Milovice – Rožďalovce 2:0

Oba celky si během zápasu vytvořily mnoho brankových příležitostí a bylo otázkou času, kdo se dostane do vedení. Více štěstí se přiklonilo na stranu domácích, kteří svoji šanci v nastaveném čase prvního poločasu dokázali proměnit. Pro hosty to byla něpříjemná situace před odchodem do kabin. Ve druhém poločase se hosté více tlačili do útoku a svého soupeře nepouštěli za půli. Domácí se spoléhali na rychlé protiútoky a tato taktika jim nakonec přinesla úspěch. Deset minut před koncem domácí brankový účet uzavřeli, když se trefil Jánský.

,,Soupeř byl velice kvalitní. Zaslouženě jsme vyhráli. Během zápas jsme si vytvořili více brankových příležitostí, bohužel jsme se jenom dvakrát trefili,“ řekl kouč Milovic Ivan Plecitý.

,,Němeli jsme tolik šancí jako soupeř, ale ztratili jsme tady tři body. Dvakrát jsme šli za stavu 0:0 sami na bránu, ale selhali jsme, je to smůla. Pak jsme dostali branku do šatny. Ve druhém pločase jsme soupeře zatlačili na jejich polovinu a oni hráli na protiútoky. Kluci se snažili, soupeř byl hratelný,“ řekl Milan Švábenský, kouč hostí.

Branky: 45. Zikmund, 80. Jánský. Rozhodčí: Zikmund. ŽK: 2:3. Diváci: 90. Poločas: 1:0. Milovice: Fišer – Novák, Zikmund, Rožánek, Růžička – Beneš (30. Plecitý), Magada, Vlačiha, Müller (88. Palička) – Jánský (85. Zoubek), Došlý. Rožďalovice: Hampl – J. Veselý, Pavel, Havlík, Blažek – Pulda (60. Najmon), Hojsák, Táborský, Musil (80. Kozák) – Ott, Mašinda.

Jan Roule