Luštěnice – Milovice 2:4

Domácí měli drtivý nástup do zápasu, během první dvacetiminutovky si vypracovali tři velké šance, ale dokázali proměnit pouze jednu. Milovice otočily dvěma brankami skóre, ale Luštěnice před přestávkou vyrovnaly.

Druhý poločas už patřil hostům, kteří vstřelili další dva góly. „Po špatném začátku jsme se dostali do zápasu. Ve druhé půli jsme byli lepší a zaslouženě jsme zvítězili. S celým podzimem jsme maximálně spokojeni,“ řekl po posledním zápase hrající kouč Milovic Roman Magada.

Branky Milovic: 25. a 34. Müller 66. Houška, 83. Vlačiha. ŽK: 5:5. Diváci: 70. Poločas: 2:2.

Milovice: Fišer – Novák, Fiala, Magada, Růžička – Beneš (74. Mencl), P. Petráš, Novotný – Houška (82. J. Petráš), Vlačiha (88. Krátký), Müller.