Milten Milovice druhou prohrou ztrácí naděje na prvoligový trůn. Na sestupových pozicích se již rýsují dva jasní adepti na sestup do 2. ligy. Žíznivci svá důležitá utkání prohráli a jejich sestup je nejpravděpodobnější. Čelákovicím se udržení v lize rovněž vzdaluje.

Nejlepším hráčem 1. ligy byl vyhlášen Miroslav Müller z AC Los Fuňdos, nejlepším hráčem 2. ligy Petr Sobota z The Gunners Benátky. Hráčem 6. kola 3. ligy pak Martin Červeňák z Black Panthers.

HFK Charisma – Pardálové 2:6 (2:1)

Po prvním poločase se rýsovala další porážka Pardálů. Jedno vyloučení hráče Charismy ale ovlivnilo hru domácích a Pardálové tuto šanci dokázali využít. Branky: Růžička 2 – Štácha 2, Plot 2, Král 2. ŽK: Dřížhal – Štácha. ČK: Janeba (Charisma). Nejlepší hráči: Bureš (Charisma) – Plot (Pardálové).

FC Sebranka – SP Čelákovice 9:2 (2:2)

Čelákovice zvládly držet krok pouze v prvním poločase. V průběhu poločasu druhého ale herně odpadly a Sebranka nelítostně trestala všechny chyby. Smrtící druhý poločas rozhodl o vysoké výhře Sebranky. Branky: Holan 2, Koštír 2, P. Müller, Pa. Tejnický, Pe. Tejnický, Kylar, Jarec – Brejla, Král. Nejlepší hráči: Müller P. (FC Sebranka) – Brejla (SP Čelákovice).

FC Balonka – AC Rafani 2:1 (1:0)

Oba celky hrály s obrovským nasazením. Balonka díky této výhře získala další důležité body a zároveň oplatila Rafanům vysokou prohru z podzimní sezony. Branky: Krátky, Říha – Jírovský. ŽK: Wretzel – Sladký. Nejlepší hráči: Říha (FC Balonka) – Jírovský (AC Rafani).

AC Žížnivci - FC Pivaři 0:1 (0:0)

Pokud domácí ještě chtěli pomýšlet na záchranu v 1. lize, museli v tomto zápase zvítězit. V utkání si dokázali vytvořit spoustu gólových příležitostí, jejich proměňování bylo ale tragické. Pivaři nebyli v zápase lepším týmem, na rozdíl od domácích ale dokázali skórovat. Hubené vítězství pak dokázali ubránit. Branka: P. Kvíz. ŽK: M. Kvíz (FC Pivaři). Nejlepší hráči: Chudoba (AC Žížnivci) – Kvíz M.(FC Pivaři)

Milten Milovice – Los Fuňdos 2:6 (2:3)

Los Fuňdos proti favoritovi utkání pozorně bránili a smrtícími kontry svého soka zničili. Na překvapivé, ale zcela zasloužené výhře se nejvíc podílel M. Müller, střelec pěti gólů. Branky: Kříž, Zedníček - Müller 5, Modrovič. ŽK: Jánský - Braňka. Nejlepší hráči: Kříž (Milten) – Müller (AC Los Fuňdos).

Notorlet Lázně – Jan Rubáš 3:1 (1:1)

Domácí byli celý zápas lepším týmem a nebýt jejich vychýlené střelecké mušky, mohlo být výsledné skóre mnohem větší. O své výhře nakonec rozhodli až v samém závěru, když hosté hráli power play. Branky: Novák, Rulc, Svoboda - Ondruš. Nejlepší hráči: Brtna (Notorlet) – Máder(FC Jan Rubáš).

Pořadí: 1. Pardálové z Budvaru 24 bodů, 2. Sebranka 21, 3. Milten Milovice 19, 4. Zoufalci 19, 5. Pivaři 13, 6. Rafani 12, 7. Notorlet lázně 12, 8. Los Funďos 12, 9. Balonka 10, 10. Charisma Pečky 7, 11. Jan Rubáš 7, 12. Čelákovice 3, 13. Žíznivci 0.

2. liga – 9. kolo

TJ Exit 84 – FC Rookies 5:0 kont., The Gunners Benátky – FC Starobrno 3:2 (1:1), Lasvit – AC Dřeváci 3:1 (1:1), Buldoci – United Milovice 4:9 (1:4), FK Topolka - Torcida AC 0:14 (0:9), Katr tým - Stará garda 2:5 (1:2).

Pořadí: 1. Torcida AC 24 bodů , 2. J-elita 21, 3. Lasvit 19, 4. TJ Exit84 16, 5. United Milovice 16.

3. liga – 6. kolo

Slavoj – FC Immortals 2:11 (1:4), Lokomotiv Lisovna – AC U Farkačů 4:1 (2:0), Deportivo – Black Panthers 3:2 (3:0).