Nejlepším hráčem 7. kola byl vyhlášen George Velimirovici z TJ Exit84.

AC Žížnivci – FC Balonka 1:1 (1:1)

Vyrovnané utkání, ve kterém šli favorizovaní Žížnivci hned na začátku do vedení, ale Balonka po chvíli vyrovnala. Největší vzrušení přišlo v závěru, kdy oba týmy během jedné minuty mohly strhnout vedení na svou stranu, ale nestalo se tak a utkání skončilo spravedlivou remízou.
Góly: 3. Pekárek - 10. Pour.

Starobrno – Sebranka 3:2 (3:1)

Nejočekávanější zápas podzimní části ligy. Sebranka nastoupila v nejsilnějším možném složení a i díky ní se hrál skvělý fotbal, plný krásných akcí, který se musel všem divákům líbit. Nakonec ale na Starobrno nestačila a o gól prohrála. Nejhezčím okamžikem duelu byl druhý gól Starobrna, který by mohl v každé televizní soutěži aspirovat minimálně na gól měsíce.
Góly: 1. Štácha, 8. Plot, 19. Čapek – 8. Tejnický, 28. Mencl.

Stará Garda – Jan Rubáš 2:4 (0:2)

Rubášovci vstoupili do utkání ve velkém stylu a vypadalo to, že po pěti minutách již nebude o co hrát. Avšak Garda znovu ukázala, že je mužstvem bojovníků, co se nikdy nevzdávají a utkání zdramatizovala, ale na víc než na zkorigování výsledku již nedosáhla.
Góly: 24. Behan, 38. Todorov - 1. M. Štefík, 5. Vacek, 23. a 26. Bešta.

FC Pivaři – AC Rafani 4:3 (2:0)

Pivaři na Rafany vlétli a během pěti minut se dostali do tříbrankového vedení. Až poté se Rafani dostali do zápasu, zlepšili hru, Pivaře zatlačili a dokonce dokázali srovnali skóre. Když už se zdálo, že zápas dotáhnou k bodovému zisku, zaúřadovali znova Pivaři, a tak zápas skončil jejich překvapivým vítězstvím.
Góly: 1. a 5. M. Kvíz, 2. Láska, 34. Domián - 9. Jablečník, 16. Dort, 31. Kalát.

Charisma – The Gunners 6:1 (4:0)

Zápas odehraný v poklidném tempu. Hosté přijeli pouze v pěti a i to ulehčilo Charismě cestu k povinným třem bodům. Očekávaný střelecký koncert se nekonal, výsledných 6:1 je pro hosty přijatelný výsledek.
Góly: 7. a 30. Vilím, 14. Pikner, 18. Pošík, 19. Bauer, 28. Švára - 21. Abraham.

TJ Exit 84 – Katr tým 3:1 (2:0)

Touha po vítězství a pokoření svého nesmiřitelného rivala sršela z obou týmů a na hřišti to bylo i vidět. Exit uhlídal nejlepšího hráče soupeře a co je podstatnější, dokázal narozdíl od minulých zápasů proměnit své šance, a tak se mohl radovat z druhého vítězství v probíhající sezoně.
Góly: 12. a 35. Velimirovici, 19. Jokl – 24.Hanžl.

2. liga

Lasvit – Katr tým B 1:4 (0:1), United Milovice – FC Zoufalci 2:1 (0:0), Nekopnem si – AC Dřeváci 4:3 (1:2).

Martin Beke, Martin Jokl