Slovan Lysá – Skalsko 3:1

Diváci čekali na branku až do 33. minuty. To Hovorka posadil míč na hlavu D. Novákovi a ten si s takovými situacemi umí poradit – 1:0. Jenže ve druhém poločase Lysé zatrnulo, když Skalsko srovnalo. „A to jsem v přestávce upozorňoval, abychom chytli začátek druhého poločasu,“ řekl František Hovorka, trenér Lysé. Pak ale jeho svěřenci dali dvě branky a mohli slavit třetí výhru. Druhý gól dal z penalty Doležal, výhru pojistil Poborský. „Sestava se stále mění, ale je vidět, že mančaft se zápas od zápasu lepší,“ pochvaloval si Hovorka.

Branky: D. Novák, Doležal (PK), Poborský - Šťastný. Rozhodčí: Jarolímek. ŽK: 1:3. Diváků: 60. Poločas: 1:0.

Lysá: P. Málek – Kapička, Doležal, Bäumelt, Gregar – Jelínek, Vrbický, Hovorka, Nešpor (70. Poborský) – D. Novák, Baloun.