Milovice – Luštěnice 4:1

V zápase, kde ani jednomu z mužstev o nic nešlo, byla vidět fotbalovost a snaha útočit. Zápas se rozhodl v prvním poločase a domácí potvrdili roli favorita. První poločas vyhráli domácí 3:0.

Ve druhém poločase hra polevila. Nejprve snížili na 3:1 hosté, ale v 77. minutě domácí zvýšili svůj náskok opět na tři branky.

„Byl to bezstarostný fotbal a hrálo se nahoru dolů,“ načal hosdnocení vítězného zápasu milovický hrající kormidelník Roman Magada. „Šance byly na obou stranách, oni je nedali, my jsme je dali. V tom byl největší rozdíl. Rozhodl první poločas. Jsme rádi, že jsme vyhráli poslední zápas sezony,“ dodal spokojený milovický trenér.

Branky Milovic: 12. Galovič, 17. Vlačiha, 38. Jánský, 77. Štefík. ŽK: 3:3. Diváci: 100. Poločas: 3:0.

Milovice: Fišer – Novák, Magada, Petráš (45. Štefík), Růžička – Beneš, Vlačiha, Fiala, Müller (78. Tejnický) – Galovič, Jánský (65. Zoubek).