Že by se pokusili ještě o záchranu?

MILOVICE - Ve 22. kole fotbalové I.B třídy porazil tým Milovic soupeře z Tuchorazi.

22.5.2007

Milovice doma porazily Tuchoraz 2:1.Foto: Deník/ Tomáš Koníček

Milovice – Tuchoraz 2:1

Nejen s Tuchorazí, ale i s nepřesnými verdikty rozhodčích se museli vypořádat fotbalisté Milovic. O důležité výhře, která by je ještě mohla nasměrovat k záchraně, rozhodli až v závěrečných minutách zápasu. Po utkání mohli být spokojeni, neboť se po těsné výhře odlepili ze dna tabulky.

Pro Milovice to byla třetí výhra v řadě a na dvanácté místo, které by mohlo zaručit záchranu, ztrácí jen tři body.

V utkání se dlouhou dobu čekalo na první branku. V první půli mohla jít do vedení Tuchoraz, která měla dvě velké šance. Ještě před tím, ale hrály takřka jen Milovice a nepouštěly svého soupeře před svoji bránu.

Ve druhém poločase se domácí tlačili před soupeřovu bránu. Úvod se nepovedl hlavně rozhodčím. Nejprve hlavní ani pomezní neviděli ruku hostujícího beka na hranici šestnáctky a vzápětí zastavil pomezní rozhodčí Petra Petráše signalizovaným ofsjadem, který ovšem nebyl.

Nakonec se gólu dočkali hosté v 75. minutě po jednom protiútoku. Jenže v době, kdy ještě slavili, vyrovnal Vlačiha.

O vítězsví Milovic se rozhodlo tři minuty před koncem, kdy přesně zakončil Fér. „Zaslouženě jsme vyhráli. Ovšem mohli jsme rozhodnout dříve. Na druhou stranu nás několikrát podržel Eichler,“ řekl vedoucí milovického družstva Martin Boháč.

Branky: Vlačiha, Fér – Trnka. Rozhodčí: Březnovský. ŽK: 4:2. Diváků: 120. Poločas: 0:0.

Milovice: Eichler – Mencl (13. Šlambor), Fiala, Vlačiha, Kovařík – Růžička, Plecitý, Doležal, Jindra – P. Petráš, Fér.