Litol – Milín 4:1

V prvním poločase branka nepadla, a tak se rozhodlo až po změně stran. Hosté v prvním dějství dobře bránili, Litol se nedokázala prosadit.

Jako první sice inkasovali domácí fotbalisté minutu po příchodu z kabin, ale tato branka je nepoložila a zanedlouho otočili stav a pohodlně dokráčeli k jasnému vítězství. O vyrovnání se postaral útočník Ježek, který pak zvyšoval ještě na 3:1. Mezitím se trefil střídající Světlý, který byl na hřišti čtyři minuty a konečnou podobu skóre dal domácí kapitán Sosnovský.

Branky: 53. a 66. Ježek, 59. Světlý, 80. Sosnovský – 46. Hauzr. Rozhodčí: Zuskin. ŽK: 0:1. Diváci: 150. Poločas: 0:0.

Litol: Rathouský – Petrouš, Zikmund, Černý, Bobek – M. Jareš (55. Světlý), Bohdan, M. Jareš, Hubač – Ježek, Sosnovský (80. Holan).