Velkou šanci dostat se v divizi A na první místo propásli dorostenci 1. FK Příbram B, kteří nechali body v Domažlicích. Naopak další postupující se rýsuje v krajském přeboru žáků. Vedoucí SK Kladno si doma poradilo s třetími Sedlčany a protože Benešov přišel o všechny body na Sp Příbram, má Kladno už pětibodový náskok. Z přeboru ovšem do divize žáků postupují dvě družstva, a tak poražení Benešov a Sedlčany stále mají postupovou šanci.

Česká liga dorostu

26. kolo: Slavia Praha B – Meteor Praha 0:2 (starší), 5:0 (mladší), Teplice B – Dukla Praha 3:1, 3:0, Motorlet – Č. Budějovice B 3:1, 3:1, Bohemians B – Pardubice 1:2, 0:1, Plzeň B – Liberec 2:1, 1:3, Ml. Boleslav B – Jablonec 2:0, 1:5, Sparta Praha B – Sez. Ústí 0:1, 4:1, Hr. Králové B – Most B odloženo.

Starší
1. Pardubice⋌ 26 20 2  4 56:22 62
2. Liberec⋌ 26 17 3  6 65:33 54
3. Plzeň B⋌ 26 13 6  7 46:31 45
4. Motorlet⋌ 26 10 9  7 34:33 39
5. Jablonec⋌ 26 11 4 11 55:48 37
6. Slavia Praha B⋌ 26 11 4 11 42:35 37
7. Sparta Praha B⋌ 26 11 3 12 48:44 36
8. Hr. Králové B⋌ 25  9 9  7 35:31 36
9. Ml. Boleslav B⋌ 26 10 4 12 41:34 34
10. Teplice B⋌ 26 11 1 14 38:57 34
11. Most B⋌ 25  9 5 11 35:56 32
12. Meteor Praha⋌ 26  9 4 13 37:38 31
13. Bohemians B ⋌ 26  9 4 13 37:42 31
14. Sez. Ústí⋌ 26  9 2 15 30:63 29
15. Dukla Praha⋌ 26  7 7 12 31:42 28
16. Č. Budějovice B⋌ 26  6 3 17 33:54 21

Mladší
1. Jablonec⋌ 26 20 3  3 91:33 63
2. Sparta Praha B⋌ 26 17 4  5 82:39 55
3. Slavia Praha B⋌ 26 16 4  6 63:31 52
4. Plzeň B⋌ 26 14 5  7 66:42 47
5. Liberec⋌ 26 12 7  7 69:47 43
6. Bohemians B ⋌ 26 11 7  8 50:47 40
7. Motorlet⋌ 26 12 3 11 44:58 39
8. Teplice B⋌ 26 11 4 11 45:39 37
9. Ml. Boleslav B⋌ 26  9 8  9 42:39 35
10. Pardubice⋌ 26  8 6 12 38:48 30
11. Dukla Praha⋌ 26  8 6 12 32:49 30
12. Č. Budějovice B⋌ 26  7 6 13 38:57 27
13. Meteor Praha⋌ 26  6 6 14 22:41 24
14. Hr. Králové B⋌ 25  6 4 15 32:61 22
15. Sez. Ústí⋌ 26  5 4 17 27:76 19
16. Most B⋌ 25  5 3 17 41:75 18

Česká divize dorostu

Skupina A
22. kolo: Písek – Benešov 2:4 (starší), 1:4 (mladší), Český Krumlov – Hořovicko 3:3, 0:4, Motorlet B – Klatovy 2:3, 4:0, Domažlice – Příbram B 4:2, 1:5, Č. Budějovice – Prachatice 1:4, 2:0, Rokycany – Vejprnice 3:2, 2:2, Strakonice – Vlašim odloženo.

Starší
1. Vejprnice⋌ 22 11 6  5 54:37 39
2. Motorlet B⋌ 22 12 3  7 43:34 39
3. Příbram B⋌ 22 11 5  6 60:36 38
4. Písek⋌ 22 12 2  8 49:37 38
5. Strakonice⋌ 21 11 4  6 37:28 37
6. Rokycany⋌ 22 10 5  7 49:43 35
7. Český Krumlov⋌ 22  9 4  9 34:34 31
8. Prachatice⋌ 22  8 5  9 40:38 29
9. SKP Budějovice⋌ 22  9 2 11 39:39 29
10. Benešov⋌ 22  8 4 10 43:46 28
11. Vlašim⋌ 21  7 4 10 32:35 25
12. Domažlice⋌ 22  6 4 12 32:54 22
13. Hořovicko⋌ 22  5 6 11 31:55 21
14. Klatovy⋌ 22  6 2 14 32:59 20

Mladší
1. Vejprnice⋌ 22 17 3  2 84:20 54
2. Příbram B⋌ 22 17 1  4 72:21 52
3. Strakonice⋌ 21 13 2  6 50:27 41
4. Rokycany⋌ 22 12 4  6 50:25 40
5. Benešov⋌ 22 12 4  6 38:39 40
6. Motorlet B⋌ 22 10 5  7 49:29 35
7. SKP Budějovice⋌ 22 10 4  8 48:27 34
8. Vlašim⋌ 21 10 3  8 28:29 33
9. Písek⋌ 22  8 5  9 33:28 29
10. Prachatice⋌ 22  6 1 15 28:59 19
11. Domažlice⋌ 22  5 3 14 18:57 18
12. Český Krumlov⋌ 22  5 2 15 25:57 17
13. Klatovy⋌ 22  5 2 15 25:68 17
14. Hořovicko⋌ 22  3 1 18 29:91 10

Skupina B
22. kolo: Varnsdorf – Loko. Č. Lípa 2:1 (starší), 2:1 (mladší), Libuš – Vikt. Žižkov 0:2, 1:4, Sokolov – Roudnice 3:0, 6:1, Most C – K. Vary 6:2, 2:2, Junior Praha – H. Měcholupy 2:1, 3:0, Meteor Praha B – Arsenal Č. Lípa 4:2, 3:1, Ústí n. L. – Kladno 0:0, 1:2.

Starší
1. Sokolov⋌ 22 21 0  1 115:18 63
2. Kladno⋌ 22 17 2  3  82:17 53
3. Vikt. Žižkov⋌ 22 14 4  4  55:29 46
4. Meteor B⋌ 22 10 2 10  42:38 32
5. Ústí n. L.⋌ 22  9 5  8  46:43 32
6. Roudnice⋌ 22  9 3 10  43:43 30
7. Libuš⋌ 22  9 3 10  53:54 30
8. Most⋌ 22  8 6  8  39:49 30
9. H. Měcholupy⋌ 22  8 5  9  40:41 29
10. Junior Praha⋌ 22  8 5  9  30:59 29
11. Ars. Č. Lípa ⋌ 22  7 4 11  41:51 25
12. K. Vary⋌ 22  7 1 14  35:71 22
13. Varnsdorf⋌ 22  1 5 16  19:64  8
14. Loko. Č. Lípa⋌ 22  1 5 16  17:80  8

Mladší
1. Sokolov⋌ 22 18 3  1 104:25  57
2. Vikt. Žižkov⋌ 22 16 5  1  95:26  53
3. Kladno⋌ 22 15 4  3  71:27  49
4. Ústí n. L.⋌ 22 14 4  4  60:27  46
5. Libuš⋌ 22 12 1  9  70:36  37
6. Meteor B⋌ 22 10 5  7  40:35  35
7. K. Vary⋌ 22  9 3 10  45:38  30
8. Roudnice⋌ 22  8 6  8  46:40  30
9. Ars. Č. Lípa⋌ 22  9 2 11  42:41  29
10. Junior Praha⋌ 22  9 1 12  48:65  28
11. Most⋌ 22  3 6 13  28:69  15
12. Varnsdorf⋌ 22  4 2 16  23:70  14
13. H.Měcholupy⋌ 22  3 4 15  20:59  13
14. Loko Č. Lípa⋌ 22  1 0 21  19:153  3

Skupina C
22. kolo: Rapid Liberec – Pardubice B 0:2, 1:0, Litomyšl – Liberec B 0:5, 0:4, Dvůr Králové – Kosmonosy 4:1, 0:2, Čáslav – Ol. Hr. Králové 1:3, 2:2, Jičín – FK Kolín 0:4, 1:5, Chrudim – Pěnčín/Turnov 3:0, 7:1, Jablonec B – Nový Bydžov se hraje dnes.

Starší
1. Rapid Liberec⋌ 20 14 2  4 44:22 44
2. Nový Bydžov⋌ 21 14 2  5 45:24 44
3. Jablonec B⋌ 21 13 4  4 54:23 43
4. Ol. Hr. Králové⋌ 22 13 2  7 55:37 41
5. Pardubice ⋌ 22 12 3  7 47:23 39
6. Liberec B⋌ 22 11 6  5 46:27 39
7. Chrudim⋌ 22 11 5  6 52:26 38
8. Dvůr Králové⋌ 22  9 4  9 38:54 31
9. Čáslav⋌ 22  8 4 10 36:45 28
10. FK Kolín⋌ 22  7 4 11 34:31 25
11. Kosmonosy⋌ 22  3 9 10 23:54 18
12. Litomyšl⋌ 21  4 1 16 20:60 13
13. Jičín ⋌ 22  3 4 15 18:58 13
14. Pěnčín/Turnov⋌ 21  3 2 16 24:52 11

Mladší
1. Chrudim⋌ 22 18 3  1 82:19  57
2. Nový Bydžov⋌ 21 16 3  2 49:25  51
3. Liberec B⋌ 22 15 3  4 63:17  48
4. O. Hr. Králové⋌ 22 14 3  5 78:22  45
5. FK Kolín⋌ 22 11 4  7 57:35  37
6. Pardubice ⋌ 22 10 5  7 48:39  35
7. Čáslav⋌ 22 10 4  8 56:53  34
8. Jablonec B⋌ 21 10 3  8 60:30  33
9. Rapid Liberec⋌ 20 10 3  7 45:37  33
10. Jičín⋌ 22  7 1 14 31:54  22
11. Kosmonosy⋌ 22  5 5 12 32:50  20
12. Dvůr Králové⋌ 22  3 2 17 16:64  11
13. Litomyšl⋌ 21  1 1 19 18:79   4
14. Pěnčín/Tur.⋌ 21  0 2 19 12:123  2

Česká liga žáků

26. kolo: Slavia Praha – Sparta Praha 5:0 (starší), 0:1 (mladší), Liberec – Bohemians 3:0, 0:10, Č. Budějovice – Motorlet 1:1, 1:0, Pardubice – Sokolov 5:2, 0:5, Most – Teplice 0:2, 0:0, Plzeň – Jablonec 1:2, 2:2, Příbram – Ml. Boleslav 2:1, 2:4, Hr. Králové – Chrudim 2:3, 5:0.

Starší
1. Slavia Praha⋌ 26 23 1  2 91:10 70
2. Sparta Praha⋌ 26 16 2  8 85:37 50
3. Jablonec⋌ 26 15 5  6 42:29 50
4. Teplice⋌ 26 15 3  8 49:40 48
5. Hr. Králové⋌ 26 13 4  9 49:43 43
6. Plzeň⋌ 26 12 6  8 49:43 42
7. Liberec⋌ 26 10 8  8 38:35 38
8. Motorlet⋌ 26 10 5 11 48:51 35
9. Č. Budějovice⋌ 26 10 4 12 34:37 34
10. Ml. Boleslav⋌ 26 10 3 13 43:51 33
11. Pardubice⋌ 26 10 2 14 36:43 32
12. Bohemians⋌ 26  8 5 13 37:47 29
13. Most⋌ 26  8 2 16 26:55 26
14. Příbram ⋌ 26  7 3 16 48:80 24
15. Sokolov⋌ 26  5 5 16 29:68 20
16. Chrudim⋌ 26  3 8 15 29:64 17

Mladší
1. Slavia Praha⋌ 26 20 1  5 83:29 61
2. Sparta Praha⋌ 26 19 3  4 96:33 60
3. Bohemians⋌ 26 16 5  5 69:18 53
4. Příbram⋌ 26 16 1  9 59:40 49
5. Hr. Králové⋌ 26 14 6  6 69:32 48
6. Teplice⋌ 26 14 4  8 49:39 46
7. Chrudim⋌ 26 12 3 11 59:59 39
8. Ml. Boleslav⋌ 26 10 7  9 41:37 37
9. Sokolov⋌ 26 11 3 12 53:64 36
10. Č. Budějovice⋌ 26  8 7 11 43:58 31
11. Motorlet⋌ 26  7 7 12 31:51 28
12. Most⋌ 26  7 4 15 37:62 25
13. Liberec⋌ 26  5 8 13 30:57 23
14. Pardubice⋌ 26  6 4 16 34:69 22
15. Plzeň⋌ 26  5 3 18 25:53 18
16. Jablonec⋌ 26  3 4 19 22:99 13

Česká divize žáků

Skupina A
22. kolo: Č. Budějovice B – Tábor 4:1 (starší), 5:3 (mladší), Podolí – Hořovicko 3:0, 4:1, Dukla Praha – Příbram B 2:2, 2:2, Vejprnice – Prachatice 1:2, 2:2, Beroun – Plzeň B 4:2, 2:1, Doubravka – Tachov 10:0, 8:0, Sušice – Písek odloženo.

Starší
1. Příbram B⋌ 22 16 5  1 95:31 53
2. Dukla Praha⋌ 22 11 8  3 49:28 41
3. Č. Budějovice B⋌ 22 12 3  7 53:33 39
4. Písek⋌ 21 10 7  4 36:17 37
5. Doubravka⋌ 22 10 6  6 54:25 36
6. Plzeň B⋌ 22 10 5  7 37:32 35
7. Tábor⋌ 22  9 5  8 36:33 32
8. Sušice⋌ 21  9 5  7 33:39 32
9. Beroun⋌ 22  9 5  8 28:35 32
10. Podolí⋌ 22 10 1 11 33:41 31
11. Prachatice⋌ 22  7 4 11 31:52 25
12. Hořovicko⋌ 22  4 5 13 26:57 17
13. Tachov⋌ 22  4 4 14 37:74 16
14. Vejprnice⋌ 22  0 1 21 14:65  1

Mladší
1. Písek⋌ 21 17 3  1 68:16 54
2. Prachatice⋌ 22 14 6  2 86:26 48
3. Tábor⋌ 22 14 3  5 69:30 45
4. Beroun⋌ 22 13 3  6 52:27 42
5. Příbram B⋌ 22 13 3  6 49:30 42
6. Č. Budějovice B⋌ 22 12 2  8 46:38 38
7. Plzeň B⋌ 22 11 4  7 47:39 37
8. Podolí⋌ 22 10 2 10 42:33 32
9. Dukla Praha⋌ 22  8 6  8 37:35 30
10. Vejprnice⋌ 22  5 7 10 25:37 22
11. Doubravka⋌ 22  6 2 14 32:53 20
12. Sušice⋌ 21  3 2 16 29:79 11
13. Hořovicko⋌ 22  2 3 17 32:93  9
14. Tachov⋌ 22  1 2 19 21:99  5

Skupina B
22. kolo: Neratovice – Ústí n. L. 2:0, 3:2, Česká Lípa – Teplice B 2:0, 1:2, Kladno – Sokolov B 9:1, 0:0, Bohemians B – Rakovník 6:1, 3:0, Most B – Sparta Praha B 2:4, 0:7, Meteor Praha – Děčín 1:2, 2:0, Střešovice – Junior Praha 4:2, 5:2.

Starší
1. Kladno⋌ 22 19 2  1 87:17 59
2. Sparta Praha B⋌ 22 19 0  3 70:21 57
3. Meteor Praha⋌ 22 13 1  8 47:26 40
4. Bohemians B ⋌ 22 10 3  9 42:31 33
5. Ústí n. L.⋌ 22 10 3  9 35:38 33
6. Rakovník⋌ 22 10 2 10 50:62 32
7. Teplice B⋌ 22 10 1 11 44:47 31
8. Děčín⋌ 22  9 2 11 35:45 29
9. Most B⋌ 22  8 3 11 43:43 27
10. Neratovice⋌ 22  8 1 13 31:30 25
11. Junior Praha⋌ 22  8 0 14 31:59 24
12. Střešovice⋌ 22  6 4 12 34:53 22
13. Česká Lípa⋌ 22  7 0 15 36:72 21
14. Sokolov B⋌ 22  5 2 15 24:65 17

Mladší
1. Sparta Praha B⋌ 22 18 2  2 97:13 56
2. Kladno⋌ 22 18 2  2 83:23 56
3. Meteor Praha⋌ 22 17 2  3 71:17 53
4. Střešovice⋌ 22 14 2  6 59:31 44
5. Bohemians B ⋌ 22  9 5  8 46:42 32
6. Teplice B⋌ 22  9 5  8 45:44 32
7. Ústí n.L.⋌ 22  9 4  9 43:32 31
8. Most B⋌ 22  9 4  9 51:53 31
9. Sokolov B⋌ 22  8 4 10 29:29 28
10. Česká Lípa⋌ 22  7 3 12 35:60 24
11. Neratovice⋌ 22  6 4 12 28:64 22
12. Junior Praha⋌ 22  6 0 16 28:68 18
13. Děčín⋌ 22  3 1 18 15:88 10
14. Rakovník⋌ 22  2 0 20 21:87  6

Skupina C
22. kolo: Nymburk – Žižkov 0:1, 0:5, Hr. Králové B – Pardubice B 5:0, 4:0, Náchod/ Deštné – Letohrad 4:0, 8:1, Vysoké Mýto – Slavia Praha B 0:3, 1:3, Liberec B-Úpa 1:0, M. Boleslav B - FK Kolín 0:2, N. Bydžov-Čáslav odloženo. Dohrávka: Letohrad – Hr. Králové 0:10, 1:5.

Starší
1. Slavia Praha B⋌ 22 15 5  2 70:25 50
2. Náchod/Deštné⋌ 22 13 4  5 42:18 43
3. Úpa⋌ 22 12 5  5 42:22 41
4. FK Kolín⋌ 22 11 3  8 39:32 36
5. Liberec B⋌ 22 11 1 10 41:41 34
6. Nový Bydžov⋌ 21  9 6  6 40:30 33
7. Hr. Králové⋌ 22 10 2 10 43:27 32
8. Žižkov⋌ 22  9 5  8 34:29 32
9. Pardubice ⋌ 22  9 3 10 28:41 30
10. Čáslav⋌ 21  8 0 13 23:48 24
11. Nymburk⋌ 22  6 4 12 28:49 22
12. Vysoké Mýto⋌ 22  6 3 13 19:39 21
13. Letohrad⋌ 22  6 3 13 32:54 21
14. Ml. Boleslav B⋌ 22  5 2 15 18:44 17

Mladší
1. Slavia Pha B⋌ 22 20 1  1 156:13  61
2. Vysoké Mýto⋌ 22 17 2  3  88:26  53
3. Náchod/Dešt.⋌ 22 15 2  5  89:28  47
4. Nový Bydžov⋌ 21 15 1  5  71:38  46
5. M. Boleslav B⋌ 22 13 4  5  68:29  43
6. FK Kolín⋌ 22 13 1  8  59:43  40
7. Žižkov⋌ 22 10 5  7  66:30  35
8. Hr. Králové B⋌ 22 10 4  8  51:47  34
9. Úpa⋌ 22  9 2 11  49:60  29
10. Čáslav⋌ 21  7 3 11  46:37  24
11. Pardubice ⋌ 22  4 2 16  27:96  14
12. Letohrad⋌ 22  3 1 18  17:106 10
13. Liberec B⋌ 22  3 0 19  21:115  9
14. Nymburk⋌ 22  0 0 22  10:150  0

Dorost – krajský přebor

26. kolo: SK Rakovník – Neratovice 2:1 (starší), 0:1 (mladší), Novo Kladno – Poděbrady 3:1, 4:1, AFK Kolín – Brandýs/Boleslav 0:17, 1:3, SK Kladno B – Nymburk 9:0, 6:1, Čelákovice – Pš. Mělník 4:0, 2:2, Sedlčany – Sp. Příbram 0:6, 1:4, Kročehlavy – Slaný 0:2, 1:2.

Starší
1. Kladno B⋌ 24 20 4  0 110:21  64
2. Brandýs/Bol.⋌ 23 18 4  1  89:26  58
3. Neratovice⋌ 23 13 3  7  64:25  42
4. Sp. Příbram⋌ 23 12 5  6  74:38  41
5. Rakovník⋌ 23 12 5  6  52:37  41
6. Čelákovice⋌ 25 12 4  9  48:32  40
7. Nymburk⋌ 24 11 3 10  40:57  36
8. Slaný⋌ 24  9 3 12  48:56  30
9. Novo Kladno⋌ 24  9 2 13  45:66  29
10. Kročehlavy⋌ 25  8 5 12  36:60  29
11. Sedlčany⋌ 24  7 4 13  47:60  25
12. AFK Kolín⋌ 25  6 2 17  31:125 20
13. Poděbrady⋌ 23  5 4 14  40:60  19
14. Pš. Mělník⋌ 24  5 4 15  32:59  19
15. Kutná Hora⋌ 24  5 2 17  45:79  17

Mladší
1. Neratovice⋌ 23 19 2  2 99:21  59
2. SK Rakovník⋌ 23 17 4  2 82:25  55
3. Kladno B⋌ 24 16 2  6 74:33  50
4. Kročehlavy⋌ 25 12 5  8 48:41  41
5. Brandýs/Bol.⋌ 23 13 1  9 61:46  40
6. Čelákovice⋌ 25 11 5  9 57:57  38
7. Kutná Hora⋌ 24 12 1 11 66:54  37
8. Sp. Příbram⋌ 23 11 3  9 51:40  36
9. B. Poděbrady⋌ 23 10 3 10 42:59  33
10. Slaný⋌ 24  9 5 10 51:65  32
11. Pš. Mělník⋌ 24  9 3 12 40:50  30
12. Novo Kladno⋌ 24  7 2 15 29:52  23
13. Nymburk⋌ 24  6 4 14 34:60  22
14. Sedlčany⋌ 24  3 3 18 39:78  12
15. AFK Kolín⋌ 25  2 1 22 17:109  7

Dorost – I. A třída

Skupina A
22. kolo:
Loděnice – Beroun 3:8, Rudná – Klecany 3:0, Vysoký Újezd – FC Mělník 1:2, Lužná – Tn Rakovník 2:3, Velvary – Hostouň 3:1, N. Strašecí – Libiš 3:2, Zdice – Králův Dvůr 0:4.

 1. Beroun⋌ 22 21 0  1  84:22 63
2. Rakovník⋌ 22 19 2  1 130:28 59
3. Hostouň⋌ 22 15 2  5  78:41 47
4. Velvary⋌ 22 12 4  6  67:53 40
5. FC Mělník⋌ 22 12 4  6  53:46 40
6. Králův Dvůr⋌ 22 12 1  9  69:58 37
7. Lužná⋌ 22 10 2 10  49:49 32
8. Libiš⋌ 22  8 3 11  31:39 27
9. N. Strašecí⋌ 22  8 2 12  57:61 26
10. Vysoký Újezd⋌ 22  8 1 13  52:65 25
11. Rudná⋌ 22  6 0 16  44:71 18
12. Zdice⋌ 22  5 3 14  35:95 18
13. Klecany⋌ 22  3 3 16  22:65 12
14. Loděnice⋌ 22  1 1 20  18:96  4

Skupina B
22. kolo:
Mn. Hradiště – Dol. Bousov 4:0, Krnsko – Byšice 5:0, Luštěnice – Brandýs /Boleslav B 0:1, Velký Borek – Semice 4:6, Milovice – Čejetice 0:5, Pěčice – Bakov n. Jiz. 2:1, Sn. Poděbrady – Všechlapy 7:2.

 1. Mn. Hradiště⋌ 22 19 2  1 101:13  59
2. Bakov n. J⋌ 22 14 2  6  81:27  44
3. Čejetice⋌ 22 13 3  6  58:37  42
4. Brandýs/Bol.⋌ 22 13 2  7  79:53  41
5. Pěčice⋌ 22 13 1  8  70:40  40
6. Velký Borek⋌ 22 12 2  8  52:44  38
7. Byšice⋌ 22 10 5  7  61:49  35
8. Semice⋌ 22  9 5  8  63:53  32
9. Luštěnice⋌ 22  9 1 12  31:41  28
10. S. Poděbrady⋌ 22  8 3 11  34:57  27
11. Krnsko⋌ 22  8 1 13  39:72  25
12. Dol. Bousov⋌ 22  6 2 14  34:52  20
13. Všechlapy⋌ 22  2 3 17  21:115  9
14. Milovice⋌ 22  1 2 19  17:88   5

Skupina C
22. kolo:
Jirny – Ovčáry 4:0, Malešov – Český Brod 3:1, Zeleneč – Libodřice 10:0, FK Kolín B – Kunice 2:2, Uhlířské Janovice – Velim B 0:3, Kouřim – Polepy 0:6, AFK Pečky – Říčany 2:1.

 1. Velim B⋌ 22 17 1  4 88:24  52
2. Jirny⋌ 22 16 4  2 83:24  52
3. Kunice⋌ 21 16 3  2 72:20  51
4. Polepy⋌ 21 15 1  5 64:28  46
5. Pečky⋌ 21 14 2  5 89:37  44
6. Zeleneč⋌ 21 10 4  7 57:34  34
7. Říčany⋌ 22  8 5  9 38:38  29
8. FK Kolín B⋌ 22  8 3 11 55:62  27
9. Český Brod⋌ 22  7 4 11 46:55  25
10. Malešov⋌ 22  6 6 10 42:58  24
11. Uhl. Janovice⋌ 22  6 2 14 40:73  20
12. Kouřim⋌ 22  5 3 14 61:90  18
13. Ovčáry⋌ 22  3 2 17 33:104 11
14. Libodřice⋌ 22  1 0 21 22:143  3

Skupina D
22. kolo:
Podlesí – Lety 1:0, Milín – Teplýšovice 2:4, Mirošovice – Benešov B 2:0, Jankov – Votice 0:0, Týnec n. S. – Sedlec/Prčice 6:1, Nový Knín – Dobříš 1:8, Jílové – Petrovice 0:4.

 1. Dobříš⋌ 22 20 2  0 110:17 62
2. Jankov⋌ 22 12 3  7  59:38 39
3. Lety⋌ 22 12 1  9  41:52 37
4. Jílové⋌ 22 11 1 10  65:51 34
5. Votice⋌ 22 10 4  8  36:37 34
6. Týnec n. S⋌ 22 10 1 11  46:49 31
7. Petrovice⋌ 22  9 3 10  57:60 30
8. Sedl./Prčice⋌ 22 10 0 12  35:46 30
9. Nový Knín⋌ 22  9 3 10  44:67 30
10. Mirošovice⋌ 22  9 2 11  48:54 29
11. Benešov B⋌ 22  8 5  9  36:44 29
12. Podlesí⋌ 22  9 1 12  33:49 28
13. Milín⋌ 22  6 1 15  34:54 19
14. Teplýšovice⋌ 22  5 1 16  38:64 16

Žáci – krajský přebor

26. kolo: Tn. Rakovník – Kutná Hora 1:2 (starší), 8:1 (mladší), Pšovka Mělník – Čelákovice 0:1, 2:4, AFK Kolín – Brandýs/Boleslav 2:3, 1:1, Velký Borek – Lysá n. L. 1:0, 0:3, Králův Dvůr – Kosmonosy nehráno, soupeř nepřijel, Sp. Příbram – Benešov 2:1, 0:2, SK Kladno – Sedlčany 5:1 (0:2), Vlašim – Mn. Hradiště odloženo na 2. 6.

Starší
1. SK Kladno ⋌ 26 22 3  1  96:12  69
2. Benešov⋌ 26 21 1  4  80:19  64
3. Sedlčany⋌ 25 20 1  4 111:37  61
4. Sp. Příbram⋌ 26 15 5  6  72:29  50
5. Brandýs/Bol.⋌ 25 15 2  8  59:33  47
6. Kosmonosy⋌ 24 14 3  7  67:35  45
7. Velký Borek⋌ 26 13 4  9  53:44  43
8. Kutná Hora⋌ 26 12 4 10  48:42  40
9. Pš. Mělník⋌ 26 10 2 14  37:57  32
10. Čelákovice⋌ 26  8 2 16  40:72  26
11. Lysá n. L.⋌ 26  8 1 17  32:55  25
12. Mn. Hradiště⋌ 24  7 2 15  22:46  23
13. AFK Kolín⋌ 26  5 7 14  26:64  22
14. Vlašim⋌ 25  5 1 19  25:74  16
15. Tn. Rakovník⋌ 25  4 1 20  26:87  13
16. Králův Dvůr⋌ 24  4 1 19  17:105 13

Mladší
1. Benešov⋌ 26 24 2  0 127:12  74
2. Sedlčany⋌ 25 19 3  3 106:30  60
3. Kosmonosy⋌ 23 17 2  4  56:19  53
4. Tn. Rakovník⋌ 24 15 3  6  57:31  48
5. SK Kladno ⋌ 26 15 3  8  53:37  48
6. Vlašim⋌ 25 14 2  9  52:39  44
7. Brandýs/Bol.⋌ 25 12 5  8  60:37  41
8. AFK Kolín⋌ 26 11 3 12  50:44  36
9. Sp. Příbram⋌ 26  9 4 13  39:46  31
10. Čelákovice⋌ 26  9 4 13  44:71  31
11. Lysá n. L.⋌ 26  8 5 13  33:64  29
12. Králův Dvůr⋌ 24  8 1 15  31:61  25
13. Pš. Mělník⋌ 26  6 4 16  49:67  22
14. Kutná Hora⋌ 26  7 1 18  39:73  22
15. Mn. Hradiště⋌ 24  4 5 15  16:61  17
16. Velký Borek⋌ 26  0 1 25   5:125  1

Žáci – I. A třída

Skupina A
22. kolo:
SK Rakovník B – Sp. Kladno 2:10 (starší), 4:1 (mladí), Milín – Odolena Voda 0:4, 0:9, Kročehlavy – Brandýsek 3:0, 4:2, N. Strašecí – Dobříš 3:4, 3:5, Beroun – Kralupy 6:0, 7:0.

Starší
1. Sp. Kladno⋌ 18 17 1  0 98:13 52
2. N. Strašecí⋌ 16 12 0  4 69:22 36
3. Beroun⋌ 16 11 0  5 52:27 33
4. Dobříš⋌ 17  9 3  5 42:45 30
5. SK Rakovník B⋌ 18  8 3  7 37:31 27
6. Kralupy⋌ 15  7 2  6 36:30 23
7. Kročehlavy⋌ 16  7 1  8 31:52 22
8. Odolena Voda⋌ 16  6 0 10 33:43 18
9. Slaný⋌ 16  4 0 12 38:54 12
10. Brandýsek⋌ 18  3 1 14 11:56 10
11. Milín⋌ 16  1 1 14 21:95  4
12. Mníšek p. B ze soutěže odstoupil

Mladší
1. Dobříš⋌ 17 14 1  2 94:20  43
2. Sp. Kladno⋌ 18 13 1  4 68:12  40
3. Odolena Voda⋌ 16 12 3  1 69:11  39
4. Slaný⋌ 16 10 2  4 52:11  32
5. Rakovník B⋌ 18  8 0 10 42:43  24
6. Beroun⋌ 16  7 2  7 45:38  23
7. Kročehlavy⋌ 16  7 1  8 36:36  22
8. N. Strašecí⋌ 16  6 3  7 46:42  21
9. Kralupy⋌ 15  3 2 10 32:52  11
10. Brandýsek⋌ 18  3 1 14 36:106 10
11. Milín ⋌ 16  0 0 16  3:152  0

Skupina B
22. kolo:
Benátky n. J. – AFK Pečky 14:0, 4:0, FC Mělník – Český Brod 0:1, 1:0, B. Poděbrady – Brandýs/ Boleslav B 0:8, 4:4, Libiš – Semice 4:0, 7:0 nedohráno, Velim – Sadská 5:0, 12:0, Nymburk B – Milovice 2:2, 7:2.

Starší
1. Velim ⋌ 20 18 1  1  96:10 55
2. Brandýs/Bol.⋌ 21 17 1  3  91:27 52
3. Benátky n. J.⋌ 21 15 1  5 103:24 46
4. Libiš⋌ 20 12 4  4  54:24 40
5. Český Brod⋌ 20 10 2  8  47:32 32
6. Nymburk B⋌ 20  8 4  8  58:62 28
7. Milovice⋌ 20  8 4  8  26:37 28
8. Jestřabí Lhota⋌ 20  8 1 11  26:45 25
9. FC Mělník⋌ 20  6 1 13  25:42 19
10. Sadská⋌ 20  5 3 12  31:55 18
11. AFK Pečky⋌ 21  4 4 13  22:89 16
12. Semice⋌ 21  4 0 17  25:80 12
13. B. Poděbrady⋌ 20  3 2 15  21:98 11

Mladší
1. Libiš⋌ 20 17 2  1 108:13  53
2. Velim⋌ 20 17 2  1  99:13  53
3. Brandýs/Bol.⋌ 21 14 2  5 105:33  44
4. Nymburk B⋌ 20 13 1  6 100:39  40
5. Český Brod⋌ 20 10 5  5  66:17  35
6. B. Poděbrady⋌ 20  8 5  7  82:59  29
7. FC Mělník⋌ 20  9 2  9  45:34  29
8. Milovice⋌ 20  8 1 11  34:62  25
9. Benátky n. J.⋌ 21  6 6  9  37:46  24
10. AFK Pečky⋌ 21  7 3 11  29:73  24
11. Jestř. Lhota⋌ 20  4 3 13  18:65  15
12. Sadská⋌ 20  2 2 16  22:107  8
13. Semice⋌ 21  0 0 21  11:195  0

Skupina C
22. kolo:
Votice – Dobřejovice 7:1, 4:0, FK Kolín B – Kunice 0:5, 2:3, Týnec n. S. – Kouřim 5:0, 6:0, Sedlec/Prčice – Čáslav B 3:5, 3:1, Čerčany – Říčany 0:1, 1:3, Sázava – Benešov B odloženo.

Starší
1. Říčany⋌ 20 18 0  2 86:14 54
2. Kunice⋌ 19 16 0  3 81:14 48
3. Čerčany⋌ 20 15 2  3 83:26 47
4. Týnec n. S⋌ 21 14 2  5 67:21 44
5. Sedl./Prčice⋌ 20  9 2  9 41:55 29
6. Čáslav B⋌ 20  9 1 10 45:62 28
7. Benešov B⋌ 19  8 2  9 35:36 26
8. Sázava⋌ 19  8 1 10 40:40 25
9. Dobřejovice⋌ 21  7 0 14 35:91 21
10. Jesenice⋌ 19  6 1 12 38:62 19
11. FK Kolín B⋌ 21  6 1 14 36:65 19
12. Kouřim⋌ 21  4 3 14 20:52 15
13. Votice⋌ 20  2 1 17 21:90  7

Mladší
1. Týnec n. S⋌ 21 17 3  1 96:14  54
2. Čáslav B⋌ 20 17 1  2 86:15  52
3. Votice⋌ 20 15 1  4 82:28  46
4. Říčany⋌ 20 10 5  5 55:22  35
5. Kunice⋌ 19  9 3  7 64:37  30
6. Benešov B⋌ 19  8 5  6 50:34  29
7. Kouřim⋌ 21  8 4  9 38:41  28
8. FK Kolín B⋌ 21  8 1 12 47:54  25
9. Čerčany⋌ 20  7 3 10 36:35  24
10. Sedl/Prčice⋌ 20  7 1 12 49:75  22
11. Dobřejovice⋌ 21  7 0 14 46:69  21
12. Jesenice⋌ 19  2 0 17 13:160  6
13. Sázava⋌ 19  1 1 17 20:98   4