Loučeň – Tuchoraz 1:3

Zápas se začal lámat už ve dvacáté druhé minutě. To sudí Chrudimský odpískal penaltu pro hosty, kteří ji proměnili, a od domácí od té dobry hráli v desíti. I tak se ale drželi. Nebýt toho, že za řeči dostal ještě na konci poločasu červenou Štěpánek, mohli i tak myslet na vítězství.

Jenže odehrát víc jak poločas v devíti hráčích je těžké. A tak už domácí zápas nezlomili. Díky své nedisciplinovanosti přišli o tři body, které si tak z trávníku Loučně odvezla Tuchoraz. „Byla to tragédie. Hráli jsem dlouho dobu proti devíti v jedenácti lidech a byli jsme rádi, že jsme vůbec dali góly. Byli jsme bez pohybu, nikdo se nehlásil o míče. Nejsem vůbec spokojený. Loučeň kdyby byla víc disciplinovaná, mohla doma v klídku brát body,“přiznal vedoucí Tuchorazi Roman Pěkný.

Trenér Loučně Otakar Ottomanský byl po zápase rozčarován. „To, co se tady stalo, je ostuda fotbalu. Víc vám k tomu neřeknu,“rozčiloval se po utkání.

Branky: 80. Mičinec - 22., 50. a 83. Nekolný. Rozhodčí: Chrudimský. ŽK: 4:4. ČK: 2:1. Poločas: 0:1. Diváci: 120.

Tuchoraz: M. Černý – Křen, J. Černý, Trnka, Blecha – Fott, T. Černý, Nekolný, Šmejkal – Pazderec (70. Novák), Franek.