VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Žáky neporaženého Rakovníka nezastavily ani Sedlčany

Střední Čechy -O definitivní konec fotbalové sezony 2008–2009 se postarali o víkendu i mladí fotbalisté. Jak v ligových a divizních, tak i krajských soutěžích odehráli poslední kolo a určili tak konečné vítěze jednotlivých kategorií. Double se letos povedlo Mladé Boleslavi, které postoupil dorost nejen do nejvyšší soutěže, ale i B dorost právě do České ligy.

24.6.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Divizní soutěže dorostu rozmnoží i další dva Středočeši, když první dvě postupová místa v krajském přeboru si vybojovala družstva Hořovicka a Kosmonos. V žákovských soutěžích opouští ligu Hořovicko, naopak právo účasti v divizi si vybojovali žáci SK Rakovník a Berouna. V krajských I. A třídách dorostu a žáků jsou také známá jména vítězů, otázkou zůstává, zda do vyšší soutěže půjdou. Důvody jsou ekonomické a u dorostu hlavně také fakt, že v přeboru musí mít oddíly dvě družstva, což je pro mnohé problém.


Česká liga dorostu
30. kolo: Slavia Praha B – Liberec 5:1 (starší), 4:0 (mladší), Teplice B – Sparta Praha B 0:4, 1:3, Pardubice – Nový Bydžov 4:0, 4:0, Plzeň B – -Ml. Boleslav 4:1, 1:3, Motorlet – Jablonec 1:2, 4:4, Bohemians 1905 B – Kladno 4:1, 2:3, Meteor Praha – Most B 0:8, 4:0, Hr. Králové B – Č. Budějovice B 2:1. 0:1. Dohrávka: Sparta Praha B – Slavia Praha B 1:4, 0:4.
Starší
 1. Ml. Boleslav⋌ 30 23  3  4 83:28 72
 2. Slavia Praha B⋌ 30 17  5  8 67:41 56
 3. Liberec⋌ 30 15  4 11 65:50 49
 4. Pardubice⋌ 30 15  3 12 55:40 48
 5. Sparta Praha B⋌ 30 13  8  9 58:43 47
 6. Teplice B⋌ 30 13  4 13 43:43 43
 7. Č. Budějovice B⋌ 30 11  8 11 53:58 41
 8. Jablonec⋌ 30 12  4 14 37:40 40
 9. Hr. Králové B⋌ 30 11  7 12 41:51 40
10. Meteor Praha⋌ 30 11  6 13 33:55 39
11. Most B⋌ 30  9 11 10 52:43 38
12. Motorlet⋌ 30 10  6 14 42:50 36
13. Plzeň B⋌ 30 10  6 14 42:47 36
14. Bohemians B ⋌ 30 10  6 14 39:48 36
15. Kladno⋌ 30  9  8 13 36:50 35
16. Nový Bydžov⋌ 30  4  5 21 27:86 17
Mladší
 1. Slavia Praha B⋌ 30 23 3  4 80:27 72
 2. Sparta Praha B⋌ 30 18 5  7 76:38 59
 3. Liberec⋌ 30 17 6  7 64:40 57
 4. Jablonec⋌ 30 16 8  6 61:43 56
 5. Meteor Praha⋌ 30 15 6  9 57:32 51
 6. Kladno⋌ 30 13 8  9 58:42 47
 7. Pardubice⋌ 30 14 4 12 49:54 46
 8. Ml. Boleslav⋌ 30 12 7 11 44:42 43
 9. Plzeň B⋌ 30 10 7 13 49:54 37
10. Teplice B⋌ 30 10 5 15 44:55 35
11. Bohemians B ⋌ 30 10 5 15 43:54 35
12. Motorlet⋌ 30 10 4 16 46:57 34
13. Hr. Králové B⋌ 30  9 6 15 41:62 33
14. Most B⋌ 30  8 4 18 44:68 28
15. Č. Budějovice B⋌ 30  7 4 19 37:77 25
16. Nový Bydžov⋌ 30  5 4 21 24:72 19

Česká divize dorostu

Skupina A
26. kolo: Vikt. Žižkov – 1. FK Příbram B 2:1 (starší), 2:1 (mladší), Klatovy – Rokycany 4:1, 1:2, Benešov – Vlašim 2:0, 8:0, Motorlet B – Domažlice 2:1, 8:0, Sez. Ústí – ZČE Plzeň 2:2, 1:1, Strakonice – Písek 2:2, 0:1, Prachatice – Sp. Příbram 1:3, 3:1.
Starší
 1. Sezimovo Ústí⋌ 26 17 4  5 67:36 55
 2. Motorlet B⋌ 26 14 6  6 46:30 48
 3. Příbram B⋌ 26 13 4  9 57:41 43
 4. Vikt. Žižkov⋌ 26 12 5  9 52:29 41
 5. Benešov⋌ 26 13 1 12 49:47 40
 6. Strakonice⋌ 26 11 6  9 35:34 39
 7. Písek⋌ 26 11 5 10 47:42 38
 8. Prachatice⋌ 26 12 2 12 37:53 38
 9. Domažlice⋌ 26 11 4 11 45:52 37
10. Klatovy⋌ 26 10 7  9 55:51 37
11. Rokycany⋌ 26 10 3 13 60:59 33
12. Vlašim⋌ 26  9 5 12 28:41 32
13. Sp. Příbram⋌ 26  6 2 18 34:73 20
14. ZČE Plzeň⋌ 26  3 6 17 27:51 15
Mladší
 1. Motorlet B⋌ 26 21 2  3 86:30  65
 2. Příbram B⋌ 26 19 4  3 77:18  61
 3. Vikt. Žižkov⋌ 26 18 5  3 66:21  59
 4. Benešov⋌ 26 15 5  6 66:37  50
 5. Písek⋌ 26 14 4  8 54:32  46
 6. Klatovy⋌ 26 11 4 11 37:38  37
 7. ZČE Plzeň⋌ 26  9 9  8 53:37  36
 8. Sez. Ústí⋌ 26 10 6 10 42:52  36
 9. Rokycany⋌ 26 10 5 11 43:59  35
10. Sp. Příbram⋌ 26  9 0 17 39:54  27
11. Prachatice⋌ 26  6 5 15 33:56  23
12. Strakonice⋌ 26  5 6 15 26:46  21
13. Vlašim⋌ 26  2 4 20 20:78  10
14. Domažlice⋌ 26  3 1 22 18:102 10


Skupina B

26. kolo: Česká Lípa – Karlovy Vary 6:1, 3:1, Roudnice – Meteor Praha B 0:4, 1:1, Dukla Praha – Sokolov 2:2, 2:2, Blšany – Libuš 1:6, 2:6, Junior Praha – Děčín 1:3, 4:1, Ústí n. L. – Podolí 7:0, 3:4, Kladno B – Varnsdorf 9:0, 5:1.
Starší
 1. Dukla Praha⋌ 26 22 2  2 104:25 68
 2. Sokolov⋌ 26 19 3  4  83:27 60
 3. Ústí n. L.⋌ 26 16 4  6  81:39 52
 4. Kladno B⋌ 26 12 4 10  45:42 40
 5. Meteor Praha⋌ 26 12 2 12  43:37 38
 6. Libuš⋌ 26 10 5 11  54:60 35
 7. Česká Lípa⋌ 26 10 4 12  44:54 34
 8. Junior Praha⋌ 26  8 7 11  35:56 31
 9. Roudnice⋌ 26  8 6 12  38:43 30
10. Karlovy Vary⋌ 26  9 3 14  54:72 30
11. Varnsdorf⋌ 26  9 3 14  42:68 30
12. Děčín⋌ 26  8 4 14  41:59 28
13. Podolí⋌ 26  8 0 18  35:76 24
14. Blšany⋌ 26  6 3 17  43:84 21
Mladší
 1. Sokolov⋌ 26 20 5  1 93:23 65
 2. Dukla Praha⋌ 26 19 4  3 98:36 61
 3. Libuš⋌ 26 18 1  7 79:32 55
 4. Meteor Praha⋌ 26 15 5  6 56:29 50
 5. Česká Lípa⋌ 26 13 5  8 62:50 44
 6. Podolí⋌ 26 13 5  8 62:48 44
 7. Roudnice⋌ 26 13 4  9 56:39 43
 8. Ústí n. L.⋌ 26 12 5  9 58:36 41
 9. Kladno⋌ 26  7 6 13 54:64 27
10. Junior Praha⋌ 26  7 3 16 40:92 24
11. Blšany⋌ 26  6 4 16 45:91 22
12. Karlovy Vary⋌ 26  4 4 18 45:98 16
13. Děčín⋌ 26  5 1 20 32:88 16
14. Varnsdorf⋌ 26  3 2 21 29:82 11


Skupina C

26. kolo: AFK Chrudim – Pardubice 4:0, 0:1, Rapid Liberec – Náchod /Deštné 3:0, 0:3, Jablonec B – FK Kolín 3:3, 3:0, Dvůr Králové – Čáslav 4:1, 3:0, Olymp. Hr. Králové – Ml. Boleslav B 1:3, 0:1, Choceň – Nymburk 1:4, 2:0, Pěnčín/Turnov – Liberec B 0:3, 2:1.
Starší
 1. Ml. Boleslav B⋌ 26 22 2  2 88:16 68
 2. AFK Chrudim⋌ 26 21 1  4 80:29 64
 3. Liberec B⋌ 26 13 6  7 56:37 45
 4. Čáslav⋌ 26 14 2 10 53:48 44
 5. Pardubice B⋌ 26 13 4  9 45:29 43
 6. Jablonec B⋌ 26 10 6 10 57:53 36
 7. Dvůr Králové⋌ 26 11 3 12 42:44 36
 8. FK Kolín⋌ 26 10 4 12 42:53 34
 9. Pěnčín/Turnov⋌ 26 10 4 12 43:49 34
10. Ol. Hr. Králové⋌ 26 10 3 13 49:58 33
11. Rapid Liberec⋌ 26  9 2 15 28:50 29
12. Náchod/Deštné⋌ 26  7 6 13 42:64 27
13. Nymburk⋌ 26  4 4 18 34:73 16
14. Choceň⋌ 26  4 1 21 20:76 13
Mladší
 1. Ml. Boleslav B⋌ 26 20 2  4 94:21  62
 2. AFK Chrudim⋌ 26 17 3  6 68:22  54
 3. FK Kolín⋌ 26 16 5  5 56:36  53
 4. Jablonec B⋌ 26 16 4  6 73:35  52
 5. Pardubice B⋌ 26 16 3  7 74:35  51
 6. Liberec B⋌ 26 16 2  8 80:34  50
 7. Ol. Hr. Králové⋌ 26 16 2  8 68:24  50
 8. Dvůr Králové⋌ 26 11 0 15 62:77  33
 9. Čáslav⋌ 26 10 2 14 45:47  32
10. Pěnčín/Turnov⋌ 26 10 2 14 45:82  32
11. Náchod/Deštné⋌ 26  8 5 13 49:73  29
12. Rapid Liberec⋌ 26  5 2 19 40:78  17
13. Pěnčín/Turnov⋌ 13  5 0  8 21:40  15
14. Nymburk⋌ 26  3 1 22 28:102 10
15. Choceň⋌ 26  1 1 24 12:128  4

Česká liga žáků

30. kolo: Slavie Praha – Teplice 0:2 (starší), 2:0 (mladší), Liberec – Příbram 0:2, 2:2, Most – Hr. Králové 2:3, 3:0, Kladno – Bohemians 1905 1:2, 2:0, Vejprnice – Pardubice 1:0, 0:2, Jablonec – Ml. Boleslav 2:0, 5:0, Sparta Praha – Hořovicko 13:0, 5:0, Plzeň – Č. Budějovice 1:0, 2:2.
Starší
 1. Teplice⋌ 30 23 3  4 109:38  72
 2. Bohemians 05⋌ 30 20 7  3  90:24  67
 3. Sparta Praha⋌ 30 19 6  5  78:31  63
 4. Slavia Praha⋌ 30 18 3  9  83:31  57
 5. Plzeň⋌ 30 15 4 11  65:41  49
 6. Most⋌ 30 13 8  9  72:45  47
 7. Hr. Králové⋌ 30 13 8  9  76:46  47
 8. Příbram ⋌ 30 14 4 12  68:42  46
 9. Č. Budějovice⋌ 30 12 5 13  70:44  41
10. Ml. Boleslav⋌ 30 11 8 11  71:51  41
11. Pardubice⋌ 30  9 9 12  75:49  36
12. Liberec⋌ 30 10 3 17  54:49  33
13. Jablonec⋌ 30 10 2 18  49:71  32
14. Kladno⋌ 30  9 4 17  66:73  31
15. Vejprnice⋌ 30  5 4 21  33:68  19
16. Hořovicko⋌ 30  0 0 30   7:363  0
Mladší
 1. Sparta Praha⋌ 30 29 1  0 102:9   88
 2. Příbram⋌ 30 24 3  3 114:21  75
 3. Slavia Praha⋌ 30 19 8  3  78:23  65
 4. Kladno⋌ 30 19 1 10  75:53  58
 5. Jablonec⋌ 30 18 3  9  73:32  57
 6. Teplice⋌ 30 18 2 10  83:49  56
 7. Hr. Králové⋌ 30 16 5  9  61:40  53
 8. Most⋌ 30 13 3 14  48:47  42
 9. Č. Budějovice⋌ 30 12 5 13  64:63  41
10. Plzeň⋌ 30 10 3 17  53:57  33
11. Liberec⋌ 30 10 3 17  45:64  33
12. Bohemians 05⋌ 30  9 3 18  29:56  30
13. Pardubice⋌ 30  8 4 18  42:59  28
14. Ml. Boleslav⋌ 30  5 6 19  27:67  21
15. Hořovicko⋌ 30  5 0 25  25:85  15
16. Vejprnice⋌ 30  0 0 30   9:203  0

Česká divize žáků

Skupina A
26. kolo: Č. Budějovice B – Slavia Praha B 0:2 (starší), 0:3 (mladší), Příbram B – Bohemians B 5:0, 3:1, Podolí – Motorlet 0:2, 1:3, Doubravka – Plzeň B 6:0, 1:4, J. Hradec – Tachov 3:1, 1:2, Strakonice – Písek 0:0, 2:0, Tábor – Klatovy 6:0, 3:0.
Starší
 1. Slavia Praha B⋌ 26 20 4  2 98:18 64
 2. Motorlet⋌ 26 19 4  3 71:18 61
 3. Podolí⋌ 26 13 1 12 55:41 40
 4. Doubravka⋌ 26 11 6  9 49:41 39
 5. Bohemians B ⋌ 26 12 1 13 49:54 37
 6. Plzeň B⋌ 26 11 4 11 51:61 37
 7. Příbram B⋌ 26 10 5 11 52:63 35
 8. Tábor⋌ 26 10 5 11 35:52 35
 9. Písek⋌ 26  9 7 10 31:43 34
10. Tachov⋌ 26  9 5 12 40:55 32
11. Č. Budějovice B⋌ 26  8 7 11 29:31 31
12. J. Hradec⋌ 26  8 4 14 45:50 28
13. Strakonice⋌ 26  7 4 15 38:65 25
14. Klatovy⋌ 26  5 3 18 27:78 18
Mladší
 1. Motorlet⋌ 26 22 3  1 116:14  69
 2. Slavia Praha B⋌ 26 19 4  3  89:26  61
 3. Podolí⋌ 26 18 4  4  84:22  58
 4. Bohemians B ⋌ 26 14 3  9  63:52  45
 5. Písek⋌ 26 14 2 10  53:40  44
 6. Strakonice⋌ 26 12 6  8  54:38  42
 7. Tachov⋌ 26 11 5 10  64:56  38
 8. Tábor⋌ 26 10 5 11  56:40  35
 9. Klatovy⋌ 26 10 4 12  52:60  34
10. Příbram B⋌ 26  9 5 12  42:61  32
11. Plzeň B⋌ 26  7 2 17  34:83  23
12. Č. Budějovice⋌ 26  6 3 17  22:62  21
13. Doubravka⋌ 26  2 4 20  18:114 10
14. J. Hradec⋌ 26  2 2 22  19:98   8

Skupina B

26. kolo: K. Vary – St. Boleslav 4:0, 10:1, Ostrov – Meteor Praha 1:0, 0:9, Most B – Ústí n. L. 1:4, 3:1, Neratovice – Junior Praha 2:0, 3:1, Žižkov – Bílina 8:0, 6:1, Sokolov – Dukla Praha 2:1, 0:2, Sparta Praha B – Teplice B 1:0, 6:0.
Starší
 1. Sokolov⋌ 26 20 2  4 88:24  62
 2. Ústí n. L.⋌ 26 18 2  6 73:35  56
 3. Sparta Praha B⋌ 26 18 1  7 71:25  55
 4. Žižkov⋌ 26 17 3  6 94:22  54
 5. Dukla Praha⋌ 26 17 2  7 71:23  53
 6. Meteor Praha⋌ 26 14 5  7 55:24  47
 7. Teplice B⋌ 26 14 3  9 71:36  45
 8. Junior Praha⋌ 26 10 5 11 36:34  35
 9. Most B⋌ 26  9 5 12 57:60  32
10. Neratovice⋌ 26  8 7 11 37:49  31
11. K. Vary⋌ 26  6 2 18 28:79  20
12. Bílina⋌ 26  4 3 19 27:94  15
13. St. Boleslav⋌ 26  4 3 19 24:94  15
14. Ostrov⋌ 26  1 1 24  7:140  4
Mladší
 1. Sparta Praha B⋌ 26 21 4  1 118:17  67
 2. Ústí n.L.⋌ 26 19 2  5  82:21  59
 3. K. Vary⋌ 26 17 5  4  88:31  56
 4. Meteor Praha⋌ 26 17 3  6  76:32  54
 5. Sokolov⋌ 26 15 5  6  79:32  50
 6. Dukla Praha⋌ 26 15 3  8  56:36  48
 7. Žižkov⋌ 26 13 1 12  60:38  40
 8. Neratovice⋌ 26 11 3 12  52:67  36
 9. Most B⋌ 26  9 4 13  40:56  31
10. Teplice B⋌ 26  9 3 14  46:59  30
11. Bílina⋌ 26  6 5 15  40:95  23
12. Junior Praha⋌ 26  5 3 18  42:79  18
13. St. Boleslav⋌ 26  2 2 22  15:99   8
14. Ostrov⋌ 26  0 3 23  11:143  3


Skupina C
26. kolo: Pardubice B – Ml. Boleslav B 1:0, 2:0, Liberec B – Náchod /Deštné 4:1, 0:5, Nymburk – FK Kolín 1:1, 0:13, Svitavy – Ol. Hr. Králové 2:2, 1:0, Čáslav – Hr. Králové B 2:1, 0:3, Vysoké Mýto – Rychnov n. K. 4:0, 4:2, Nový Bydžov – AFK Chrudim 3:1, 2:3.
Starší
 1. AFK Chrudim⋌ 26 18 4  4 94:31 58
 2. Nový Bydžov⋌ 26 16 4  6 55:30 52
 3. Hr. Králové B⋌ 26 14 4  8 53:30 46
 4. Pardubice B ⋌ 26 14 3  9 51:28 45
 5. Vysoké Mýto⋌ 26 12 8  6 29:22 44
 6. Nymburk⋌ 26 11 5 10 37:43 38
 7. Čáslav⋌ 26 11 4 11 35:33 37
 8. Ml. Boleslav B⋌ 26 11 4 11 45:41 37
 9. FK Kolín⋌ 26 10 5 11 42:58 35
10. Náchod/Deštné⋌ 26 11 1 14 41:48 34
11. Liberec B⋌ 26 10 3 13 40:65 33
12. Svitavy⋌ 26  8 4 14 36:57 28
13. Rychnov n. K.⋌ 26  6 2 18 26:63 20
14. Ol. Hr. Králové⋌ 26  3 3 20 26:61 12
Mladší
 1. Náchod/Dešt.⋌ 26 21 3  2  91:20  66
 2. Nový Bydžov⋌ 26 20 3  3  99:25  63
 3. AFK Chrudim⋌ 26 20 2  4 107:23  62
 4. FK Kolín⋌ 26 15 3  8  83:43  48
 5. Vysoké Mýto⋌ 26 13 3 10  55:47  42
 6. Svitavy⋌ 26 12 5  9  53:28  41
 7. Hr. Králové B⋌ 26 12 2 12  66:46  38
 8. Ml. Boleslav B⋌ 26 11 3 12  48:38  36
 9. Ol. Hr. Králové⋌ 26 12 0 14  46:43  36
10. Čáslav⋌ 26  7 8 11  38:38  29
11. Pardubice B ⋌ 26  9 1 16  53:72  28
12. Liberec B⋌ 26  5 4 17  36:62  19
13. Rychnov n. K.⋌ 26  4 5 17  50:86  17
14. Nymburk⋌ 26  0 0 26   7:261  0

Dorost – Krajský přebor

30. kolo: AFK Kolín – SK Rakovník 4:1 (starší), 0:7 (mladší), Jun. Kralupy – St. Boleslav 4:1, 6:4, Brandýs n. L. – Beroun 1:2, 0:3, Slaný – Kutná Hora 7:1, 3:1, Velim – Kosmonosy 1:1, 0:2, FK Kolín B – Neratovice 0:0, 0:4, Čelákovice – Hořovicko 3:0, 2:2, Novo Kladno – Dobříš 9:0, 1:1.
Starší
 1. Hořovicko⋌ 30 21 3  6 88:36 66
 2. Kosmonosy⋌ 30 20 5  5 70:30 65
 3. Slaný⋌ 30 19 4  7 87:51 61
 4. Neratovice⋌ 30 18 5  7 59:32 59
 5. Kutná Hora⋌ 30 16 5  9 79:46 53
 6. St. Boleslav⋌ 30 15 3 12 75:80 48
 7. SK Rakovník⋌ 30 13 4 13 53:57 43
 8. Novo Kladno⋌ 30 12 4 14 62:66 40
 9. AFK Kolín⋌ 30 12 4 14 59:72 40
10. Čelákovice⋌ 30 12 4 14 59:58 40
11. Kralupy⋌ 30 11 6 13 69:69 39
12. FK Kolín B⋌ 30 10 5 15 55:67 35
13. Dobříš⋌ 30 10 2 18 50:78 32
14. Velim⋌ 30  9 3 18 48:68 30
15. Beroun⋌ 30  7 1 22 37:95 22
16. Brandýs n. L.⋌ 30  6 0 24 33:78 18
Mladší
 1. Neratovice⋌ 30 22 6  2 112:32  72
 2. Kutná Hora⋌ 30 23 2  5  94:36  71
 3. SK Rakovník⋌ 30 21 4  5  78:32  67
 4. Hořovicko⋌ 30 16 5  9 101:64  53
 5. Slaný⋌ 30 14 7  9  73:53  49
 6. Beroun⋌ 30 14 6 10  56:65  48
 7. Čelákovice⋌ 30 13 7 10  50:43  46
 8. Dobříš⋌ 30 13 6 11  58:50  45
 9. St. Boleslav⋌ 30 13 2 15  87:86  41
10. Kosmonosy⋌ 30 11 7 12  45:40  40
11. Brandýs n. L.⋌ 30 10 5 15  60:70  35
12. Novo Kladno⋌ 30  8 8 14  54:70  32
13. Velim⋌ 30  7 7 16  64:81  28
14. FK Kolín B⋌ 30  8 2 20  56:86  26
15. Kralupy⋌ 30  4 4 22  26:95  16
16. AFK Kolín⋌ 30  3 2 25  22:133 11

Dorost – I. A třída

Skupina A
26. kolo: Jun. Kralupy – Tn. Rakovník 1:5, Kročehlavy – Nové Strašecí 1:2, Králův Dvůr – Obříství 1:2, Zdice – Libiš 4:2, Komárov – Pš. Mělník 5:1, Velvary – Loděnice 1:4, Sp. Kladno – Brandýsek 2:3.
 1. Kročehlavy⋌ 26 20 3  3 118:28 63
 2. Pš. Mělník⋌ 26 19 1  6  81:25 58
 3. Loděnice⋌ 26 18 3  5  81:38 57
 4. Tn. Rakovník⋌ 26 17 2  7  77:34 53
 5. Komárov⋌ 26 13 4  9  81:72 43
 6. Nové Strašecí⋌ 26 10 7  9  54:51 37
 7. Velvary⋌ 26 11 1 14  64:77 34
 8. Králův Dvůr⋌ 26 10 4 12  65:63 34
 9. Zdice⋌ 26 10 4 12  65:57 34
10. Libiš⋌ 26 10 2 14  39:58 32
11. Brandýsek⋌ 26  7 3 16  39:97 24
12. Obříství⋌ 26  7 3 16  33:71 24
13. Sp. Kladno⋌ 26  3 6 17  22:97 15
14. Kralupy⋌ 26  3 5 18  42:93 14


Skupina B
26. kolo: Jirny – Semice 8:1, Všechlapy – Pěčice 1:4, Velký Borek – Akuma Ml. Boleslav 1:3, Čejetice – Kostelní Hlavno 9:1, Dol. Bousov – Byšice 2:4, Zeleneč – Luštěnice 3:4, Mn. Hradiště – Krnsko 3:0.
 1. Jirny⋌ 26 20 4  2 84:25  64
 2. Čejetice⋌ 26 18 2  6 74:30  56
 3. Pěčice⋌ 26 17 4  5 65:22  55
 4. Luštěnice⋌ 26 12 7  7 60:43  43
 5. Mn. Hradiště⋌ 26 13 3 10 71:50  42
 6. Zeleneč⋌ 26 11 6  9 71:59  39
 7. Byšice⋌ 26 11 6  9 47:40  39
 8. Velký Borek⋌ 26 11 4 11 50:42  37
 9. Semice⋌ 26 11 3 12 61:69  36
10. Všechlapy⋌ 26  8 5 13 59:67  29
11. Dol. Bousov⋌ 26  8 3 15 38:59  27
12. Krnsko⋌ 26  9 0 17 39:63  27
13. Akuma MB⋌ 26  4 3 19 27:91  15
14. Kost. Hlavno⋌ 26  3 2 21 22:108 11


Skupina C
26. kolo: Mirošovice – Dol. Kralovice 5:2, Boh. Poděbrady – Říčany 6:1, Ovčáry – AFK Pečky 3:2, Sn. Poděbrady – Český Brod 1:4, Veltruby – Libodřice 1:3, Kouřim – Paběnice 7:2, Kunice – Kluky 0:1.
 1. Kluky⋌ 26 20 3  3  96:23  63
 2. B. Poděbrady⋌ 26 19 3  4 128:49  60
 3. Český Brod⋌ 26 19 1  6  93:35  58
 4. AFK Pečky⋌ 26 15 0 11  99:56  45
 5. Sn. Poděbrady⋌ 26 13 4  9  64:55  43
 6. Kunice⋌ 26 13 3 10  63:50  42
 7. Dol. Kralovice⋌ 26 11 5 10  73:55  38
 8. Ovčáry⋌ 26 11 0 15  77:85  33
 9. Libodřice⋌ 26  9 5 12  64:79  32
10. Mirošovice⋌ 26  8 7 11  53:59  31
11. Paběnice⋌ 26  9 1 16  69:90  28
12. Kouřim⋌ 26  8 2 16  62:91  26
13. Říčany⋌ 26  7 4 15  58:76  25
14. Veltruby⋌ 26  0 2 24  11:207  2


Skupina D
26. kolo: Milín – Votice 2:4, Teplýšovice – Nový Knín 3:2, Týnec n. S. – Jílové 1:2, Všeradice – Lety 4:2, Všenory – Sedlec/Prčice 4:3, Benešov – Průhonice 5:3, Sedlčany – Petrovice 4:0.
 1. Sedlčany⋌ 26 21 3  2 92:21  66
 2. Jílové⋌ 26 17 4  5 90:42  55
 3. Votice⋌ 26 16 6  4 89:35  54
 4. Petrovice⋌ 26 16 1  9 71:44  49
 5. Lety⋌ 26 15 2  9 84:52  47
 6. Týnec n. S⋌ 26 12 2 12 41:54  38
 7. Nový Knín⋌ 26 11 1 14 79:77  34
 8. Sedl./Prčice⋌ 26 10 4 12 53:48  34
 9. Benešov⋌ 26 10 4 12 50:68  34
10. Všeradice⋌ 26  9 5 12 54:61  32
11. Milín⋌ 26 10 1 15 53:63  31
12. Teplýšovice⋌ 26  9 1 16 59:74  28
13. Všenory⋌ 26  6 3 17 35:108 21
14. Průhonice⋌ 26  1 1 24 26:129  4

Žáci – Krajský přebor


30. kolo: Sedlčany – SK Rakovník 1:3 (starší), 0:7 (mladší), Sp. Příbram – Mn. Hradiště 2:0, 7:0, Vlašim – SK Kladno B 3:1, 1:0, Tn. Rakovník – Čelákovice 1:2, 0:5, Pš. Mělník – Kosmonosy 1:1, 4:0, Kutná Hora – Lysá n. L. 4:2, 0:8, Jílové – Benešov 6:0, 2:3, Beroun – Dobříš 15:0, 2:3.
Starší
 1. SK Rakovník⋌ 30 26 4  0 121:13  82
 2. Beroun⋌ 30 24 4  2 120:26  76
 3. SK Kladno ⋌ 30 18 6  6  98:38  60
 4. Vlašim⋌ 30 17 8  5  78:32  59
 5. Sedlčany⋌ 30 17 4  9 101:63  55
 6. Mn. Hradiště⋌ 30 14 6 10  48:40  48
 7. Jílové⋌ 30 12 8 10  81:59  44
 8. Čelákovice⋌ 30 12 7 11  50:55  43
 9. Tn. Rakovník⋌ 30 10 3 17  36:56  33
10. Lysá n. L.⋌ 30 11 0 19  51:86  33
11. Sp. Příbram⋌ 30  8 9 13  41:53  33
12. Benešov⋌ 30  9 5 16  59:64  32
13. Pš. Mělník⋌ 30  8 5 17  52:81  29
14. Kosmonosy⋌ 30  7 6 17  28:63  27
15. Kutná Hora⋌ 30  7 4 19  43:76  25
16. Dobříš⋌ 30  0 1 29  20:222  1
Mladší
 1. SK Kladno ⋌ 30 24 4  2 117:25  76
 2. Čelákovice⋌ 30 23 3  4 105:26  72
 3. Benešov⋌ 30 23 3  4 105:26  72
 4. SK Rakovník⋌ 30 22 2  6  94:21  68
 5. Vlašim⋌ 30 20 5  5  98:21  65
 6. Beroun⋌ 30 16 2 12  80:47  50
 7. Dobříš⋌ 30 14 4 12  76:70  46
 8. Pš. Mělník⋌ 30 13 6 11  55:49  45
 9. Lysá n. L.⋌ 30 11 2 17  91:80  35
10. Sedlčany⋌ 30 10 2 18  52:91  32
11. Kosmonosy⋌ 30  9 4 17  41:87  31
12. Jílové⋌ 30  7 8 15  55:106 29
13. Sp. Příbram⋌ 30  7 3 20  34:73  24
14. Mn. Hradiště⋌ 30  5 4 21  29:114 19
15. Kutná Hora⋌ 30  5 1 24  20:135 16
16. Tn. Rakovník⋌ 30  1 7 22  10:91  10


Žáci – I. A třída


Skupina A
26. kolo: SK Rakovník B – Jun. Kralupy 5:2 (starší), 3:2 (mladší), Kročehlavy – Nové Strašecí 2:0, 3:1, Mníšek p. B. – Velvary 2:4, 8:0, Beroun B – Slaný 0:1, 1:4, Rožmitál – Králův Dvůr 5:0, 5:1, Sp. Kladno – Hořovicko B 8:1, 2:5.
Starší
 1. Kročehlavy⋌ 24 19 3  2 65:17  60
 2. Králův Dvůr⋌ 24 17 1  6 57:27  52
 3. Nové Strašecí⋌ 24 15 5  4 53:25  50
 4. Brandýsek⋌ 24 15 2  7 83:35  47
 5. Slaný⋌ 24 12 3  9 66:50  39
 6. SK Rakovník B⋌ 24 12 2 10 69:53  38
 7. Sp. Kladno⋌ 24 10 5  9 83:42  35
 8. Beroun B⋌ 24 10 2 12 43:62  32
 9. Kralupy⋌ 24  9 4 11 59:43  31
10. Velvary⋌ 24  8 2 14 49:93  26
11. Mníšek p. B. ⋌ 24  8 2 14 43:54  26
12. Hořovicko B⋌ 24  3 1 20 35:105 10
13. Rožmitál⋌ 24  2 0 22 38:137  6
Mladší
 1. N. Strašecí⋌ 24 19 2  3 113:25  59
 2. Slaný⋌ 24 18 4  2 102:25  58
 3. Sp. Kladno⋌ 24 15 3  6  91:51  48
 4. Kročehlavy⋌ 24 13 7  4  92:36  46
 5. Králův Dvůr⋌ 24 14 4  6  77:39  46
 6. SK Rakovník B⋌ 24 13 1 10  81:72  40
 7. Hořovicko B ⋌ 24 12 2 10  93:60  38
 8. Mníšek p. B. ⋌ 24 11 2 11  65:74  35
 9. Kralupy⋌ 24  9 2 13  50:53  29
10. Rožmitál⋌ 24  9 1 14  62:81  28
11. Velvary⋌ 24  3 3 18  37:136 12
12. Brandýsek⋌ 24  2 2 20  26:99   8
13. Beroun B⋌ 24  1 1 22  16:154  4


Skupina B
26. kolo: Odolena Voda – Semice 3:4, 4:0, Nymburk B – Pěčice 0:2, 2:4, Brandýs n. L. – Benátky n. J. 8:0, 2:2, Velký Borek – FC Mělník 8:0, 2:2, Libiš – Velim 1:2, 4:0, AFK Pečky – Tuchoraz 1:3, 3:1, Sadská – Boh. Poděbrady 5:2, 10:0. Dohrávka: Brandýs n. L. – Libiš 3:3 (starší).
Starší
 1. Brandýs n. L.⋌ 26 22  3  1 125:15 69
 2. Velký Borek⋌ 26 20  2  4  90:17 62
 3. Pěčice⋌ 26 20  2  4  87:22 62
 4. FC Mělník⋌ 26  9 10  7  46:56 37
 5. Sadská⋌ 26 11  3 12  50:63 36
 6. Nymburk B⋌ 26 11  1 14  51:58 34
 7. Odolena Voda⋌ 26  9  4 13  44:63 31
 8. AFK Pečky⋌ 26  9  4 13  57:69 31
 9. Tuchoraz⋌ 26  9  3 14  34:69 30
10. Semice⋌ 26  8  5 13  37:56 29
11. Velim ⋌ 26  8  4 14  45:54 28
12. B. Poděbrady⋌ 26  8  1 17  39:95 25
13. Libiš⋌ 26  6  6 14  36:59 24
14. Benátky n. J.⋌ 26  7  2 17  43:88 23
Mladší
 1. Pěčice⋌ 26 23 1  2 140:21  70
 2. Velim⋌ 26 18 2  6  79:45  56
 3. Libiš⋌ 26 16 3  7  86:31  51
 4. Velký Borek⋌ 26 14 4  8 107:55  46
 5. Odolena Voda⋌ 26 13 7  6  57:39  46
 6. Brandýs n. L.⋌ 26 14 3  9  57:42  45
 7. Sadská⋌ 26 13 2 11  61:71  41
 8. AFK Pečky⋌ 26 11 0 15  49:74  33
 9. Tuchoraz⋌ 26  9 6 11  53:72  33
10. Benátky n. J.⋌ 26  9 2 15  61:112 29
11. Semice⋌ 26  8 2 16  56:76  26
12. FC Mělník⋌ 26  7 5 14  43:68  26
13. Nymburk B⋌ 26  5 1 20  52:109 16
14. B. Poděbrady⋌ 26  2 2 22  38:124  8


Skupina C
26. kolo: Votice – Uhl. Janovice 12:0, 5:0, Benešov B – Říčany 6:1, 2:2, Týnec n. S. – Kouřim 5:1, 14:0, Čáslav B – Dobřejovice 3:0, 3:0, Malešov – Sedl./Prčice 1:4, 0:5, FK Kolín B – Čerčany 2:9, 1:5, AFK Kolín – Sázava 5:2, 5:0.
Starší
 1. Týnec n. S⋌ 26 23 3  0 153:26  72
 2. Benešov B⋌ 26 21 2  3 119:30  65
 3. AFK Kolín⋌ 26 18 0  8  71:29  54
 4. Sázava⋌ 26 15 2  9 105:66  47
 5. Sedl./Prčice⋌ 26 11 5 10  68:65  38
 6. FK Kolín B⋌ 26 12 2 12  67:78  38
 7. Kouřim⋌ 26  8 10  8  42:45  34
 8. Čáslav B⋌ 26 10 3 13  53:79  33
 9. Říčany⋌ 26  9 5 12  39:48  32
10. Čerčany⋌ 26  9 4 13  78:78  31
11. Votice⋌ 26  9 2 15  55:73  29
12. Dobřejovice⋌ 26  4 7 15  49:104 19
13. Malešov⋌ 26  4 4 18  34:103 16
14. Uhl. Janovice⋌ 26  4 1 21  22:131 13
Mladší
 1. AFK Kolín⋌ 26 21 1  4 114:24  64
 2. Říčany⋌ 26 20 3  3  99:26  63
 3. Benešov B⋌ 26 19 4  3  96:31  61
 4. Čáslav B⋌ 26 18 3  5  62:31  57
 5. Čerčany⋌ 26 14 4  8  97:59  46
 6. Týnec n. S⋌ 26 14 2 10  90:43  44
 7. Votice⋌ 26 13 2 11  50:56  41
 8. Sázava⋌ 26 12 3 11  83:68  39
 9. Sedl/Prčice⋌ 26 10 3 13  73:68  33
10. Uhl. Janovice⋌ 26  9 1 16  51:90  28
11. FK Kolín B⋌ 26  8 2 16  55:85  26
12. Kouřim⋌ 26  4 2 20  22:112 14
13. Dobřejovice⋌ 26  3 2 21  33:102 11
14. Malešov⋌ 26  1 0 25  22:152  3

Autor: Vlastimil Dudáček

24.6.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V Rožďalovicích byl o volby velký zájem, během prvních 40 minut po otevření volební místnosti dorazilo 70 voličů. Raritou je dřevěná urna, která byla podle jednoho ze zkušenějších členů volební komise vyrobena pro první svobodné volby po roce 1989.  Foto:
148

KRÁTCE: Komunisté propadli

Z basketbalového utkání NBL Nymburk - Olomoucko (124:62)
24

FOTO: Košíkáři předvedli smršť, dali jednou tolik bodů než soupeř

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.

Ve městech se stály fronty u uren

Nymbursko /FOTOGALERIE/ – Nečekaně velký zájem voličů ve městech, naopak nízká účast hlasujících v malých obcích. A rozhodování se na poslední chvíli, koho zvolit. To jsou asi nejzajímavější zjištění v rámci prvního dne parlamentních voleb na Nymbursku.

V Opolanech a Sánech se dveře netrhly hned po čtrnácté hodině

Nymbursko – O volby je letos zájem. Alespoň to tak vypadá několik hodin poté, co se otevřely dveře volebních místností v malých obcích. A potvrzují to i členové komisí v daných obcích.

Mickelson se neprosadil, nahradí jej Američan s německým pasem Austin

Nymburk – Nymburský basketbalový klub po odchodu trenéra a příchodu nového asistenta provedl změnu i na hráčské pozici. V klubu skončil Hunter Mickelson a přišel o tři centimetry vyšší a několik kilogramů těžší pivot Waverly Austin.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení