Sibřina – Loučeň 3:3

Fotbalisté Loučně nezačali nejlépe a po chybě obrany inkasovali branku už v 8. minutě. Hosté se rychle oklepali a dvě minuty na to srovnali gólem Mičince. Do poločasu ale ještě jednou inkasovali a do kabin odcházeli s jednogólovou ztrátou. Loučeň hrála ze zajištěné obrany a ohrožovala soupeře svými rychlými protiútoky Štěpánka a Mičince. V 55. minutě si hráči Sibřiny vstřelili nešťastný vlastní gól a stav byl opět srovnán na 2:2. "Zápas ovlivnili i rozhodčí, kteří byli nejlepšími hráči Sibřiny na hřišti," řekl po utkání hlavní trenér Loučně Otakar Ottomanský.

Domácí fotbalisté dokázali vstřelit gól na 3:2 z penalty, která podle trenéra Ottomanského nebyla. Hráče Loučně to nepoložilo a gólem v 77. minutě dokázali vyrovnat. A když ke konci zápasu Mičinec přestřelil poloprázdnou bránu soupeře, zápas skončil remízou 3:3. "Šancí jsme měli na dva zápasy a bod za remízu je pro nás ztráta," prohlásil Otakar Ottomanský.

Branky Loučeně: 10. Mičinec, 55. vlastní, 77. Hradecký. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:4. Diváci: 100. Poločas: 2:1.

FK Loučeň: Bednář – Krupička, Dědek, Holánek, Hradecký – Holub, Škuthan, Radolf, Janata (70. Folbrecht) – Štěpánek, Mičinec.