Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dorostence Neratovic nedokázaly obrat ani Kročehlavy

Střední Čechy -Mládežnické fotbalové soutěže jsou už v plném proudu. V České lize dorostu obralo béčko Mladé Boleslavi dosud neporažené Teplice a obdobně se v divizi dorostu dařilo Kladnu v Roudnici. Krajskému přeboru dorostu dál vládnou tři neporaženém týmy, i když jen Neratovice zatím neztratily ani bod. Sebrat jim ho se pokoušely Kročehlavy, ale ty místo toho utržily první porážku.

9.9.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Eduard Hromadník

Česká liga dorostu

5. kolo: Ml. Boleslav B – Teplice B 6:1 (starší) 1:1 (mladší), Bohemians 1905 B – Slavia Praha B 0:1, odloženo, Plzeň B – Motorlet 2:0, 2:2, Meteor Praha – Sparta Praha B 2:0, 1:1, Jablonec – Hr. Králové B 0:3, 4:0, Liberec – Most B 5:1, 4:2, Pardubice – Sez. Ústí 4:0, 3:1, Č. Budějovice B – Dukla Praha 0:2, 1:1.
Starší
 1. Liberec⋌ 5 5 0 0 16:6  15
 2. Plzeň B⋌ 5 3 1 1  9:6  10
 3. Jablonec⋌ 5 3 1 1 10:8  10
 4. Teplice B⋌ 5 3 1 1 10:9  10
 5. Pardubice⋌ 4 3 0 1 11:2   9
 6. Hr. Králové B⋌ 5 2 2 1  7:6   8
 7. Ml. Boleslav B⋌ 5 2 1 2 13:7   7
 8. Motorlet⋌ 5 2 1 2  5:7   7
 9. Dukla Praha⋌ 5 2 0 3  6:8   6
10. Sparta Praha B⋌ 5 2 0 3  7:10  6
11. Slavia Praha B⋌ 3 1 2 0  2:1   5
12. Most B⋌ 5 1 2 2  7:11  5
13. Meteor Praha⋌ 5 1 1 3  3:4   4
14. Bohemians ⋌ 5 1 0 4  7:9   3
15. Sezimovo Ústí⋌ 5 1 0 4  5:13  3
16. Č. Budějovice B⋌ 4 0 0 4  1:12  0
Mladší
 1. Jablonec⋌ 5 4 0 1 18:6  12
 2. Liberec⋌ 5 3 2 0 15:6  11
 3. Dukla Praha⋌ 5 3 2 0  4:1  11
 4. Motorlet⋌ 4 3 1 0  9:5  10
 5. Bohemians 05 B ⋌ 4 3 0 1 10:5   9
 6. Ml. Boleslav B⋌ 5 2 2 1  9:4   8
 7. Meteor Praha⋌ 5 2 2 1  5:4   8
 8. Sparta Praha B⋌ 5 2 1 2  8:5   7
 9. Plzeň B⋌ 5 2 1 2  8:12  7
10. Pardubice⋌ 4 1 1 2  5:5   4
11. Teplice B⋌ 4 1 1 2  7:8   4
12. Sezimovo Ústí⋌ 5 0 2 3  6:15  2
13. Č. Budějovice B⋌ 4 0 2 2  4:13  2
14. Most B⋌ 5 0 1 4  8:14  1
15. Slavia Praha B⋌ 0 0 0 0  0:0   0
16. Hr. Králové B⋌ 5 0 0 5  2:15  0

Česká divize dorostu - skupina A

5. kolo: Domažlice – Písek 2:2 (starší), 1:1 (mladší), Benešov – Český Krumlov 1:3, 3:0, SKP Č. Budějovice – Motorlet B 4:0, 2:0, Prachatice – Strakonice 1:0, 0:4, Příbram B – Rokycany 2:2, 2:1, Klatovy – Vejprnice 0:3, 0:5, Hořovicko – Vlašim 3:2, 0:3.
Starší
 1. Strakonice⋌ 4 3 0 1 12:6  9
 2. SKP Budějovice⋌ 4 3 0 1  9:4  9
 3. Motorlet B⋌ 4 3 0 1  8:6  9
 4. Prachatice⋌ 4 3 0 1  8:8  9
 5. Písek⋌ 4 2 1 1 11:5  7
 6. Vejprnice⋌ 4 2 1 1  9:7  7
 7. Příbram B⋌ 4 1 3 0  7:3  6
 8. Rokycany⋌ 4 1 2 1 10:7  5
 9. Český Krumlov⋌ 4 1 1 2  5:6  4
10. Hořovicko⋌ 4 1 1 2  4:11 4
11. Klatovy⋌ 4 1 0 3  7:11 3
12. Vlašim⋌ 4 1 0 3  5:9  3
13. Domažlice⋌ 4 0 2 2  4:9  2
14. Benešov⋌ 4 0 1 3  9:16 1
Mladší
 1. Vejprnice⋌ 4 3 1 0 21:1  10
 2. SKP Budějovice⋌ 4 3 1 0  8:1  10
 3. Vlašim⋌ 4 3 0 1  9:2   9
 4. Klatovy⋌ 4 3 0 1  9:8   9
 5. Motorlet B⋌ 4 2 1 1  9:4   7
 6. Příbram B⋌ 4 2 1 1  7:4   7
 7. Domažlice⋌ 4 2 1 1  5:8   7
 8. Strakonice⋌ 4 2 0 2  9:5   6
 9. Rokycany⋌ 4 1 2 1  6:4   5
10. Písek⋌ 4 1 1 2  4:4   4
11. Benešov⋌ 4 1 1 2  5:14  4
12. Český Krumlov⋌ 4 0 1 3  3:10  1
13. Hořovicko⋌ 4 0 0 4  2:15  0
14. Prachatice⋌ 4 0 0 4  1:18  0

Skupina B

5. kolo: Most – Varnsdorf 1:1, 2:1, Loko Č. Lípa – Libuš 0:0, 1:9, Junior Praha – Sokolov 1:3, 1:3, H. Měcholupy – Meteor Praha B 1:3, 0:1, Karlovy Vary – Ústí n. L. 2:1, 2:4, Roudnice – Kladno 1:3, 2:2, Vikt. Žižkov – Arsenal Česká Lípa 5:0, 4:2.
Starší
 1. Sokolov⋌ 4 4 0 0 17:3  12
 2. Kladno⋌ 4 3 1 0 16:2  10
 3. Vikt. Žižkov⋌ 4 3 1 0 13:2  10
 4. Meteor Praha B⋌ 4 3 0 1 13:5   9
 5. Ústí n. L.⋌ 4 2 1 1 12:7   7
 6. Junior Praha⋌ 4 2 0 2  8:8   6
 7. Ars. Č. Lípa⋌ 4 1 1 2  9:11  4
 8. Roudnice⋌ 4 1 1 2  3:6   4
 9. Most⋌ 4 1 1 2  5:9   4
10. H. Měcholupy⋌ 4 1 1 2  6:11  4
11. Karlovy Vary⋌ 4 1 0 3  6:20  3
12. Varnsdorf⋌ 4 0 2 2  3:7   2
13. Loko Č. Lípa⋌ 4 0 2 2  2:14  2
14. Libuš⋌ 4 0 1 3  3:11  1
Mladší
 1. Ústí n. L.⋌ 4 4 0 0 19:2  12
 2. Sokolov⋌ 4 4 0 0 15:3  12
 3. Meteor Praha B⋌ 4 4 0 0  9:1  12
 4. Vikt. Žižkov⋌ 4 3 1 0 18:5  10
 5. Kladno⋌ 4 3 1 0 17:4  10
 6. Libuš⋌ 4 2 0 2 18:6   6
 7. Ars. Č. Lípa⋌ 4 2 0 2 11:9   6
 8. Roudnice⋌ 4 1 2 1  9:7   5
 9. Karlovy Vary⋌ 4 1 0 3  5:10  3
10. Most⋌ 4 1 0 3  3:12  3
11. Junior Praha⋌ 4 1 0 3  5:15  3
12. H. Měcholupy⋌ 4 0 0 4  2:16  0
13. Varnsdorf⋌ 4 0 0 4  1:18  0
14. Loko Č. Lípa⋌ 4 0 0 4  2:26  0

Skupina C

5. kolo: Dvůr Králové – Jablonec B 0:4, 0:5, Nový Bydžov – Rapid Liberec 1:3, 5:2, Čáslav – Litomyšl 7:2, 5:2, Ol. Hr. Králové – Jičín 2:3, 4:0, Kosmonosy – AFK Chrudim 1:1, 3:3, Liberec B – Pěnčín/Turnov 2:1, 4:0, Pardubice B – FK Kolín 4:1, 1:3.
Starší
 1. Jablonec B⋌ 4 4 0 0 13:4  12
 2. Rapid Liberec⋌ 4 3 0 1  9:5   9
 3. Nový Bydžov⋌ 4 3 0 1  9:6   9
 4. Liberec B⋌ 4 3 0 1  6:5   9
 5. AFK Chrudim⋌ 4 2 1 1  9:8   7
 6. Čáslav⋌ 4 2 0 2 13:8   6
 7. Ol. Hr. Králové⋌ 4 2 0 2 11:6   6
 8. Dvůr Králové⋌ 4 2 0 2  4:8   6
 9. Pardubice B ⋌ 4 1 1 2  6:6   4
10. Kosmonosy⋌ 4 0 4 0  5:5   4
11. Jičín ⋌ 4 1 0 3  5:10  3
12. Litomyšl⋌ 4 1 0 3  8:14  3
13. FK Kolín⋌ 4 0 1 3  2:8   1
14. Pěnčín/Turnov⋌ 4 0 1 3  5:12  1
Mladší
 1. FK Kolín⋌ 4 4 0 0 10:3  12
 2. AFK Chrudim⋌ 4 3 1 0 16:5  10
 3. Rapid Liberec⋌ 4 3 0 1 18:9   9
 4. Jablonec B⋌ 4 3 0 1 12:3   9
 5. Nový Bydžov⋌ 4 3 0 1 11:6   9
 6. Ol. Hr. Králové⋌ 4 2 0 2 15:6   6
 7. Liberec B⋌ 4 2 0 2 10:5   6
 8. Pardubice ⋌ 4 2 0 2  7:10  6
 9. Čáslav⋌ 4 2 0 2 11:16  6
10. Kosmonosy⋌ 4 1 1 2 12:7   4
11. Jičín⋌ 4 1 0 3  2:9   3
12. Dvůr Králové⋌ 4 1 0 3  3:12  3
13. Litomyšl⋌ 4 0 0 4  2:14  0
14. Pěnčín/Turnov⋌ 4 0 0 4  2:26  0

Česká liga žáků

5. kolo: Pardubice – Slavia Praha 0:3 (starší), 1:4 (mladší), Plzeň – Liberec 1:1, 2:0, Most – Č. Budějovice 0:2, 2:2, Sparta Praha – Příbram 4:1, 4:0 Jablonec – Hr. Králové 1:1, 0:7, Teplice – Chrudim 3:3, 2:0, Sokolov – Ml. Boleslav 1:4, 3:1, Motorlet – Bohemians 1905 1:0, 0:1.
Starší
 1. Slavia Praha⋌ 5 5 0 0 26:0  15
 2. Sparta Praha⋌ 5 4 0 1 23:8  12
 3. Hr. Králové⋌ 5 3 2 0 12:6  11
 4. Liberec⋌ 5 3 1 1  9:5  10
 5. Teplice⋌ 5 3 1 1 11:8  10
 6. Plzeň⋌ 5 2 3 0 14:9   9
 7. Č. Budějovice⋌ 5 3 0 2  9:8   9
 8. Jablonec⋌ 5 2 2 1  6:5   8
 9. Motorlet⋌ 5 2 1 2  5:11  7
10. Ml. Boleslav⋌ 5 2 0 3  9:12  6
11. Bohemians 1905⋌ 5 2 0 3  6:11  6
12. Most⋌ 5 1 1 3  6:12  4
13. Příbram ⋌ 5 1 0 4 12:17  3
14. Chrudim⋌ 5 0 3 2  8:13  3
15. Pardubice⋌ 5 0 0 5  1:14  0
16. Sokolov⋌ 5 0 0 5  3:21  0
Mladší
 1. Bohemians 1905⋌ 5 4 1 0 16:0  13
 2. Slavia Praha⋌ 5 4 0 1 20:5  12
 3. Hr. Králové⋌ 5 3 1 1 23:5  10
 4. Teplice⋌ 5 3 1 1 12:3  10
 5. Ml. Boleslav⋌ 5 3 1 1  9:6  10
 6. AFK Chrudim⋌ 5 3 0 2 15:8   9
 7. Č. Budějovice⋌ 5 2 3 0 10:8   9
 8. Příbram⋌ 5 3 0 2 10:10  9
 9. Sparta Praha⋌ 5 2 2 1 12:9   8
10. Plzeň⋌ 5 2 0 3  7:10  6
11. Sokolov⋌ 5 2 0 3  6:16  6
12. Liberec⋌ 5 1 1 3  6:13  4
13. Most⋌ 5 1 1 3  7:17  4
14. Motorlet⋌ 5 0 1 4  5:14  1
15. Pardubice⋌ 5 0 1 4  5:19  1
16. Jablonec⋌ 5 0 1 4  2:22  1

Česká divize žáků - skupina A

5. kolo: Dukla Praha – Č. Budějovice B 0:0 (starší), 0:0 (mladší) Tábor Sušice 5:2, 6:0, Vejprnice – Podolí 2:5, 1:1, Příbram B – Doubravka 1:1, 1:0, Hořovicko – Tachov 3:3, 3:0 Písek – Plzeň B 1:0, 2:2, Prachatice – Beroun hraje se dnes.
Starší
 1. Doubravka⋌ 4 3 1 0 14:2  10
 2. Příbram B⋌ 4 3 1 0 13:5  10
 3. Dukla Praha⋌ 4 2 2 0  4:2   8
 4. Č. Budějovice B⋌ 4 2 1 1  8:4   7
 5. Sušice⋌ 4 2 1 1  9:8   7
 6. Písek⋌ 4 2 1 1  6:7   7
 7. Plzeň B⋌ 4 2 0 2  5:3   6
 8. Tábor⋌ 4 1 2 1  7:5   5
 9. Beroun⋌ 3 1 1 1  2:2   4
10. Podolí⋌ 4 1 0 3  6:11  3
11. Prachatice⋌ 3 1 0 2  5:12  3
12. Hořovicko⋌ 4 0 2 2  6:9   2
13. Tachov⋌ 4 0 2 2 11:15  2
14. Vejprnice⋌ 4 0 0 4  5:16  0
Mladší
 1. Tábor⋌ 4 4 0 0 19:1  12
 2. Písek⋌ 4 3 1 0 11:5  10
 3. Prachatice⋌ 3 3 0 0 23:3   9
 4. Podolí⋌ 4 2 2 0  8:3   8
 5. Příbram B⋌ 4 2 1 1  8:4   7
 6. Č. Budějovice B⋌ 4 1 2 1  9:6   5
 7. Dukla Praha⋌ 4 1 2 1  6:3   5
 8. Plzeň B⋌ 4 1 2 1 10:8   5
 9. Beroun⋌ 3 1 1 1  6:5   4
10. Hořovicko⋌ 4 1 0 3  8:14  3
11. Sušice⋌ 4 1 0 3  5:16  3
12. Vejprnice⋌ 4 0 2 2  4:10  2
13. Doubravka⋌ 4 0 1 3  2:11  1
14. Tachov⋌ 4 0 0 4  1:31  0

Skupina B

5. kolo: Bohemians 1905 B – Neratovice 3:0, 3:1 Ústí n. L. – Česká Lípa 4:2, 0:1, Most B – Kladno 1:1, 2:5, Sparta Praha B – Meteor Praha 1:0, 0:0, Rakovník – Střešovice 1:4, 2:4, Sokolov B – Junior Praha 0:1, 3:0, Teplice B – Děčín 5:1, 2:0.
Starší
 1. Kladno⋌ 4 3 1 0 18:5  10
 2. Teplice B⋌ 4 3 0 1 14:4   9
 3. Meteor Praha⋌ 4 3 0 1 13:4   9
 4. Sparta Praha B⋌ 4 3 0 1  9:1   9
 5. Ústí n. L.⋌ 4 3 0 1 11:10  9
 6. Neratovice⋌ 4 2 0 2  7:6   6
 7. Bohemians 05 B ⋌ 4 2 0 2  8:9   6
 8. Rakovník⋌ 4 2 0 2 10:13  6
 9. Děčín⋌ 4 2 0 2  6:10  6
10. Most B⋌ 4 1 1 2  7:8   4
11. Střešovice⋌ 4 1 0 3  4:9   3
12. Česká Lípa⋌ 4 1 0 3  7:16  3
13. Junior Praha⋌ 4 1 0 3  5:14  3
14. Sokolov B⋌ 4 0 0 4  2:12  0
Mladší
 1. Sparta Praha B⋌ 4 3 1 0 22:1  10
 2. Kladno⋌ 4 3 1 0 18:6  10
 3. Bohemians 05 B ⋌ 4 3 1 0 14:5  10
 4. Sokolov B⋌ 4 3 1 0 10:2  10
 5. Střešovice⋌ 4 3 0 1  8:7   9
 6. Teplice B⋌ 4 2 2 0 11:3   8
 7. Meteor Praha⋌ 4 1 2 1  8:6   5
 8. Česká Lípa⋌ 4 1 1 2  6:14  4
 9. Ústí n.L.⋌ 4 1 0 3  4:8   3
10. Děčín⋌ 4 1 0 3  2:12  3
11. Junior Praha⋌ 4 1 0 3  2:15  3
12. Most B⋌ 4 0 2 2  6:10  2
13. Neratovice⋌ 4 0 1 3  4:15  1
14. Rakovník⋌ 4 0 0 4  3:14  0

Skupina C

5. kolo: Vysoké Mýto – Nymburk 2:1, 10:0, Vikt. Žižkov – Hr. Králové B 2:2, 5:1, Liberec B – Náchod 1:4, 0:8, Úpa – Ml. Boleslav B 4:1, 1:1 Slavia Praha B – Nový Bydžov 0:0, 11:0 Letohrad – Čáslav 2:1, 0:5, Pardubice B – FK Kolín 3:1, 2:4.
Starší
 1. Náchod/Deštné⋌ 4 3 0 1  9:3  9
 2. Slavia Praha B⋌ 4 2 2 0 15:4  8
 3. Úpa⋌ 4 2 2 0 11:3  8
 4. Vysoké Mýto⋌ 4 2 2 0  5:2  8
 5. Letohrad⋌ 4 2 1 1  3:7  7
 6. Nový Bydžov⋌ 4 1 3 0  3:2  6
 7. Vikt. Žižkov⋌ 4 1 2 1  7:5  5
 8. Hr. Králové B⋌ 4 1 2 1  5:6  5
 9. Pardubice B ⋌ 4 1 1 2  7:7  4
10. FK Kolín⋌ 4 1 1 2  9:11 4
11. Nymburk⋌ 4 1 1 2  3:5  4
12. Liberec B⋌ 4 1 0 3  5:8  3
13. Čáslav⋌ 4 1 0 3  3:13 3
14. Ml. Boleslav⋌ 4 0 1 3  2:11 1
Mladší
 1. Slavia Praha B⋌ 4 4 0 0 36:0  12
 2. Vysoké Mýto⋌ 4 4 0 0 25:2  12
 3. Vikt. Žižkov⋌ 4 4 0 0 11:2  12
 4. FK Kolín⋌ 4 3 0 1 12:16  9
 5. Náchod/Deštné⋌ 3 2 0 1 23:5   6
 6. Nový Bydžov⋌ 4 2 0 2 11:15  6
 7. Letohrad⋌ 4 2 0 2  6:10  6
 8. Ml. Boleslav B⋌ 4 1 1 2  6:7   4
 9. Úpa⋌ 4 1 1 2  6:8   4
10. Čáslav⋌ 4 1 0 3  6:6   3
11. Hr. Králové B⋌ 3 1 0 2  5:10  3
12. Pardubice B ⋌ 4 1 0 3  9:17  3
13. Liberec B⋌ 4 0 0 4  0:24  0
14. Nymburk⋌ 4 0 0 4  1:35  0

Dorost – krajský přebor

5. kolo: Čelákovice – Rakovník 1:0 (starší), 4:4 (mladší), Sedlčany – Novo Kladno 1:2, 2:2, Kladno B – AFK Kolín 12:0, 9:0, Neratovice – Kročehlavy 3:1, 1:1, Sp. Příbram – Kutná Hora 6:0, 5:0, Nymburk – Kralupy 3:2, 2:0, Brandýs/Boleslav – Poděbrady 1:1, 1:2, Pš. Mělník – Slaný odloženo. Dohrávka: Nymburk – Pšovka Mělník 3:2, 1:0.
Starší
 1. Kladno B⋌ 5 4 1 0 32:3  13
 2. Sp. Příbram⋌ 5 4 1 0 18:6  13
 3. Neratovice⋌ 4 4 0 0 12:5  12
 4. Kročehlavy⋌ 5 3 1 1 10:4  10
 5. Čelákovice⋌ 5 3 0 2 10:4   9
 6. Nymburk⋌ 5 2 2 1  9:10  8
 7. SK Rakovník⋌ 5 2 1 2 11:6   7
 8. Brandýs/Boles.⋌ 5 1 4 0 11:8   7
 9. Novo Kladno⋌ 5 2 1 2 11:18  7
10. Sedlčany⋌ 5 2 0 3 10:16  6
11. Slaný⋌ 4 1 1 2 11:11  4
12. AFK Kolín⋌ 5 1 1 3  5:23  4
13. Poděbrady⋌ 5 0 3 2  6:9   3
14. Pš. Mělník⋌ 4 0 2 2  7:11  2
15. Kutná Hora⋌ 4 0 0 4  4:17  0
16. Kralupy⋌ 5 0 0 5  4:20  0
Mladší
 1. Kladno B⋌ 5 5 0 0 22:3  15
 2. SK Rakovník⋌ 5 4 1 0 26:8  13
 3. B. Poděbrady⋌ 5 4 0 1 10:8  12
 4. Neratovice⋌ 4 3 1 0 19:2  10
 5. Sp. Příbram⋌ 5 3 0 2 17:8   9
 6. Brandýs/Boles.⋌ 5 3 0 2 12:11  9
 7. Sedlčany⋌ 5 2 2 1 16:10  8
 8. Čelákovice⋌ 5 2 2 1 12:7   8
 9. Kročehlavy⋌ 5 2 2 1  8:5   8
10. Nymburk⋌ 5 2 0 3  8:8   6
11. Novo Kladno⋌ 5 1 1 3  8:13  4
12. Slaný⋌ 4 1 1 2  9:16  4
13. Kutná Hora⋌ 4 1 0 3  3:13  3
14. Pš. Mělník⋌ 4 0 0 4  1:13  0
15. Kralupy⋌ 5 0 0 5  1:22  0
16. AFK Kolín⋌ 5 0 0 5  2:27  0

Dorost I. A třída - skupina A

3. kolo: Vysoký Újezd – Loděnice 3:2, Lužná – Rudná 2:1, Velvary – Nové Strašecí 6:0, Beroun – Zdice 2:1, Hostouň – Králův Dvůr 2:3, Tn Rakovník – Libiš 6:0, FC Mělník – Klecany 2:0.
 1. Tn. Rakovník⋌ 3 3 0 0 19:0  9
 2. Beroun⋌ 3 3 0 0  7:3  9
 3. Velvary⋌ 3 2 1 0 13:5  7
 4. Hostouň⋌ 3 2 0 1  9:4  6
 5. Rudná⋌ 3 2 0 1  6:4  6
 6. Vysoký Újezd⋌ 3 2 0 1  8:8  6
 7. FC Mělník⋌ 3 2 0 1  6:7  6
 8. Lužná⋌ 3 1 1 1  5:6  4
 9. Králův Dvůr⋌ 3 1 0 2  5:7  3
10. Nové Strašecí⋌ 3 1 0 2  5:10 3
11. Zdice⋌ 3 0 2 1  7:8  2
12. Loděnice⋌ 3 0 0 3  2:8  0
13. Libiš⋌ 3 0 0 3  1:11 0
14. Klecany⋌ 3 0 0 3  1:13 0

Skupina B

3. kolo: Luštěnice – Mn. Hradiště 1:2, Velký Borek – Krnsko 4:2, Milovice – Pěčice 2:3, Dolnobousovský SK – Sn. Poděbrady 1:1, Čejetice – Všechlapy 1:1, Semice – Bakov n. Jiz. 1:3, Brandýs/Boleslav B – Byšice 2:6.
 1. Velký Borek⋌ 3 3 0 0 17:4  9
 2. Mn. Hradiště⋌ 3 3 0 0 12:4  9
 3. Bakov n. J⋌ 3 3 0 0  8:2  9
 4. Semice⋌ 3 1 1 1 14:9  4
 5. Byšice⋌ 3 1 1 1 12:9  4
 6. Čejetice⋌ 3 1 1 1  6:7  4
 7. Všechlapy⋌ 3 1 1 1  3:4  4
 8. Sn. Poděbrady⋌ 3 1 1 1  5:13 4
 9. Pěčice⋌ 3 1 0 2  6:7  3
    Milovice⋌ 3 1 0 2  6:7  3
11. Luštěnice⋌ 3 1 0 2  4:7  3
12. Krnsko⋌ 3 1 0 2  5:10 3
13. Dol. Bousov⋌ 3 0 1 2  1:4  1
14. Brandýs/Bol. B⋌ 3 0 0 3  8:20 0

Skupina C

3. kolo: Zeleneč – Jirny 0:1, FK Kolín B – Malešov 2:1, Uhl. Janovice – Kouřim 5:2, Ovčáry – Pečky 1:6, Velim B – Říčany 4:0, Kunice – Polepy 5:0, Libodřice – Český Brod 0:5. Dohrávka: FK Kolín B – Pečky 0:4.
 1. Kunice⋌ 3 3 0 0 14:0  9
 2. Pečky⋌ 3 3 0 0 13:3  9
 3. Jirny⋌ 3 2 1 0  7:3  7
 4. Velim B⋌ 3 2 0 1  9:3  6
 5. Uhl. Janovice⋌ 3 2 0 1 10:6  6
 6. Polepy⋌ 3 2 0 1  9:6  6
 7. FK Kolín B⋌ 3 2 0 1  9:7  6
 8. Zeleneč⋌ 3 1 1 1  5:3  4
 9. Říčany⋌ 3 1 0 2  7:7  3
10. Český Brod⋌ 3 1 0 2  6:8  3
11. Malešov⋌ 3 0 2 1  4:5  2
12. Kouřim⋌ 3 0 0 3  5:16 0
13. Libodřice⋌ 3 0 0 3  1:15 0
14. Ovčáry⋌ 3 0 0 3  2:19 0

Skupina D

3. kolo: Mirošovice – Podlesí 0:1, Jankov – Milín 3:0, Týnec n. S. – Nový Knín 5:1, Lety – Jílové 0:8, Sedl./Prčice – Petrovice 2:1, Votice – Dobříš 0:1, Benešov B – Teplýšovice 3:0.
 1. Dobříš⋌ 3 3 0 0 11:0  9
 2. Benešov B⋌ 3 2 1 0  6:2  7
 3. Jílové⋌ 3 2 0 1 12:3  6
 4. Jankov⋌ 3 2 0 1 10:5  6
 5. Mirošovice⋌ 3 2 0 1  7:3  6
 6. Týnec n. S⋌ 3 2 0 1  6:5  6
 7. Sedlec/Prčice⋌ 3 2 0 1  5:6  6
 8. Podlesí⋌ 3 1 1 1  2:4  4
 9. Petrovice⋌ 3 1 0 2  8:4  3
10. Votice⋌ 3 1 0 2  6:6  3
11. Milín⋌ 3 1 0 2  4:6  3
12. Nový Knín⋌ 3 1 0 2  7:13 3
13. Teplýšovice⋌ 3 0 0 3  4:11 0
14. Lety⋌ 3 0 0 3  1:21 0

Žáci – krajský přebor

5. kolo: Vašim – Tn. Rakovník 3:2 (starší), 2:1 (mladší), Králův Dvůr – Pš. Mělník 5:2, 1:4, Velký Borek – AFK Kolín 2:2, 0:6, Kutná Hora – Sp. Příbram 2:0, 1:0, Kosmonosy – SK Kladno B 1:5, 0:1, Lysá n. L. – Sedlčany 1:3, 0:5, Mn. Hradiště – Benešov 0:4, 0:12, Brandýs/Boleslav – Čelákovice 2:1, 1:3.
Dohrávka 1. kola: Pš. Mělník – Tn. Rakovník 3:0, 1:0, AFK Kolín – Sp. Příbram 1:3, 4:1 Vlašim – SK Kladno B 0:2, 4:1, Velký Borek – Sedlčany 3:2, 0:10, Kutná Hora – Čelákovice 5:1, 1:4, Kosmonosy – Brandýs /Boleslav 1:2, 3:0, Lysá n. L. – Mn. Hradiště 4:0, 2:1, Králův Dvůr – Benešov odloženo.
Starší
 1. SK Kladno ⋌ 4 4 0 0 17:1  12
 2. Benešov⋌ 3 3 0 0 10:1   9
 3. Sedlčany⋌ 4 3 0 1 13:5   9
 4. Brandýs/Boles.⋌ 3 3 0 0  7:3   9
 5. Velký Borek⋌ 4 2 2 0 10:6   8
 6. Sp. Příbram⋌ 4 2 1 1 20:4   7
 7. Kutná Hora⋌ 4 2 0 2  7:10  6
 8. AFK Kolín⋌ 3 1 1 1  4:5   4
 9. Lysá n. L.⋌ 3 1 0 2  5:6   3
10. Vlašim⋌ 3 1 0 2  3:5   3
11. Pš. Mělník⋌ 3 1 0 2  6:9   3
12. Čelákovice⋌ 3 1 0 2  4:7   3
13. Králův Dvůr⋌ 3 1 0 2  5:21  3
14. Tn. Rakovník⋌ 3 0 0 3  3:9   0
15. Mn. Hradiště⋌ 3 0 0 3  0:10  0
16. Kosmonosy⋌ 4 0 0 4  4:16  0
Mladší
 1. Sedlčany⋌ 4 3 1 0 22:4  10
 2. Benešov⋌ 3 3 0 0 27:2   9
 3. Pš. Mělník⋌ 3 3 0 0 15:1   9
 4. Čelákovice⋌ 3 3 0 0 14:2   9
 5. Vlašim⋌ 3 3 0 0  9:2   9
 6. AFK Kolín⋌ 3 2 0 1 10:4   6
 7. SK Kladno ⋌ 4 2 0 2  7:8   6
 8. Králův Dvůr⋌ 3 2 0 1  5:6   6
 9. Kosmonosy⋌ 4 1 1 2  6:8   4
10. Sp. Příbram⋌ 4 1 0 3  6:6   3
11. Tn. Rakovník⋌ 3 1 0 2  3:3   3
12. Kutná Hora⋌ 4 1 0 3  5:12  3
13. Lysá n. L.⋌ 3 1 0 2  3:16  3
14. Brandýs/Boles.⋌ 3 0 0 3  1:8   0
15. Mn. Hradiště⋌ 3 0 0 3  1:21  0
16. Velký Borek⋌ 4 0 0 4  0:31  0

ŽáciI. A třída - skupina A

3. kolo: Kročehlavy – SK Rakovník B 1:0 (starší), 5:0 (mladší), Slaný – Milín 8:2, 14:0, Sp. Kladno – Beroun 6:3, 2:0, Mníšek p. B. – Kralupy 2:1, 1:0, Brandýsek – Odolena Voda 1:4, 0:11. Dohrávky: Kročehlavy – Nové Strašecí 1:2 (starší), 3:2, (mladší), Sp. Kladno – Dobříš 7:0, 2:3, Mníšek p. B. – Odolena Voda 0:0, 0:2,
Starší
 1. Sp. Kladno⋌ 3 3 0 0 17:4  9
 2. Kročehlavy⋌ 3 2 0 1 12:5  6
 3. Mníšek p. B. ⋌ 3 1 2 0  3:2  5
 4. Odolena Voda⋌ 2 1 1 0  4:1  4
 5. SK Rakovník B⋌ 3 1 1 1  4:3  4
 6. Slaný⋌ 1 1 0 0  8:2  3
 7. Nové Strašecí⋌ 1 1 0 0  2:1  3
 8. Dobříš⋌ 2 0 1 1  1:8  1
 9. Milín⋌ 3 0 1 2  6:19 1
10. Beroun⋌ 1 0 0 1  3:6  0
11. Kralupy⋌ 2 0 0 2  2:6  0
12. Brandýsek⋌ 2 0 0 2  2:7  0
Mladší
 1. Kročehlavy⋌ 3 3 0 0 18:4  9
 2. Odolena Voda⋌ 2 2 0 0 13:0  6
 3. Dobříš⋌ 2 2 0 0 10:3  6
 4. SK Rakovník B⋌ 3 2 0 1 13:8  6
 5. Sp. Kladno⋌ 3 1 1 1  6:5  4
 6. Slaný⋌ 1 1 0 0 14:0  3
 7. Mníšek p B. ⋌ 3 1 0 2  2:9  3
 8. Kralupy⋌ 2 0 1 1  2:3  1
 9. Nové Strašecí⋌ 1 0 0 1  2:3  0
10. Beroun⋌ 1 0 0 1  0:2  0
11. Brandýsek⋌ 2 0 0 2  3:16 0
12. Milín⋌ 3 0 0 3  2:32 0

Skupina B

3. kolo: Boh. Poděbrady – Benátky n. J. 2:1, 1:1, Libiš – FC Mělník 4:0, 3:0, Jestřabí Lhota – Velim 1:6, 0:3, AFK Pečky – Nymburk B 2:2, 0:7, Semice – Sadská 0:9, 1:3, Brandýs /Boleslav B – Český Brod 1:0, 3:0, FC Mělník – Benátky n. J. odloženo. Dohrávky: Libiš – Nymburk 0:0, 0:0.
Starší
 1. Velim ⋌ 2 2 0 0 11:1  6
 2. Nymburk B⋌ 3 1 2 0  9:4  5
 3. Boh. Poděbrady⋌ 2 1 1 0  6:5  4
 4. Libiš⋌ 3 1 1 1  4:5  4
 5. Sadská⋌ 1 1 0 0  9:0  3
 6. Brandýs/Bol. B⋌ 1 1 0 0  1:0  3
 7. Milovice⋌ 2 1 0 1  1:1  3
 8. Jestřabí Lhota⋌ 3 1 0 2  4:13 3
 9. AFK Pečky⋌ 2 0 1 1  2:3  1
10. FC Mělník⋌ 2 0 1 1  4:8  1
11. Benátky n. J.⋌ 1 0 0 1  1:2  0
12. Český Brod⋌ 1 0 0 1  0:1  0
13. Semice⋌ 1 0 0 1  0:9  0
Mladší
 1. Nymburk B⋌ 3 2 1 0 16:0  7
 2. Libiš⋌ 3 1 2 0  6:3  5
 3. Velim⋌ 2 1 1 0  6:3  4
 4. Boh. Poděbrady⋌ 2 1 1 0  3:2  4
 5. Brandýs/Bol. B⋌ 1 1 0 0  3:0  3
 6. Sadská⋌ 1 1 0 0  3:1  3
 7. Milovice⋌ 2 1 0 1  4:4  3
 8. AFK Pečky⋌ 2 1 0 1  3:8  3
 9. Benátky n. J.⋌ 1 0 1 0  1:1  1
10. Semice⋌ 1 0 0 1  1:3  0
11. Český Brod⋌ 1 0 0 1  0:3  0
12. FC Mělník⋌ 2 0 0 2  1:5  0
13. Jestřabí Lhota⋌ 3 0 0 3  1:15 0

Skupina C

3. kolo: Jesenice – Votice 5:0, 0:5, FK Kolín B – Sázava 4:0, 4:0, Týnec n. S. – Sedlec/Prčice 3:0, 11:0, Dobřejovice – Čerčany 1:3, 2:5, Kouřim – Říčany 1:2, 3:2, Kunice – Čáslav B 16:0, 0:2. Dohrávky: Sázava – Votice 4:0 0:5.
Starší

 1. Říčany⋌ 3 3 0 0 14:3  9
 2. Čerčany⋌ 3 3 0 0 11:4  9
 3. Kunice⋌ 2 2 0 0 17:0  6
 4. Sázava⋌ 3 2 0 1  8:6  6
 5. Sedlec/Prčice⋌ 3 2 0 1  6:6  6
 6. Jesenice⋌ 3 1 0 2 10:8  3
 7. FK Kolín B⋌ 3 1 0 2  5:5  3
 8. Benešov B⋌ 2 1 0 1  1:1  3
 9. Týnec n. S⋌ 3 1 0 2  7:8  3
10. Kouřim⋌ 3 0 1 2  2:4  1
11. Čáslav B⋌ 2 0 1 1  1:17 1
12. Votice⋌ 2 0 0 2  0:9  0
13. Dobřejovice⋌ 2 0 0 2  1:12 0
Mladší
 1. Týnec n. S⋌ 3 2 1 0 14:1  7
 2. Votice⋌ 2 2 0 0 16:2  6
 3. Čáslav B⋌ 2 2 0 0  6:0  6
 4. FK Kolín B⋌ 3 2 0 1  9:4  6
    Čerčany⋌ 3 2 0 1  9:4  6
 6. Benešov B⋌ 2 1 1 0  4:3  4
 7. Říčany⋌ 3 1 1 1  5:5  4
 8. Sázava⋌ 3 1 0 2  7:9  3
 9. Kouřim⋌ 3 1 0 2  5:9  3
10. Sedlec/Prčice⋌ 3 1 0 2 10:18 3
11. Kunice⋌ 2 0 1 1  1:3  1
12. Dobřejovice⋌ 2 0 0 2  3:7  0
13. Jesenice⋌ 3 0 0 3  4:28 0

Autor: Vlastimil Dudáček

9.9.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Městečtí jsou rozděleni do třech okrsků. Všichni však volí v sále kulturního domu.
46

Ve městech se stály fronty u uren

Volby na Nymbursku.
24

V Opolanech a Sánech se dveře netrhly hned po čtrnácté hodině

Mickelson se neprosadil, nahradí jej Američan s německým pasem Austin

Nymburk – Nymburský basketbalový klub po odchodu trenéra a příchodu nového asistenta provedl změnu i na hráčské pozici. V klubu skončil Hunter Mickelson a přišel o tři centimetry vyšší a několik kilogramů těžší pivot Waverly Austin.

V Nymburce odhadují lepší volební účast než v roce 2013

Nymburk - Těsně před otevřením volebních místností se v nymburské restauraci U Gregorů ještě partička lidí na obědě dohadovala, která strana je lepší a která horší. Ani těsně před volbami tedy někteří lidé nemají jasno, koho volit.

AUTOMIX.CZ

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.

FOTO: Právě jsme se narodili

Nymbursko - Přinášíme fotografie miminek narozených na Nymbursku.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení