Litol – Poděbrady 3:2

Poděbrady naprosto zaspaly první poločas. Litol v něm dala všechny své tři góly a nemuselo zůstat jen u nich. Zmatky v obraně odnesl střídáním už ve 20. minutě Svoboda. „Obrana byla velice špatná, ale na vině nebyl jen Svoboda, ale i ostatní jeho spoluhráči z obrany. Změna byla rozhodně na místě,“ řekl kouč Poděbrad Jiří Holatka.

Skóre otevřel Moško, druhou branku dal Sosnovský a katastrofu Poděbrad podtrhl třetím gólem Ježek.

Hosté se ale nevzdali a střídající Uhlíř zápas zdramatizoval dvěma góly. Navíc Bohemia zlepšila hru a mohla i vyrovnat. „V kabině jsme si vysvětlili, že takhle se hrát nedá. První půle byla katastrofální a kdyby skončila vyšším rozdílem, nemohli bychom se divit,“ řekl Holatka.

Jenže František Skuhravý v bráně Litole se už překonat nenechal. Litol si mohla po závěrečném hvizdu rozhodčího odechnout. „Zbytečně jsem si to zkoplikovali. Kdybysme s Vencou proměnili šance, mohli jsme být v klidu,“ kál se útočník Litole Stanislav Ježek.

Branky: 3. Moško, 26. Sosnovský, 31. Ježek – 75. a 82. Uhlíř. Rozhodčí: Hron. ŽK: 4:2. Diváků: 200. Poločas: 3:0.

Litol: Skuhravý – Petrouš, Mikluščák, Zikmund (70. Helmich), Černý – Jareš, Pavliš, Moško, Bošina (90. Nikodim) – Sosnovský, Ježek.

Poděbrady: Valenta – Svoboda (20. Poděbradský), Billý, Hradečný, Exner – Jirásek, Hruška, Pavelka (46. Uhlíř), Rulc – Voříšek, Čákora.