Lysá – Sibřina 1:2

Hosté vyhráli vysoko na žluté karty, dostali také dvě červené karty, ale co je nejdůležitější, získali tři body.

Z ojedinělého protiútoku dali první branku zápasu, na kterou domácí odpověděli v 75. minutě, kdy vyrovnal Gregar. Pak hrála Sibřina v deseti, ale místo toho, aby Lysá udeřila, trefili se oslabení hosté. A ti pak i v devíti svou výhru uhájili. „Nehráli jsme dobře,“ přiznal lyský hrající trenér Zdeněk Doležal. „Ke konci už to byla křeč. Předtím jsme nějaké šance měli, vyhráli jsme vysoko na rohy, ale bohužel…,“ nedokončil větu kouč. „A jsme ve velkých problémech,“ dodal sklesle.

Branka Lysé: 75. Gregar. Rozhodčí: Smolka. ŽK: 1:7. ČK: 0:2. Diváci: 50. Poločas: 0:1.

Slovan Lysá: Matouš – Forejt, Doležal, Novák, Gregar – Cáska, Jelínek, Starý, Zítka (65. Macura) – Duchoslav, Baloun.