Beroun - Litol 1:1

Domácí fotbalisté začali hodně aktivně a prvních dvacet minut jasně patřilo jim. První velkou šanci měli Berounští v 8. minutě, kdy při rohu propadl míč k Hájkovi, jeho střelu ale jeden z litolských hráčů vykopl z prázdné branky. Gólem pak neskončily ani pěkné střely Horela a Vlčka. Litol v prvních dvaceti minutách převážně bránila, když ovšem tlak domácích polevil, hosté udeřili. Při rohu nepokryli Berounští Bohdana, který hlavou poslal míč do horního rohu Lacinovy branky - 0:1. Vzápětí mohl vyrovnat Osvald, který přehodil vybíhajícího Rathouského, ale míč skončil nad brankou. Od tohoto momentu se karta obrátila. Aktivnější byli Litolští, ale velké šance se diváci již do poločasu nedočkali.

Do druhého poločasu opět vstoupili domácí náporem, ale kromě hlavičky Hájka, kterou lapil Rathouský, se do šance přes kvalitní defenzivu hostů nedostali. Beroun měl sice po většinu poločasu územní převahu, ale hosté v pohodě kontrolovali své vedení. Navíc Litol mohla přidat druhý gól. V 58. minutě vypálil zpoza vápna agilní Ježek a domácí brankář Lacina se musel pořádně natahovat, aby míč vyrazil na roh. Hostující útočník se poté chytal za hlavu ještě v 80. minutě, kdy neproměnil další šanci. V poslední desetiminutovce Beroun vrhl všechny síly do útoku a nakonec se domácí dočkali vyrovnání. V 89. minutě Horel dostal míč za obranu a následně tvrdou střelou prostřelil Rathouského. Zápas tak skončil zaslouženou remízou.

Branky: 89. Horel - 21. Bohdan. Rozhodčí: Kovář - Čermoch, Mrázek. ŽK: Chroust, Horel (oba B). Diváci: 130. Poločas: 0:1.

Beroun: Lacina - Novák, Klička, Chroust, Vlček, Němec, Dochtor, Osvald, Neuman (73. Choc), Horel, Hájek.

Litol: Rathouský - Jareš, Janáček, Petrouš, Černý, Bohdan, Sosnovský, Cáska (72. Světlý), Bodlák (81. Zikmund), Veselý, Ježek.