Řevnice – Litol 7:1

Tak to byl nášup. Litol si přivezla z Řevnic sedmibrankový výprask. Kdo čekal vyrovnaný zápas dvou prvních celků, ten byl brzy vyveden z omylu. Zápas byl totiž rozhodnutý za dvacet minut. Domácí borci dali Litoli tři branky a nebylo co řešit. A to nebylo zdaleka všechno. První poločas už další změnu skóre nepřinesl, ale Řevnici se povedl také nástup do druhého poločasu a hosté byli zralí na ručník. Debakl byl dokonán. Jediný zásah hostů dal deset minut před koncem Ježek, který snižoval na 6:1.

Branky: 14., 48. a 50. Falout, 20. a 85. Chrobák, 5. Rozenkranz, 57. Turek – 80. Ježek. Rozhodčí: Hůla. Bez karet. Diváci: 270. Poločas: 3:0.

Litol: Rathouský – Petrouš, Čáp (65. Čerych), Novotný, Bodlák (22. Jareš) - Bohdan, Sosnovský, Bobek, Mlčkovský - Světlý, Ježek.