mohli být rádi za remízu, neboť soupeř měl v závěru zápasu dva slibné brejky,“ řekl po utkání domácí trenér Karel Báča. Rozporuplné pocity měl po utkání hrající trenér Slovanu Lysá Zdeněk Doležal. „Z našeho pohledu je to získaný bod ze hřiště soupeře. Právě remízu jsme soupeři nabídli naší chybou,“ vysvětlil Doležal.

Jeho tým nejprve po brzkém gólu domácího Vavříka prohrával, pak ale dvěma zásahy otočil skóre, ovšem v 75. minutě o výhru přišel. V závěru měl dvě stoprocentní šance. „Měli jsme slibné šance, které jsme ale nedotáhli do konce. Už nám na to nezbyly síly,“ krčil rameny Doležal. „Určitě nás to mrzí,“ dodal vzápětí.

Domácího Báču mrzely především hrubky, po kterých padly oba góly. „Při prvním gólu jsme jen tak nechali odcentrovat hráče a při druhém jsme dalšího hráče Lysé nechali běžet čtyřicet metrů. Měli jsme hru přerušit,“ vysvětlil kouč Ostré. „Remíza je asi spravedlivá. Kdybychom ale předvedli v ofenzivě více kvality, mohli jsme vyhrát,“ řekl trenér Lysé. Jeho tým ještě neprohrál, přesto je s jednou výhrou a čtyřmi remízami na 7. místě. „Hrajeme sice bez prohry, ale dvoubodová ztráta je určitě znát. Hrajeme, na co máme,“ dodal Doležal.