„Měli jsme velice špatný začátek, dokázali jsme se ale zvednout, hrát dobrý fotbal a stav zvrátit v náš prospěch. Bohužel o konečném výsledku rozhodly naše chyby v obraně při třetí i čtvrté inkasované brance a řekl bych, že také první dvě branky padají na vrub tragické hry obrany. Je to na pováženou, ve dvou zápasech jsme dostali osm branek, hrůza a děs. Pro diváky to byl pěkný fotbal, soupeř velice dobrý, ale jak říkám, branky jsme si více méně dali sami. Dopředu je naše hra velice dobrá, s obranou činností máme v současné době velké problémy,“ řekl po utkání trenér Polep Miloš Malina

„Polepy měly výbornou ofenzivní hru, obraná fáze ale pokulhávala. Vítězství je pro nás bombové. Venku dostáváme poměrně hodně branek, dnes jsme ale dokázali šance zužitkovat a více branek nastřílet a přesto, že Polepy jsou nováčkem, výhra na jejich hřišti je fantastická,“ radoval se z vítězství litolský trenér Pavel Jareš.

Branky: 14. L. Kmoch, 19. Slezák, 30. Müller – 6. Petrouš (PK), 12. a 74. Ježek, 39. Sosnovský. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 2:1. Diváci: 350. Poločas: 3:3.

Polepy: Malý – Biško, Suchánek, Šťastný (46. Týma), Dušek (78. D. Kmoch) – Slezák (68. Kesner), L.Kmoch, Müller, Javorek – Lukáš Křelina, Plot.

Litol: Rathouský – Petrouš, Zikmund, Černý, Bobek (45. Světlý) – Hubač, Matěj Jareš, Bohdan (85. Bodlák), Michal Jareš – Ježek, Sosnovský.

MILOSLAV KAPIC