Dlouhá Lhota – Loučeň 2:2

Loučeň šla do vedení hned ve čtvrté minutě, když se po centru Mičince prosadil Štěpánek. Hosté měli hru pod kontrolou, ale nedokázali proměňovat příležitosti, kterých si připravili opravdu požehnaně. To se povedlo až Hollerovi, který na přední tyči zvyšoval na rozdíl dvou branek.

Ve druhém poločase pokračoval festival nevyužitých příležitostí loučeňských fotbalistů a přišel trest. Fotbalisté Dlouhé Lhoty, hrající také I.B třídu, dokázali snížit z penalty a chvíli poté i vyrovnat na konečných 2:2.

„Nedokázali jsme využít naši jasnou převahu, trefili jsme z přímého kopu tyč a několikrát šli sami na gólmana. Soupeř pak ze sporné penalty snížil a z další nevinné akce vyrovnal,“ říkal po utkání kouč Loučeně Otakar Ottomanský.

Loučeň ještě mohla strhnout vedení na svou stranu, ale Bobek těsně před koncem neproměnil pokutový kop. „Sice jsme nedokázali dovést zápas do vítězného konce, ale jsem spokojen s přístupem hráčů, kteří byli všude dřív než soupeř. Ještě musíme zapracovat na koncovce,“ vyprávěl spokojený Ottomanský.

Branky: Štěpánek, Holler. Poločas 2:0.

Loučeň: Lorenc – Holub, Dědek, Holánek, Hradecký – Štěpánek, Škuthan, Rudolf, Bobek – Mičinec, Holler. Střídali: Balcar, Folbrecht, Mesároš.