Střelci vyšších soutěží

V této rubrice porovnáváme střelce fotbalového krajského přeboru, I.A a I.B třídy z týmů z okresu Nymburk.

22 – Ježek (Litol)

19 – Dozorec (Čelák.), Vavřík (Lysá)

17 – Dalekorej (Čelák.)

16 – M. Koštíř (Semice)

15 – Beneš (Libice)

14 – Slunéčko (Rožďalovice)

13 – Sosnovský (Litol)

12 – Štěpánek (Loučeň), Kotrba (Ostrá)

11 – Petr Matějka (Čelák.), Vodvářka (Sokoleč), Billý (Poděbrady), Fér (Milovice / Ostrá)

9 – Skuhravý (Čelákovice), Vaňura (Sokoleč), Hrodek (Rožďalovice), Uhlíř (Pdy), Lukáš Svoboda (Sadská)

8 – Hakl (Čelákovice), Holan (Semice), Martínek (Polaban), Jeník (Sokoleč), Plot (Sadská), Hovorka (Libice)

7 – Čákora (Poděbrady), Novotný (Rožďalovice), Hrdlička (Sadská)

6 – Novák, Homola (Čelákovice), Pěnička (Polaban), Hurta, Škarecký, Dubský (Rožďalovice), Bošina (Litol), Farkaš (Semice / Sadská), Telipský (Sadská), Mileli, Remenec (Ostrá), Homola (Libice), Balcar, Škuthan (Loučeň), Vlačiha (Milovice), L. Novák (Lysá)

5 – Jelínek, Pecka (Čelákovice), Zikmund, Mlčkovský, Moško (Litol), Král (Sokoleč), Hanuš (Rožďalovice), Jiřík (Lysá), Myšička, Svoboda (Kounice), J. Semecký (Semice)

4 – Vorlíček, Janáček (Semice), Fořt (Polaban), Jirásek, Pavelka (Poděbrady), Kára (Sokoleč), Valenta (Litol), de Giorgii (Poděbrady), Háša, Pokuta, Zítka, L. Novák (Lysá), Fülöp, Rozumný (Kounice), Z. Holub (Libice), Jirásek (Sadská), Janata, Hofírek (Loučeň), Plecitý (Milovice), Pavel (Rožďalovice).

Brankáři vyšších soutěží

V této rubrice porovnáváme brankáře fotbalového krajského přeboru, I.A třídy a I.B třídy z týmů z nymburského okresu.

9 – Doležal (Polaban), Procházka (Semice)

7 – Táborský (Kounice)

6 – Skuhravý (Litol)

5 – Rathouský, Hofta (Čelákovice), Podrázský (Sokoleč)

4 – J.Hospodka (Rožďalovice), Heimrath (Ostrá)

3 – Pistor (Poděbrady), K. Hospodka, Novák (Rožďalovice), Špaček (Sadská), Lorenc, Bednář (Loučeň)

2 – Kun (Sokoleč), Schneiberg (Lysá)

1 – Macho, Pokorný (Čelákovice), Valenta, Špaček (Poděbrady), Pulda (Polaban), Šrůta (Sadská), Hemmer, Řehák (Libice), Šling, P. Málek (Lysá), Fišer (Milovice), Eichler (Milovice).

Střelci okresního přeboru

V této rubrice porovnáváme střelce fotbalového okresního přeboru.

19 – Zouza (Jíkev)

16 – Kápička (Jíkev), Černý (Kovanice)

14 – Krmenčík (Slovan Lysá B), Neagu (Kostomlaty)

12 – Martin Vančura (Pátek), Koula (Poříčany)

11 – Šenkýř (Přerov), Hůlka (Krchleby)

10 – J. Sedláček (Kněžice), Koula (Poříčany), Kobera (Jíkev), Kukla (Polaban B), Král (Hrubý Jeseník), Velenský (Městec)

9 – Kasák (Pátek), Adamovič (Poříčany), Červinka (Krchleby), Kunc, Kopecký (Kovanice), Brzák (Běrunice)

8 – Škuthan (Jíkev), Chmel (Kovanice), Velenský (Městec Králové), Urban (Přerov), Moravec (Poříčany

7 – Hrubý (Hrubý Jeseník), Marek Mašinda (Běrunice), J. Kubík, Osmanovič (Krchleby), Pospíšil (Městec)

6 – Touš, Soročin (Poříčany), Šnajdr, Zalabák (Kostomlaty), Pilař, D. Mašinda (Běrunice), Spilka, Hájek (Polaban Nymburk B), Jan Košvanec (Opočnice), T. Brzák (Kněžice), Suchochleb (Městec)

5 – Bílý, Kunc (Hrubý Jeseník), Březina (Polaban Nymburk B), Šmejkal, Bárta, Holcman (Kostomlaty), Herčík, Dvorský (Opočnice), L. Janouch, T. Brzák (Kněžice), Svoboda (Pátek), Eliáš, Suchochleb (M. Králové), Palas (Přerov), Šeda (Poříčany)

4 – Kubálek (Polaban Nymburk B), Jambor (Opočnice), Bulvas (Přerov n. L.), Prejsek (Poříčany), Sporiš, Houdek, Fišer (Kostomlaty), Dulovec (Pátek), Ditrich, Rys (Krchleby).

Brankáři okresního přeboru

V této rubrice porovnáváme brankáře fotbalového okresního přeboru.

9 – Zemánek (Jíkev)

7 – Botnari (Pátek)

6 – Pulda (Polaban Nymburk B)

5 – Václav Košvanec (Opočnice), Mojžíš (Městec Králové), Mach (Kovanice)

4 – Kovařík (Krchleby)

3 – Šrůta (Poříčany), Fišer (Kostomlaty) Havelka (Polaban Nymburk B)

2 – Flok, Kropáček (Běrunice), Pulda (Hrubý Jeseník), Starý (Poříčany), Veselý (Přerov)

1 – Dytrych (Městec Králové), Michl, Raich (Kněžice), T. Tykva, Touš (Kostomlaty), F. Kyclt, Prášil (Přerov nad Labem), Hájek (Hrubý Jeseník), Jelínek (Slovan Lysá nad Labem B), Konývka (Opočnice).