Česká liga dorostu
27. kolo: Jablonec – Teplice B 5:1 (starší), 2:4 (mladší), Kladno – Pardubice 2:2, 3:3, Most B – Plzeň B 5:1, 2:2, Č. Budějovice B – Motorlet 4:1, 1:0, Liberec – Bohemians B 2:4, 2:1, Hr. Králové B – Meteor Praha 3:0, 1:3, Nový Bydžov – Slavia Praha B odloženo, Ml. Boleslav – Sparta Praha B odloženo.
Starší
1. Ml. Boleslav⋌ 26 21 2 3 78:23 65
2. Liberec⋌ 27 14 4 9 58:43 46
3. Pardubice⋌ 27 14 3 10 51:37 45
4. Slavia Praha B⋌ 26 13 5 8 50:37 44
5. Sparta Praha B⋌ 26 11 7 8 46:36 40
6. Teplice B⋌ 27 12 4 11 41:38 40
7. Meteor Praha⋌ 27 11 6 10 32:38 39
8. Č. Budějovice B ⋌ 27 10 8 9 47:53 38
9. Most B⋌ 27 8 11 8 43:39 35
10. Hr. Králové B⋌ 27 9 7 11 37:45 34
11. Motorlet⋌ 27 9 6 12 39:45 33
12. Kladno⋌ 27 8 8 11 32:44 32
13. Jablonec⋌ 27 9 4 14 32:38 31
14. Plzeň B⋌ 27 8 6 13 36:44 30
15. Bohemians B ⋌ 27 7 6 14 29:44 27
16. Nový Bydžov⋌ 26 4 5 17 24:71 17
Mladší
1. Slavia Praha B⋌ 26 20 2 4 68:25 62
2. Liberec⋌ 27 16 6 5 56:30 54
3. Jablonec⋌ 27 15 6 6 53:38 51
4. Sparta Praha B⋌ 26 15 5 6 64:32 50
5. Meteor Praha⋌ 27 12 6 9 42:30 42
6. Kladno⋌ 27 11 8 8 51:39 41
7. Ml. Boleslav⋌ 26 11 7 8 40:33 40
8. Pardubice⋌ 27 12 4 11 43:50 40
9. Plzeň B⋌ 27 9 6 12 47:51 33
10. Hr. Králové B⋌ 27 9 6 12 39:51 33
11. Motorlet⋌ 27 9 3 15 40:49 30
12. FK Teplice⋌ 27 8 5 14 39:51 29
13. Bohemians B⋌ 27 8 5 14 35:50 29
14. Most B⋌ 27 8 4 15 43:60 28
15. Č. Budějovice B⋌ 27 6 4 17 35:67 22
16. Nový Bydžov⋌ 26 5 3 18 22:61 18
Česká divize dorostu
Skupina A
23. kolo: ZČE Plzeň – Klatovy 2:6 (starší), 2:3 (mladší), Písek – Benešov 4:0, 2:2, Sp. Příbram – Motorlet B 1:2, 0:1, Příbram B – Sez. Ústí 1:0, 8:1, Prachatice – Strakonice 3:2, 1:1, Domažlice – Rokycany 3:2, 0:3, Vlašim – Vikt. Žižkov odloženo.
Starší
1. Sezimovo Ústí⋌ 23 17 2 4 62:29 53
2. Motorlet B⋌ 23 11 6 6 41:28 39
3. Příbram B⋌ 23 12 3 8 46:35 39
4. Prachatice⋌ 23 12 2 9 33:37 38
5. Písek⋌ 23 10 4 9 41:37 34
6. Benešov⋌ 23 11 1 11 45:45 34
7. Strakonice⋌ 23 10 4 9 27:31 34
8. Klatovy⋌ 23 9 6 8 50:48 33
9. Domažlice⋌ 23 10 3 10 42:49 33
10. Vikt. Žižkov⋌ 22 9 4 9 42:25 31
11. Rokycany⋌ 23 9 3 11 52:52 30
12. Vlašim⋌ 22 8 4 10 26:33 28
13. Sp. Příbram⋌ 23 5 1 17 29:65 16
14. ZČE Plzeň⋌ 23 3 5 15 24:46 14
Mladší
1. Motorlet B⋌ 23 18 2 3 72:29 56
2. Příbram B⋌ 23 17 4 2 69:16 55
3. Vikt. Žižkov⋌ 22 15 5 2 58:13 50
4. Písek⋌ 23 13 4 6 52:26 43
5. Benešov⋌ 23 12 5 6 52:37 41
6. ZČE Plzeň⋌ 23 9 8 6 51:31 35
7. Klatovy⋌ 23 9 4 10 29:36 31
8. Sezimovo Ústí⋌ 23 8 5 10 34:49 29
9. Sp. Příbram⋌ 23 9 0 14 35:44 27
10. Rokycany⋌ 23 7 5 11 33:55 26
11. Prachatice⋌ 23 5 5 13 29:47 20
12. Strakonice⋌ 23 4 6 13 22:41 18
13. Vlašim⋌ 22 2 4 16 17:61 10
14. Domažlice⋌ 23 3 1 19 18:86 10
Skupina B
23. kolo: Sokolov – Česká Lípa 3:1, 3:0, Děčín – Roudnice 2:0, 1:7, Podolí – Dukla Praha 0:6, 0:3, Varnsdorf – Blšany 3:2, 1:1, K. Vary – Junior Praha 1:1, 3:2, Kladno B – Ústí n. L. 1:0, 2:2, Libuš – Meteor Praha B odloženo.
Starší
1. Dukla Praha⋌ 23 21 0 2 95:19 63
2. Sokolov⋌ 22 18 1 3 76:21 55
3. Ústí n. L.⋌ 23 14 3 6 67:36 45
4. Meteor Praha B⋌ 22 11 2 9 38:30 35
5. Kladno B⋌ 23 10 4 9 32:39 34
6. Junior Praha⋌ 23 8 7 8 32:47 31
7. K. Vary⋌ 23 9 3 11 51:56 30
8. Libuš⋌ 22 8 4 10 44:55 28
9. Varnsdorf⋌ 23 8 2 13 37:57 26
10. Česká Lípa⋌ 23 7 4 12 33:52 25
11. Roudnice⋌ 23 6 6 11 35:39 24
12. Děčín⋌ 23 6 4 13 34:53 22
13. Blšany⋌ 22 6 2 14 37:69 20
14. Podolí⋌ 23 6 0 17 28:66 18
Mladší
1. Sokolov⋌ 22 18 3 1 79:17 57
2. Dukla Praha⋌ 23 18 3 2 89:33 57
3. Libuš⋌ 22 15 1 6 71:29 46
4. Meteor Praha B⋌ 22 13 3 6 48:24 42
5. Roudnice⋌ 23 13 3 7 54:31 42
6. Podolí⋌ 23 12 4 7 56:40 40
7. Česká Lípa⋌ 23 12 4 7 56:44 40
8. Ústí n. L.⋌ 23 10 5 8 50:29 35
9. Kladno B⋌ 23 5 5 13 42:60 20
10. Blšany⋌ 22 5 4 13 36:71 19
11. Junior Praha⋌ 23 5 2 16 34:90 17
12. K. Vary⋌ 23 4 4 15 41:87 16
13. Děčín⋌ 23 4 1 18 23:77 13
14. Varnsdorf⋌ 23 3 2 18 25:72 11
Skupina C
23. kolo: FK Kolín – AFK Chrudim 1:4, 1:1, Ml. Boleslav B – Rapid Liberec 5:1, 4:0, Nymburk – Jablonec B 3:3, 3:4, Liberec B – Dvůr Králové 3:3, 8:0, Pardubice B – Olympia. Hr. Králové 3:0, 3:1, Pěnčín/Turnov – Choceň 2:0, 4:0, Čáslav – Náchod /Deštné 2:0, 2:3.
Starší
1. Ml. Boleslav B⋌ 23 19 2 2 74:14 59
2. AFK Chrudim⋌ 23 19 1 3 73:27 58
3. Čáslav⋌ 23 12 2 9 47:42 38
4. Pardubice B⋌ 23 11 4 8 38:24 37
5. Liberec B⋌ 23 10 6 7 46:35 36
6. Jablonec B⋌ 23 10 5 8 51:41 35
7. Pěnčín/Turnov⋌ 23 10 4 9 42:39 34
8. Dvůr Králové⋌ 23 9 3 11 32:37 30
9. Ol. Hr. Králové⋌ 23 9 3 11 43:50 30
10. FK Kolín⋌ 23 9 3 11 37:48 30
11. Náchod/Deštné⋌ 23 6 6 11 39:58 24
12. Rapid Liberec⋌ 23 7 2 14 24:49 23
13. Nymburk⋌ 23 3 4 16 27:62 13
14. Choceň⋌ 23 4 1 18 18:65 13
Mladší
1. Ml. Boleslav B⋌ 23 18 2 3 85:15 56
2. FK Kolín⋌ 23 16 4 3 53:29 52
3. AFK Chrudim⋌ 23 15 3 5 60:21 48
4. Ol. Hr. Králové⋌ 23 15 1 7 64:22 46
5. Liberec B⋌ 23 15 1 7 71:30 46
6. Jablonec B⋌ 23 14 4 5 65:31 46
7. Pardubice B⋌ 23 13 3 7 61:35 42
8. Pěnčín/Turnov⋌ 23 9 2 12 43:70 29
9. Dvůr Králové⋌ 23 9 0 14 51:70 27
10. Čáslav⋌ 23 8 2 13 38:42 26
11. Náchod/Deštné⋌ 23 7 4 12 45:68 25
12. Rapid Liberec⋌ 23 4 2 17 37:69 14
13. Nymburk⋌ 23 3 1 19 28:92 10
14. Choceň⋌ 23 0 1 22 9:116 1
Česká liga žáků
27. kolo: Vejprnice – Teplice 1:6 (starší), 0:2 (mladší), Hr. Králové – Slavia Praha 1:5, 1:4, Pardubice – Liberec 4:2, 7:2, Ml. Boleslav – Most 2:3, 1:1, Hořovicko – Kladno 0:13, 0:2, Č. Budějovice – Vejprnice 4:0, 5:0, Teplice – Jablonec 13:2, 1:5, Plzeň Sparta Praha 0:2, 1:3, Bohemians 1905 – Příbram 5:1, 1:2.
Starší
1. Teplice⋌ 27 20 3 4 101:35 63
2. Sparta Praha⋌ 27 18 6 3 65:28 60
3. Bohemians 05⋌ 27 17 7 3 81:22 58
4. Slavia Praha⋌ 27 18 2 7 80:25 56
5. Most⋌ 27 12 8 7 64:36 44
6. Plzeň⋌ 27 13 4 10 58:35 43
7. Příbram ⋌ 27 13 3 11 64:38 42
8. Hr. Králové⋌ 27 11 7 9 69:42 40
9. Č. Budějovice⋌ 27 11 5 11 68:39 38
10. Ml. Boleslav⋌ 27 10 7 10 65:46 37
11. Pardubice⋌ 27 8 9 10 70:41 33
12. Liberec⋌ 27 10 2 15 53:43 32
13. Kladno⋌ 27 9 3 15 60:65 30
14. Jablonec⋌ 27 7 2 18 32:70 23
15. Vejprnice⋌ 27 3 4 20 20:65 13
16. Hořovicko⋌ 27 0 0 27 7:327 0
Mladší
1. Sparta Praha⋌ 27 26 1 0 86:7 79
2. Příbram⋌ 27 23 1 3 109:18 70
3. Slavia Praha⋌ 27 17 7 3 73:23 58
4. Teplice⋌ 27 17 2 8 76:40 53
5. Hr. Králové⋌ 27 15 5 7 59:34 50
6. Kladno⋌ 27 16 1 10 64:50 49
7. Jablonec⋌ 27 15 3 9 63:32 48
8. Č. Budějovice⋌ 27 12 4 11 62:52 40
9. Most⋌ 27 11 3 13 43:46 36
10. Plzeň⋌ 27 10 2 15 49:47 32
11. Liberec⋌ 27 9 2 16 42:61 29
12. Bohemians 05⋌ 27 8 3 16 28:53 27
13. Pardubice⋌ 27 7 4 16 39:53 25
14. Ml. Boleslav⋌ 27 4 6 17 22:57 18
15. Hořovicko⋌ 27 4 0 23 21:78 12
16. Vejprnice⋌ 27 0 0 27 9:194 0
Česká divize žáků
Skupina A
23. kolo: Motorlet – Č. Budějovice B 1:2 (starší), 7:0 (mladší), Tachov – Příbram B 6:1, 0:2, Písek – Podolí 0:2, 0:1, Klatovy – Doubravka 1:1, 1:0, Slavia Praha B – Jindř. Hradec 7:1, 4:0, Tábor – Strakonice 1:2, 4:0, Plzeň B – Bohemians 1905 B 3:4, 5:6.
Starší
1. Slavia Praha B⋌ 23 17 4 2 89:17 55
2. Motorlet⋌ 23 17 3 3 64:17 54
3. Plzeň B⋌ 23 11 4 8 48:44 37
4. Podolí⋌ 23 11 1 11 47:38 34
5. Bohemians 05 B⋌ 23 11 1 11 47:45 34
6. Tachov⋌ 23 9 5 9 37:47 32
7. Tábor⋌ 23 9 5 9 29:47 32
8. Doubravka⋌ 23 8 6 9 33:39 30
9. Písek⋌ 23 8 6 9 29:35 30
10. Č. Budějovice⋌ 23 7 7 9 26:27 28
11. Příbram B⋌ 23 8 4 11 41:60 28
12. Strakonice⋌ 23 7 3 13 36:57 24
13. Jindř. Hradec⋌ 23 6 4 13 37:46 22
14. Klatovy⋌ 23 4 3 16 23:67 15
Mladší
1. Motorlet⋌ 23 19 3 1 105:13 60
2. Podolí⋌ 23 17 3 3 79:18 54
3. Slavia Praha B⋌ 23 16 4 3 78:23 52
4. Bohemians 05 B ⋌ 23 13 3 7 60:44 42
5. Strakonice⋌ 23 11 6 6 50:29 39
6. Písek⋌ 23 12 2 9 46:36 38
7. Tachov⋌ 23 9 5 9 52:51 32
8. Klatovy⋌ 23 9 3 11 46:54 30
9. Tábor⋌ 23 8 5 10 46:36 29
10. Příbram B⋌ 23 7 5 11 36:56 26
11. Č. Budějovice⋌ 23 6 3 14 21:53 21
12. Plzeň B⋌ 23 6 1 16 30:79 19
13. Doubravka⋌ 23 2 4 17 17:97 10
14. Jindř. Hradec⋌ 23 2 1 20 15:92 7
Skupina B
23. kolo: Ústí n. L. – K. Vary 2:0, 0:3, Bílina – Ostrov 2:1, 10:1, Dukla Praha – Most B 2:1, 2:1, Teplice B – Neratovice/Byškovice 3:1, 4:1, Stará Boleslav – Žižkov 0:7, 1:6, Sparta Praha B – Sokolov 0:2, 2:1, Junior Praha – Meteor Praha 0:0, 1:2.
Starší
1. Sokolov⋌ 23 17 2 4 79:23 53
2. Dukla Praha⋌ 23 16 2 5 65:18 50
3. Vikt. Žižkov⋌ 23 15 2 6 80:17 47
4. Ústí n. L.⋌ 23 15 2 6 64:34 47
5. Sparta Praha B⋌ 23 15 1 7 60:23 46
6. Teplice B⋌ 23 14 2 7 67:28 44
7. Meteor Praha ⋌ 23 13 5 5 51:20 44
8. Junior Praha⋌ 23 9 4 10 32:31 31
9. Most B⋌ 23 8 4 11 50:53 28
10. Neratovice⋌ 23 7 6 10 32:43 27
11. K. Vary⋌ 23 5 2 16 21:70 17
12. St. Boleslav⋌ 23 4 3 16 23:81 15
13. Bílina⋌ 23 4 2 17 23:79 14
14. Ostrov⋌ 23 0 1 22 6:133 1
Mladší
1. Sparta Praha B⋌ 23 19 3 1 102:17 60
2. Ústí n. L.⋌ 23 18 2 3 72:15 56
3. K. Vary⋌ 23 15 4 4 75:29 49
4. Meteor Praha⋌ 23 15 3 5 63:28 48
5. Sokolov⋌ 23 13 5 5 70:30 44
6. Dukla Praha⋌ 23 12 3 8 48:35 39
7. Vikt. Žižkov⋌ 23 11 1 11 52:34 34
8. Teplice B⋌ 23 9 3 11 45:49 30
9. Neratovice⋌ 23 9 3 11 40:61 30
10. Most B⋌ 23 7 4 12 33:52 25
11. Bílina⋌ 23 5 5 13 36:81 20
12. Junior Praha⋌ 23 4 3 16 37:71 15
13. St. Boleslav⋌ 23 2 2 19 14:72 8
14. Ostrov⋌ 23 0 3 20 10:123 3
Skupina C
23. kolo: FK Kolín – Pardubice B 0:5, 5:1, Hr. Králové B – Liberec B 4:0, 1:2, Rychnov n. K. – Nymburk 1:3, 13:0, AFK Chrudim – Svitavy 6:2, 5:0, Ml. Boleslav B – Čáslav 1:3, 4:0, Nový Bydžov – Vysoké Mýto 1:2, 4:0, Ol. Hr. Králové – Náchod 1:1, 0:5.
Starší
1. AFK Chrudim⋌ 23 16 4 3 87:26 52
2. Nový Bydžov⋌ 22 14 4 4 47:24 46
3. Hr. Králové B⋌ 23 13 4 6 46:25 43
4. Vysoké Mýto⋌ 23 11 7 5 24:20 40
5. Pardubice B ⋌ 23 11 3 9 45:26 36
6. Ml Boleslav B⋌ 23 11 3 9 43:36 36
7. Nymburk⋌ 23 10 4 9 33:38 34
8. Čáslav⋌ 22 9 4 9 30:26 31
9. Náchod/Deštné⋌ 23 10 1 12 34:41 31
10. FK Kolín⋌ 23 9 4 10 40:52 31
11. Liberec B⋌ 23 8 3 12 34:62 27
12. Svitavy⋌ 23 7 3 13 32:49 24
13. Rychnov n. K.⋌ 23 5 2 16 23:56 17
14. Ol. Hr. Králové⋌ 23 2 2 19 20:57 8
Mladší
1. Náchod/Deštné⋌ 23 19 3 1 78:11 60
2. Nový Bydžov⋌ 22 17 3 2 92:21 54
3. AFK Chrudim⋌ 23 17 2 4 93:21 53
4. FK Kolín⋌ 23 12 3 8 60:41 39
5. Vysoké Mýto⋌ 23 12 3 8 49:37 39
6. Svitavy⋌ 23 10 4 9 49:26 34
7. Ml. Boleslav B⋌ 23 10 3 10 45:33 33
8. Ol. Hr. Králové⋌ 23 11 0 12 41:41 33
9. Hr. Králové B⋌ 23 10 1 12 53:45 31
10. Čáslav⋌ 22 7 7 8 36:25 28
11. Pardubice B⋌ 23 8 1 14 47:62 25
12. Liberec B⋌ 23 4 4 15 33:53 16
13. Rychnov n. K.⋌ 23 4 4 15 44:77 16
14. Nymburk⋌ 23 0 0 23 6:233 0
Dorost – Krajský přebor
27. kolo: Beroun – Rakovník 0:5 (starší), 4:3 (mladší), Kosmonosy – Jun. Kralupy 2:0, 6:0, Neratovice /Byškovice – Brandýs n. L. 5:1, 6:0, Hořovicko – Slaný 4:0, 1:1, Dobříš – Velim 0:3, 4:1, AFK Kolín – FK Kolín B 3:3, 0:5, Novo Kladno – Čelákovice 2:1, 0:2, Kutná Hora – St. Boleslav 3:2, 4:3.
Starší
1. Hořovicko⋌ 27 19 3 5 81:31 60
2. Kosmonosy⋌ 27 19 3 5 64:27 60
3. Neratovice⋌ 27 17 4 6 52:27 55
4. Slaný⋌ 27 17 3 7 74:46 54
5. Kutná Hora⋌ 27 15 4 8 74:38 49
6. St. Boleslav⋌ 27 14 2 11 67:71 44
7. SK Rakovník⋌ 27 12 3 12 46:49 39
8. AFK Kolín⋌ 27 11 3 13 54:65 36
9. Novo Kladno⋌ 27 11 3 13 53:64 36
10. Kralupy⋌27 9 5 13 59:63 32
11. Dobříš⋌ 27 10 2 15 48:62 32
12. Čelákovice⋌ 27 9 4 14 46:55 31
13. FK Kolín B⋌ 27 9 4 14 51:65 31
14. Velim⋌ 27 9 2 16 45:57 29
15. Beroun⋌ 27 6 1 20 30:86 19
16. Brandýs n. L.⋌ 27 6 0 21 32:70 18
Mladší
1. Neratovice⋌ 27 20 5 2 96:27 65
2. Kutná Hora⋌ 27 21 2 4 87:32 65
3. SK Rakovník⋌ 27 18 4 5 63:32 58
4. Hořovicko⋌ 27 14 4 9 87:57 46
5. Dobříš⋌ 27 13 4 10 54:44 43
6. Slaný⋌ 27 12 6 9 64:48 42
7. Beroun⋌ 27 12 6 9 47:58 42
8. Čelákovice⋌ 27 11 6 10 40:39 39
9. St. Boleslav⋌ 27 12 2 13 77:74 38
10. Kosmonosy⋌ 27 10 7 10 43:37 37
11. Brandýs n. L.⋌ 27 9 5 13 58:63 32
12. Velim⋌ 27 7 7 13 60:66 28
13. Novo Kladno⋌ 27 7 7 13 50:62 28
14. FK Kolín B⋌ 27 8 1 18 53:74 25
15. Kralupy⋌ 27 3 4 20 19:86 13
16. AFK Kolín⋌ 27 3 2 22 20:119 11
Dorost – I. A třída
Skupina A
23. kolo: Obříství – Jun. Kralupy 6:4, Pš. Mělník – Kročehlavy 3:1, Loděnice – Králův Dvůr 3:1, Brandýsek – Zdice 1:5, Tn. Rakovník – Komárov 3:1, Sp. Kladno – Velvary 0:5, Libiš – N. Strašecí 3:1.
1. Kročehlavy⋌ 23 18 3 2 110:25 57
2. Pš. Mělník⋌ 23 17 1 5 72:19 52
3. Loděnice⋌ 23 15 3 5 66:33 48
4. Tn. Rakovník⋌ 23 14 2 7 56:32 44
5. Komárov⋌ 23 11 4 8 68:64 37
6. Králův Dvůr⋌ 23 10 4 9 63:53 34
7. Velvary⋌ 23 11 1 11 59:64 34
8. Zdice⋌ 23 9 4 10 59:46 31
9. N. Strašecí⋌ 23 8 6 9 46:46 30
10. Libiš⋌ 23 9 2 12 32:50 29
11. Obříství⋌ 23 6 3 14 29:63 21
12. Brandýsek⋌ 23 5 3 15 31:87 18
13. Kralupy⋌ 23 3 4 16 37:82 13
14. Sp. Kladno⋌ 23 2 6 15 17:81 12
Skupina B
23. kolo: Akuma Ml. Boleslav – Jirny 0:4, Byšice – Všechlapy 5:2, Luštěnice – Velký Borek 3:3, Krnsko – Čejetice 4:0, Semice – Dol. Bousov 4:0, Mn. Hradiště – Zeleneč 6:0, Kostelní Hlavno – Pěčice 0:9.
1. Jirny⋌ 23 17 4 2 68:23 55
2. Čejetice⋌ 23 16 2 5 63:28 50
3. Pěčice⋌ 23 15 4 4 58:17 49
4. Mn. Hradiště⋌ 23 12 3 8 67:39 39
5. Luštěnice⋌ 23 10 7 6 55:38 37
6. Velký Borek⋌ 23 10 4 9 41:37 34
7. Zeleneč⋌ 23 9 6 8 60:52 33
8. Semice⋌ 23 10 3 10 51:55 33
9. Byšice⋌ 23 8 6 9 41:38 30
10. Krnsko⋌ 23 9 0 14 38:55 27
11. Všechlapy⋌ 23 7 4 12 48:59 25
12. Dol. Bousov⋌ 23 7 3 13 34:53 24
13. Akuma MB⋌ 23 3 2 18 20:85 11
14. Kost. Hlavno⋌ 23 3 2 18 19:84 11
Skupina C
23. kolo: AFK Pečky – Mirošovice 3:0, Libodřice – Bohemia Poděbrady 5:5, Paběnice – Ovčáry 3:1, Kluky – Sn. Poděbrady 5:1, Dolní Kralovice – Veltruby 0:0, Kunice – Kouřim 4:1, Český Brod – Říčany 4:1.
1. Český Brod⋌ 23 17 1 5 84:30 52
2. B. Poděbrady⋌ 22 16 3 3 111:34 51
3. Kluky⋌ 22 16 3 3 77:21 51
4. Kunice⋌ 23 13 2 8 60:44 41
5. AFK Pečky⋌ 22 13 0 9 80:44 39
6. Sn. Poděbrady⋌ 23 11 4 8 51:46 37
7. Dol. Kralovice⋌ 23 10 4 9 66:47 34
8. Libodřice⋌ 23 8 5 10 55:65 29
9. Ovčáry⋌ 23 9 0 14 67:76 27
10. Říčany⋌ 23 7 4 12 56:65 25
11. Paběnice⋌ 23 8 1 14 59:78 25
12. Mirošovice⋌ 23 6 6 11 45:56 24
13. Kouřim⋌ 22 7 1 14 52:78 22
14. Veltruby⋌ 23 0 2 21 10:189 2
Skupina D
23. kolo: Jílové – Milín 2:3, Sedl. /Prčice – Teplýšovice 3:1, Průhonice – Týnec n. S. 0:2, Petrovice – Všeradice 4:0, Votice – Všenory 9:1, Sedlčany – Benešov 5:1, Lety – Nový Knín 6:5.
1. Sedlčany⋌ 23 18 3 2 83:21 57
2. Votice⋌ 23 15 5 3 85:30 50
3. Jílové⋌ 22 15 3 4 78:31 48
4. Petrovice⋌ 23 14 1 8 62:37 43
5. Lety⋌ 23 13 2 8 76:46 41
6. Týnec n. S⋌ 23 11 2 10 38:49 35
7. Nový Knín⋌ 23 11 0 12 70:65 33
8. Sedl./Prčice⋌ 23 9 4 10 46:43 31
9. Benešov⋌ 23 9 3 11 44:63 30
10. Milín⋌ 23 9 1 13 46:54 28
11. Všeradice⋌ 23 7 5 11 46:55 26
12. Teplýšovice⋌ 22 7 1 14 49:63 22
13. Všenory⋌ 23 5 3 15 28:91 18
14. Průhonice⋌ 23 0 1 22 16:119 1
Žáci – Krajský přebor
27. kolo: SK Kladno B – Sedlčany 6:1 (starší), 8:0 (mladší), Kosmonosy – Sp. Příbram 0:0, 2:0, Lysá n. L. – Vlašim 0:1, 0:2, Benešov – Tn. Rakovník 0:0, 5:0, Dobříš – Pš. Mělník 0:9, 3:0, SK Rakovník – Kutná Hora 7:0, 10:0, Beroun – Jílové 9:0, 7:0, Čelákovice – Mn. Hradiště 0:2, 8:0.
Starší
1. SK Rakovník⋌ 27 23 4 0 112:12 73
2. Beroun⋌ 27 22 4 1 100:24 70
3. SK Kladno ⋌ 27 17 5 5 94:33 56
4. Sedlčany⋌ 27 17 3 7 98:54 54
5. Vlašim⋌ 27 15 8 4 70:28 53
6. Mn. Hradiště⋌ 27 14 5 8 47:36 47
7. Čelákovice⋌ 27 11 6 10 47:49 39
8. Jílové⋌ 27 10 8 9 63:54 38
9. Lysá n. L.⋌ 27 10 0 17 44:78 30
10. Benešov⋌ 27 8 5 14 54:54 29
11. Sp. Příbram⋌ 27 7 7 13 36:50 28
12. Pš. Mělník⋌ 27 8 4 15 48:72 28
13. Tn. Rakovník⋌ 27 8 3 16 32:53 27
14. Kosmonosy⋌ 27 6 5 16 24:60 23
15. Kutná Hora⋌ 27 4 4 19 27:73 16
16. Dobříš⋌ 27 0 1 26 20:186 1
Mladší
1. SK Kladno ⋌ 27 22 4 1 109:24 70
2. Benešov⋌ 27 21 2 4 95:21 65
3. Čelákovice⋌ 27 21 2 4 97:25 65
4. SK Rakovník⋌ 27 19 2 6 82:21 59
5. Vlašim⋌ 27 18 4 5 94:20 58
6. Beroun⋌ 27 15 2 10 74:39 47
7. Pš. Mělník⋌ 27 12 4 11 46:44 40
8. Dobříš⋌ 27 11 4 12 62:65 37
9. Sedlčany⋌ 27 9 2 16 44:80 29
10. Jílové⋌ 27 7 8 12 50:95 29
11. Lysá n. L.⋌ 27 9 1 17 75:77 28
12. Kosmonosy⋌ 27 8 4 15 38:80 28
13. Sp. Příbram⋌ 27 6 3 18 27:69 21
14. Mn. Hradiště⋌ 27 5 4 18 29:95 19
15. Kutná Hora⋌ 27 5 1 21 20:118 16
16. Tn. Rakovník⋌ 27 1 7 19 8:77 10
Žáci – I. A třída
Skupina A
23. kolo: Velvary – SK Rakovník B 1:7 (starší), 0:3 (mladší), Slaný – Kročehlavy 0:0, 4:0, Králův Dvůr – Mníšek p. B. 2:0, 2:0, Hořovicko B – Brandýsek 2:2, 9:1, Jun. Kralupy – Beroun B 1:2, 3:0, Sp. Kladno – Rožmitál 13:0, 7:1.
Starší
1. Kročehlavy⋌ 22 17 3 2 58:16 54
2. Brandýsek⋌ 22 15 2 5 82:30 47
3. Králův Dvůr⋌ 21 15 1 5 50:19 46
4. Nové Strašecí⋌ 21 13 5 3 44:23 44
5. Slaný⋌ 21 10 3 8 60:46 33
6. Sp. Kladno⋌ 21 9 5 7 73:32 32
7. SK Rakovník B⋌ 21 10 2 9 58:48 32
8. Beroun B⋌ 21 9 2 10 33:57 29
9. Kralupy B⋌ 21 7 4 10 47:38 25
10. Mníšek p. B. ⋌ 22 7 2 13 37:47 23
11. Velvary⋌ 21 7 2 12 44:78 23
12. Hořovicko ⋌ 21 2 1 18 30:88 7
13. Rožmitál⋌ 21 1 0 20 32:126 3
Mladší
1. Nové Strašecí⋌ 21 17 2 2 92:22 53
2. Slaný⋌ 21 16 4 1 87:22 52
3. Sp. Kladno⋌ 21 14 3 4 86:42 45
4. Kročehlavy⋌ 22 11 7 4 78:35 40
5. Králův Dvůr⋌ 21 12 4 5 65:34 40
6. SK Rakovník B⋌ 21 12 1 8 76:59 37
7. Hořovicko ⋌ 21 9 2 10 78:57 29
8. Mníšek p. B. ⋌ 22 9 2 11 56:74 29
9. Kralupy⋌ 21 8 2 11 45:47 26
10. Rožmitál⋌ 21 7 1 13 54:73 22
11. Velvary⋌ 21 3 3 15 37:105 12
12. Brandýsek⋌ 22 2 2 18 25:85 8
13. Beroun B⋌ 21 1 1 19 14:138 4
Skupina B
23. kolo: Benátky n. J. – Odolena Voda 1:2, 1:5, Velim – Nymburk B 13:0, 6:1, Tuchoraz – Brandýs n. L. 1:3, 2:1, Bohemia Poděbrady – Velký Borek 0:4, 1:8, Semice – Libiš 0:0, 2:5, FC Mělník – Pěčice 1:5, 1:4, Sadská – AFK Pečky odloženo.
Starší
1. Brandýs n. L.⋌ 22 19 2 1 102:10 59
2. Velký Borek⋌ 23 18 2 3 77:13 56
3. Pěčice⋌ 23 17 2 4 78:21 53
4. FC Mělník⋌ 23 9 10 4 45:39 37
5. Nymburk B⋌ 23 10 1 12 45:52 31
6. Odolena Voda⋌ 23 9 4 10 41:55 31
7. AFK Pečky⋌ 22 8 4 10 48:60 28
8. Sadská⋌ 22 8 3 11 39:57 27
9. B. Poděbrady⋌ 23 8 1 14 36:79 25
10. Tuchoraz⋌ 23 7 3 13 27:64 24
11. Velim ⋌ 23 6 4 13 38:45 22
12. Semice⋌ 23 5 5 13 27:50 20
13. Libiš⋌ 22 5 5 12 27:51 20
14. Benátky n. J.⋌ 23 6 2 15 39:73 20
Mladší
1. Pěčice⋌ 23 21 0 2 126:17 63
2. Velim⋌ 23 16 2 5 70:39 50
3. Brandýs n. L.⋌ 23 14 2 7 52:32 44
4. Velký Borek⋌ 23 13 3 7 101:45 42
5. Libiš⋌ 23 13 3 7 70:30 42
6. Odolena Voda⋌ 23 11 6 6 50:37 39
7. Tuchoraz⋌ 23 9 6 8 50:62 33
8. Sadská⋌ 22 10 2 10 44:67 32
9. Semice⋌ 23 8 2 13 52:66 26
10. Benátky n. J.⋌ 23 8 1 14 50:99 25
11. AFK Pečky⋌ 22 8 0 14 38:66 24
12. FC Mělník⋌ 23 6 4 13 35:61 22
13. Nymburk B⋌ 23 4 1 18 45:96 13
14. B. Poděbrady⋌ 23 2 2 19 35:101 8
Skupina C
23. kolo: Kouřim – Votice 4:0 (starší), 0:4 (mladší), Sedlec/Prčice – Benešov B 1:7, 0:0, Čerčany – Týnec n. S. 4:4, 4:2, Sázava – Čáslav B 11:0, 1:2, Uhl. Janovice – Malešov 1:4, 4:0, AFK Kolín – FK Kolín B 0:4, 2:3, Dobřejovice – Říčany 1:5, 3:5.
Starší
1. Týnec n. S⋌ 23 20 3 0 129:25 63
2. Benešov B⋌ 23 18 2 3 97:29 56
3. AFK Kolín⋌ 23 15 0 8 59:25 45
4. Sázava⋌ 23 13 2 8 85:59 41
5. FK Kolín B⋌ 23 11 2 10 59:59 35
6. Sedl./Prčice⋌ 23 9 5 9 59:58 32
7. Říčany⋌ 22 9 4 9 36:36 31
8. Kouřim⋌ 21 7 8 6 36:36 29
9. Čáslav B⋌ 23 8 3 12 43:74 27
10. Čerčany⋌ 23 7 4 12 57:70 25
11. Votice⋌ 22 7 1 14 37:67 22
12. Dobřejovice⋌ 23 4 7 12 49:72 19
13. Malešov⋌ 23 4 4 15 31:79 16
14. Uhl. Janovice⋌ 23 4 1 18 21:109 13
Mladší
1. AFK Kolín⋌ 23 18 1 4 97:23 55
2. Benešov B⋌ 23 17 3 3 82:28 54
3. Říčany⋌ 22 17 2 3 84:24 53
4. Čáslav B⋌ 23 16 3 4 57:29 51
5. Čerčany⋌ 23 11 4 8 84:56 37
6. Týnec n. S⋌ 23 11 2 10 69:41 35
7. Votice⋌ 22 11 2 9 41:42 35
8. Sázava⋌ 23 10 3 10 70:62 33
9. Sedl/Prčice⋌ 23 9 3 11 68:64 30
10. Uhl. Janovice⋌ 23 9 1 13 48:74 28
11. FK Kolín B⋌ 23 7 2 14 48:72 23
12. Kouřim⋌ 21 4 2 15 20:81 14
13. Dobřejovice⋌ 23 3 2 18 31:89 11
14. Malešov⋌ 23 1 0 22 20:134 3