Bělá – Lysá 5:2

Lysá doplatila na neproměňování šancí. V zápase jich měla několik, ale proměnila pouze dvě.

Hosté šli do vedení už v 8. minutě, ale do poločasu domácí skóre otočili. „Ale my jsme měli ještě dvě tutovky,“ uvedl František Hovorka, kouč poraženého týmu.

Po přestávce Bělá přidala třetí gól, ovšem Lysé se podařilo stáhnout na rozdíl jediné branky. To však bylo ze strany hostí vše. Domácí pak přidali ještě dva zásahy. „Byl to den otevřených dveří,“ zlobil se lyský trenér. „Opět jsme měli problémy se sestavou, přístup hráčů je nezodpovědný. Prostě jsme to zpackali a já jsem z toho otrávený,“ dodal Hovorka.

Branky Lysé: 8. Flekač, 55. L. Novák. Rozhodčí: Urbánek. ŽK: 0:2. Diváci: 60. Poločas: 2:1.

Lysá: Matouš – L. Novák, Doležal, Flekač, Gregar – Jelínek, Bäumelt, Hovorka, Málek – Urban, Baloun (62. Zahrádka).