Milovice jsou definitivní. Budou hrát okres

MILOVICE - Fotbalisté Milovic prohráli ve 25. kole I.B třídy na domácím hřišti se Sibřinou. Po prohře už jsou jasným sestupujícím a příští rok si zahrají okresní přebor.

12.6.2007

Milovice - SibřinaFoto: Deník/ Tomáš Koníček

Milovice – Sibřina 2:4

Do Milovic přijel nejlepší tým jarní části, přesto nebyly Milovice bez šance.

Už ve 2. minutě napřáhl z dvaceti metrů Ferkl a jeho pumelenice zapadla k tyči Houdkovi brány – 0:1. Domácí tým se ale rychle oklepal a po přesném centru J. Petráše v 9. minutě vyrovnal hlavou Plecitý. Za další čtyři minuty se postavil k trestnému kopu Vlačiha a poslal svůj tým do vedení. Domácí pak měli několik šancí a mohli jít do dvougólového náskoku. Jenže trápila je koncovka.

Když už se zdálo, že půjdou do šaten spokojenější domácí hráči, udeřila dvakrát Sibřina. Nejprve se prosadil ve 39. minutě Časta a za tři minuty otočil skóre Ferkl.

I ve druhém poločase si Milovice vytvořily několik šancí, jenže trápily se v koncovce. Nedokázaly proměnit ani pokutový kop za ruku, který kopal Vlačiha v 80. minutě. Jenže v té době už byl stav 2:4, když se potřetí v zápase trefil po standardní situaci Ferkl.

Branky: Plecitý, Vlačiha – Ferkl 3, Časta. Poločas: 2:3.

Milovice: Houdek – J. Petráš (75. Řezníček), Fiala, Vlačiha, Kovařík – Růžička, P. Petráš, Mencl, Jindra (46. Písařovič) – Plecitý, Fér.

12.6.2007 VSTUP DO DISKUSE

Z basketbalového utkání nejvyšší soutěže Nymburk - Ústí nad Labem (111:61)

Lákadlo pro fanoušky: výhra a postup

Martin Pánek.

ON-LINE: Ptejte se hokejisty Martina Pánka

Řidiči dýchli sedm minut po sobě

Nouzov – Kontrola hlídky dopravních policistů se stala osudnou hned pro dva šoféry, kteří kolem nedělního poledne projížděli kolem hájenky u Nouzova nedaleko jičínského tahu.

OBRAZEM: Milovičtí koníci se přesunuli na východ

Milovice, Hradec Králové - Loňská mláďata divokých koní z Milovic se od soboty zabydlují ve dvou nových lokalitách.

Hod vánočním stromkem a stovky maličkých běžkařů: prohlédněte si videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 20. až 21. ledna 2018.

Labská stezka je nejlepším turistickým produktem

Střední Čechy - Labská stezka se po roce znovu stala držitelkou prestižního ocenění. 18. ledna na brněnském výstavišti získala 1. místo ve Velké ceně cestovního ruchu 2017/2018 v kategorii Nejlepší turistický produkt. Vede od pramene Labe v Krkonoších až k Severnímu moři u německého Cuxhavenu, dlouhá je téměř 1 300 kilometrů. Odborníci ji dokonce hodnotí jako fenomenální evropskou dálkovou cyklotrasu.