Milovice – Sokoleč 2:6

Sokoleč udělila domácím pořádnou lekci. Milovice se sice jako první ujaly vedení, ale těsně před poločasem hosté srovnali. A když dala Sokoleč po přestávce druhý gól, bylo na hřišti už jenom jedno mužstvo.

Domácím vyšel úvod zápasu, kdy se trefil Mencl. Ovšem od 20. minuty převzali otěže zápasu do svých rukou Sokolečtí, kteří z pokutového kopu srovnali. Pak dala po změně stran Sokoleč druhý gól. Domácí se snažili o korekci výsledku, ale výsledkem toho byly branky v jejich síti. Hosté byli ve druhém poločase pány na hřišti a domácí tým téměř k ničemu nepustili. Až v závěru utkání snížil svou druhou brankou Mencl.

Branky: 6. a 83. Mencl – 32. a 60. Šťastný (1. z PK), 57. a 64. Čáp, 75. Kulhánek, 78. vlastní. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:2. Diváci: 50. Poločas: 1:1.

Milovice: Fišer – Dort, Magada, Fiala, Růžička – Beneš, Plecitý (70. Jánský), Vlačiha, Mencl – Galovič, J. Petráš (46. Houška).

Sokoleč: Kun – Půlpán, Soukup, Zemanec, Černý – Kulhánek, Vodvářka, Zahradník, P. Němec (80. Müller) – Čáp (75. Vančura), Šťastný.