Velice slušný počet fotbalových příznivců byl zvědavý na další divizní utkání celku Litole, který hostil na svém trávníku rezervu Bohemians 1905. A veselejší odcházeli z litolského stánku domácí příznivci, neboť jejich tým vydřel tři body.

Litol – Bohemians 1905 B 3:1

Domácí fotbalisté vydolovali tři body. Ty si za svůj bojovný výkon především ve druhém poločase zasloužili.

Litolský tábor rozveselil už po třech minutách hry Světlý, který předvedl parádní sólovou akci, na jejímž konci byla gólová tečka – 1:0. Následně pálil z trestného kopu Petrouš, hostující brankář neudržel míč, ale nikdo z domácích hráčů jej nedostihl. Pak Bohemka zvýšila tempo hry, byla o mnoho nebezpečnější, ale Litol výborně bránila. Přesto se Klokanům podařilo vyrovnat, když se hlavou prosadil Havel.

Ve druhém poločase domácí vsadili všechno na jednu kartu. Ježek se z postu stopera posunul na hrot a Vorasického vystřídal další forvard Sosnovský. A tento tah se domácím vyplatil. V 71. minutě uvolnil Bohdan Světlého a ten svou druhou trefou v zápase poslal Sršně podruhé do vedení. A za další tři minuty už bylo rozhodnuto. Ježek sice mířil hlavou do tyče, ale Cáska byl na pravém místě a udeřil potřetí. „Pro nás to byl svátek fotbalu,“ jásal po vítězném utkání litolský kormidelník Pavel Jareš.

Branky: 3. a 71. Světlý, 74. Cáska – 35. Havel. Rozhodčí: Zavřel. ŽK: 2:2. Diváci: 600. Poločas: 1:1.

Litol: Rathouský – Helmich, A. Petrouš, Ježek, Černý – Vorasický (50. Sosnovský), Mlčkovský (87. Novotný), Jareš, Světlý (73. Říha) – Bohdan, Cáska.