Slovan Lysá – Libodřice 1:2

Vyrovnaná první půle gól nepřinesla. Blíže brance byli hosté, kteří měli dvě slibné příležitosti. „Při nich nás podržel gólman Zahrádka,“ hlesl Josef Červinka, vedoucí domácího mužstva.

Utkání bylo rozhodnuté během minuty, kdy se hosté dvakrát trefili. Lysá stačila pouze snížit gólem střídajícího Bäumelta. „Pak už jsme nic nevymysleli. Libodřice byly snaživější, bojovaly o důležité body. My jsme nezahráli to, co umíme. Soupeře jsme měli přehrát, ale nepodali jsme dobrý výkon,“ dodal vedoucí.

Branky: 80. Bäumelt – 76. Matoušek, 77. Červeňák. Rozhodčí: Jarolímek. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:0.
Slovan Lysá: Zahrádka – Ďurika (75. Husák), L. Novák, Šlingr, Gregar – Urban (65. Bäumelt), Poborský, Pára, Pavliš – D. Novák, Zítka (65. V. Novák).