Kosořice - Lysá 2:1

Hostující tým z Lysé nad Labem vstoupil do utkání lépe, když v úvoduprvního pločasu se mohl ujmout vedení díky dvoum šancím, které ovšem gól nepřinesli. Do té doby neškodní domácí se z první šance v utkání ujali vedení. V závěru poločasu hráči Slovanu stupňovali svůj tlak, který však nedokázali proměnit ve vyrovnávací branku.

Druháoupolovinu začalSlovan se změnou v sestavě, když se na hřišti objevila nová akvizice Martin Čerych. ,,Střídající Čerych naši hru hodně oživil, ale k bodům to bohužel nevedlo," prohlásil hostující trenér Tibor Mičinec.

Slovan navázal na výkon z konce prvnípůle a přehrával soupeře z Kosořic. Domácí dokázali využít jeden z následných protiútoků a zvýšit na 2:0. V závěru utkání Slovan snížil Meszárošem, po pěkné akci na konečných 2:1 pro domácí.

,,V utkání jsme byli lepším týmem, ale nedokázali jsme se prosadit. Soupeř hrál velmi tvrdě, z čehož jsme měli možnost zahrávat hodně standardek, které nám dnes, ale vůbec nevyšli," řekl po utkání trenér Tibor Mičinec.

Slovan může litovat ztráty klíčového hráče Duchoslava, který musel v 60. minutě odstoupit z důvodu zranění. Hráč byl převezen do nemocnice na podezření s otřesem mozku.

Branky: 83. Maszároš. ŽK: 1:0. Diváci: 75. Poločas: 1:0.

Lysá nad Labem: M. Poborský - Janda, Novák, J. Poborský, Gregar - Zítka (70. Kříž), Urban, Duchoslav (60. Bäumult), Bažo (46. Čerych) - Meszároš, Cáska.