Lysá nad Labem – AFK Sadská 1:3

První gól utkání vstřelil tým Lysé nad Labem, když po centru z pravé strany zakončil přesně hlavou Baloun. To bylo vše podstatné, co v prvním poločase mohla shlédnout asi stovka přihlížejících diváků.

„Od včerejška jsme zachráněni, to se projevilo na zápase,“ řekl Zdeněk Doležal, hrající trenér Lysé.

Zápas byl velice sportovní z obou stran, což potvrzuje statistika žlutých karet. Ve druhém poločase se karta obrátila ve prospěch hostí, kteří vyrovnali 60. minutě trefou Štáchy. Zdálo se, že i přes řadu neproměněných šancí fotbalistů Sadské zápas skončí nerozhodně. To ovšem změnila trefa Štáchy v 85. minutě a v 87. minutě gól Nedbala. Hosté si tedy připisují osmou výhru v soutěži.

Branky: 30. Baloun – 60. a 85. Štácha, 87. Nedbal. Rozhodčí: Holý. Bez karet. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Lysá nad Labem: Matouš – Ďurika, Doležal, Novák, Gregar – Cáska, Poborský, Zítka (55. Bažo), Jelínek – Baloun (70. Starý), Duchoslav.

AFK Sadská: Šrůta – Kříž, Šmejkal, Jirásek, Pajkrt – Čapek, Lukáš Svoboda, Nedbal, Telipský – Plot, Štácha.

Zdeněk Doležal (hrající trenér Lysé): „Z naší strany to byl pěší fotbal, ale nic nemění na tom, že Sadská hrála dobře. Dostali jsme dva góly po chybě obrany.“

Jiří Kozák (trenér Sadské): „V zápase byla řada neproměněných šancí. Ve druhém poločase jsme vstřelili tři góly a bylo hotovo.“