Již po druhém kole Milovické ligy malého fotbalu se v čele prvoligové tabulky usadili dva největší favorité soutěže – FC Sebranka a Pardálové. Na dělené třetí místo se překvapivě dostali Rafani, kteří se postarali o největší překvapení kola, když dokázali porazit tým FC Jan Rubáš.

V čele druhé ligy je po jednoznačné výhře 8:0 Lasvit, následovaný AC Los Fuňdos a The Gunners. Všichni tři zatím bez ztráty kytičky, Lasvit dokonce bez obdržené branky s impozantním skóre 17:0.

Nejlepšími hráči 2. kola byli vyhlášeni Lukáš Došlý ze Sebranky a Tomáš Hurych z Lasvitu.

FC Pivaři – TJ Exit84 2:1 (1:1)

Hosté měli v zápase optickou převahu a i víc šancí na vstřelení gólů. Pivaře, ale jak tomu v jejich zápasech bývá už zvykem, opět podržel brankář a když své ojedinělé šance dokázali proměnit, mohli se těšit z první výhry. Branky: Láska, Andrle – Valter. ČK: Tomášek (FC Pivaři). Nejlepší hráči: Knobloch (FC Pivaři) – Valter (TJ Exit84).

Notorlet Lázně – Mil. Milovice 3:3 (2:0)

V souboji prvoligových nováčků byl k vidění rychlý kombinační fotbal ve kterém jak se říká „každý chvilku tahal pilku“. Notorlet vedl ještě osm minut před koncem 2:0, Miltenu se však během pěti minut podařilo skóre otočit. Spravedlivou remízu zachránil domácím dvě minuty před koncem jejich nejlepší hráč D. Rulc. Branky: Rulc 2, Novák – Štefík 2, Havle. Nejlepší hráči: Rulc (Notorlet) – Havle (Milten).

FC Jan Rubáš – AC Rafani 4:6 ( 3:2)

Největší překvapení kola. Vše podstatné se odehrálo ve druhém poločase v rozmezí pěti minut, kdy Rafani dokázali vstřelit čtyři branky. Zaskočení domácí se až do konce zápasu ze šoku nedokázali vzpamatovat. Branky: Beke, Štumar, Prášil, M. Štefík – Zikmund 2, Rybín, Kalát, Poborský, Morávek. Nejlepší hráči: Štumar (FC JR) – Rybín (AC Rafani).

Charisma Pečky – FC Zoufalci 1:1 (1:0)

Hezký kombinační zápas plný pohledných akcí, který nakonec skončil spravedlivou remízou. Charisma ve své premiére v podzimní sezoně po celý zápas vedla, Zoufalcům se povedlo vyrovnat až v závěru utkání. Branky: Růžička - Kopecký. Nejlepší hráči: Růžička (HFK Charisma) - Kopecký(FC Zoufalci).

AC Žížnivci – FC Sebranka 2:7 (0:3)

Favorizované Sebrance se po prvotním odporu nakonec podařilo zlomit obranu domácích a v zápase vysoce zvítězila. Největší zásluhu na výšce skóre měla nová posila hostí – čtyřgólový Lukáš Došlý. Branky: Purkrábek, Plichta – Došlý 4, Švehla 2, Fišer. Nejlepší hráči: Chudoba (AC Žížnivci) – Došlý (FC Sebranka).

Balonka – Pardálové z Budvaru 1:8 (0:6)

Obhájce titulu opět ukázal svou sílu a dle očekávání deklasoval svého soupeře výsledkem hovořícím za vše. Pardálové tak prodlužují sérii zápasů bez prohry na obdivuhodné číslo 34. Branky: Říha – Král 3, Černý 2, Čapek, Štácha, Kříž. Nejlepší hráči: Krátky (FC Balonka) – Král (Pardálové).

2. liga – 2. kolo

The Gunners Benátky – Katr tým 2:1 (1:1), FC Starobrno – FC Rookies 6:0 (1:0), AC Los Fuňdos – United Milovice 4:1 (2:1), SP Čelákovice – Torcida AC 6:2 (2:1), Buldoci – Lasvit 0:8 (0:2), FK Topolka – J-elita 1:2 (1:1).