Co se událo v Litoli ohledně přestupů v zimní pauze?

Naším největším oslabením je odchod Pavliše, kterého to táhlo zpátky do Semic. Jakub Novotný by měl přijít na hostování ze Semic, Jan Bobek přijde z Mladé Boleslavi, své další působení zde prodloužil Michal Bohdan, který přijde hostovat z Benátek. Ve své kariéře zde bude pokračovat zkušený Zdeněk Čáp a na přestup z Lysé k nám přichází Mirek Helmich.

Jak jste byl spokojený s přípravou svého mužstva?

Příprava začala kondičním soustředěním na Benecku. Myslím si, že to bylo kvalitní, především se tam utužila parta a kluci si hrábli až na dno. Pro nás to bylo první takovéto soustředění a hned se nám osvědčilo.

Co přípravné zápasy?

Ze začátku se hlavně běhalo, poté se přešlo na travnaté hřiště do Stratova. Z přípravných zápasů bych rád vyzvedl tři utkání, byl to zápas s divizníma Čelákovicema, Benešovem a poslední generálka v Sokolči, kde jsme dokázali zvítězit 4:0. Samozřejmě vše byla jen příprava a až samotné mistrovské zápasy ukážou, jak na tom skutečně jsme.

Jaká je vize pro jarní část sezony?

Chceme se opírat o zkušenou osu našeho družstva, ve které jsou brankář Rathouský, Petrouš, Mlčkovský, Čáp, Ježek, Sosnovský. Na druhou stranu mám rád práci s mladými hráči, kterým chceme dát také příležitost.

Jaké jsou vaše cíle?

Cílem je umístění v popředí tabulky. Nechceme se uspokojit tím, že jsme nahráli celkem slušný počet bodů v podzimní části. Chceme se rvát o předek tabulky a hlavně potěšit naše fanoušky, kterých na nás chodí opravdu hodně a my si toho hrozně vážíme, nechtěli bychom je zklamat.