Slovan Lysá – Nové Dvory 9:1

Necelých pět minut stačilo domácím fotbalistům k tomu, aby rozhodli zápas. Mezi osmnáctou a třiadvacátou minutou dali tři góly a nebylo co řešit. Hosté jednoznačně zaostávali ve všech herních činnostech a raději už by se asi viděli doma. Obzvláště poté, co během deseti minut druhé půle opět třikrát inkasovali. Po celé utkání se hrálo výhradně na polovině hostí, kteří si nevypracovali žádnou vážnější šanci a jen sporadicky se dostávali na polovinu Lysé.

„Soupeř byl slabý, pořádně si nenahrál. Naopak my jsme si zahráli a dali jsme spoustu gólů. Škoda jen toho, že jsme nedali ten desátý,“ řekl po vítězném zápase lyský útočník David Novák, který první brankou soupeře načal, ale do druhého poločasu už nenastoupil.

Branky: 22., 23. a 56. Pavliš, 48., 77. a 84. Kříž, 18. D. Novák, 52. Poborský, 61. L. Novák – 73. Pospíšil. Rozhodčí: Soběslav. ŽK: 0:2. Diváci: 40. Poločas: 3:0.
Slovan Lysá nad Labem: Husák – Jelínek, Jirsa, L. Novák, Gregar – Bäumelt (46. Morávek), Pavli (80. Walter), Pára, Urban – D. Novák (46. Kříž), Poborský.