Litol – Loko Vltavín 0:5

Do poločasu bylo rozhodnuto. Hosté hrající třetí nejvyšší soutěž dali tři branky a druhý poločas se dohrával už jen z povinnosti. Dva góly padly z pokutových kopů.
„Na začátku to nevypadalo ještě tak jednoznačně a měli jsme i šanci, ale Ježkova hlavička šla přímo do gólmana,“ řekl k úvodu střetnutí litolský kormidelník Pavel Jareš. „Kdyby to tam spadlo, možná mohl mít zápas jiný vývoj.“

Vltavín postupem času převzal otěže zápasu do svých rukou a v 11. minutě poprvé skóroval. Pak měl ještě jednu šanci litolský Ježek, tentokrát mířil vedle. „Soupeř ovládl hru a po celý zápas byl jasně lepší. Kombinační hrou šel za vítězstvím,“ uvedl Jareš. „My jsme soupeři nestačili v rychlosti ani v kombinaci,“ přiznal kouč divizního celku.

Ve druhé půli padly další dvě branky a opět do litolské sítě. „To už se dohrávalo spíše z povinnosti. Navíc jsme dostali v 58. minutě čtvrtý góly,“ řekl k druhé pětačtyřicetiminutovce litolský trenér.

Ten uznal, že jeho tým odešel poražen po zásluze. „Jejich vítězství bylo jednoznačné a naprosto zasloužené. My jsme ale hráli bez několika opor, chyběl nám hlavně Bodlák. A tak dostali v závěru šanci naši dorostenci, kteří s námi trénují,“ dodal kouč Jareš.

Branky: Předota 2 (1 z PK), Franěk, Pečana, Štumpf (z PK). Poločas: 0:3. Litol: Rathouský – Helmich, Jareš, Petrouš, Černý – Urban (57. Fér), Bohdan, Novotný, Světlý (88. Novotný) – Ježek (85. Pixa), Sosnovský.