FC Sebranka – Stará garda 5:0
Branky: 6. Mencl, 6. Krátky, 12. Procházka, 14. Tejnický, 34. Šlambor. Poločas: 4:0.
Po prvních 2 minutách mohla vést Stará garda 2:0 a zápas by se býval vyvíjel úplně jinak, ale na kdyby se ve fotbale nehraje, a tak se vedení ujala v 6. minutě Sebranka. Poté vyrobila obrana gardy chybu, po které byl stav už 2:0 pro sebranku a o výsledku zápasu bylo rozhodnuto. Důvodem nebylo jen vedení 2:0, ale i nalomená psychika Gardy. Sebranka potvrdila roli favorita, zvítězila přesvědčivě 5:0 a titul má již na dosah.

The Gunners Benátky – FC Starobrno 0:10
Branky: 15. 26. a 39. Černý, 23. 28. a 39. Štácha, 28. 38. Král, 17. Krejčík, 35. Zlámaný. Poločas: 0:2.
Benátky překvapivě dlouho drželi s favoritem utkání nerozhodný výsledek. Hráči Starobrna svého soupeře očividně podcenili a čekali, že góly budou padat, aniž by se snažili. Ovšem konec první půle a celý druhý poločas již byl plně v režii Starobrna a Benátkám nadělili dvouciferný výsledek.

Katr tým – FC Balonka 4:2
Branky: 11. a 16. Valter, 5. Moravec, 19. Hodek – 9. a 29. Fól. Poločas: 4:1
Vše podstatné se odehrálo již v prvním poločase zápasu. Katr tým se dostal, i díky chybě brankáře soupeře do vedení. Balonka dokázala zareagovat a skóre srovnala, ale domácí vzápětí třemi brankami v rozmezí 9 minut rozhodli zápas. Druhý poločas měl o poznání pomalejší tempo, Balonka v něm snížila na rozdíl dvou gólů, navíc se již ale nezmohla a tak si Katr mohl připsat třetí výhru v řadě.

HFK Charisma Pečky – TJ Exit84 3:2
Branky: 10. a 36. Pikner, 7. Pošík – 14. a 39. Bešta. Poločas: 2:1.
Velmi svižné utkání se spoustou šancí na obou stranách. Charisma se brzy ujala vedení 2:0 a zdálo se, že zápas bez problému opanuje, ale Exit se i přes to, že měl jen jednoho hráče na střídání, zvednul a zápas nebyl do poslední chvíle rozhodnut. Velmi dobře zachytali oba brankáři, kterým však zároveň mnohokrát pomohla i branková konstrukce.

FC Pivaři – FK Topolka 3:2
Branky: 2. a 19. Láska, 10. Kvíz – 17. Král, 35. Kutálek. Poločas: 3:1.
Vyrovnané utkání týmu z druhé poloviny tabulky. Pivaři vyhráli poločas 3:1, ale v druhém poločase to byla překvapivě Topolka, která vyvinula tlak a sahala po prvním ligovém bodě. Víc než na snížení ale nedosáhla a Pivaři si tak připsali třetí ligovou výhru.

FC Jan Rubáš – AC Žížnivci 1:3
Branky: 26. Vacek – 14. Stýskal, 14. Kloboučník, 37. Andrt. Poločas: 0:2.
Fcjr tlačilo, mělo šance, ale branky padaly do jejich sítě. Po poločase se jim podařilo snížit, ale to bylo z jejich strany vše. Třetí gól v závěru už jen domaloval jejich utrápený výkon. Bojovnost se ACŽ vyplatila.