Kutná Hora – Litol 3:0

V dalším utkání zimní přípravy nastoupila Litol v neúplné sestavě. Fotbalisté Kutné Hory měli po většinu utkání převahu, kterou dokázali vyjádřit i gólově. „Začátek byl celkem vyrovnaný, ale my jsme neproměnili některé šance a poté už na hřišti vládli kutnohorští fotbalisté. Neměli jsme nikoho na střídání a hodně rychle nám ubývaly síly,“ vyprávěl po utkání zraněný litolský fotbalista Sosnovský.

Kutná Hora šla do vedení ve třicáté minutě po chybě Novotného, o deset minut později zahrávali Litolští roh, ale z následného protiútoku inkasovali do otevřené obrany druhou branku.

Fotbalisté Kutné Hory ve druhém poločase zvýšili své vedení a gólem ze sedmdesáté minuty uzavřeli brankový účet utkání. „Máme teď spoustu nemocných a zraněných hráčů, do Kolína s námi musel odjet i padesátník Šemberk,“ dodal k zápasu Sosnovský.

Litol: Rathauský – Černý, Holan, Novotný, Mlčkovský – Světlý, Bodlák, Bohdan, Šemberk st. – Ježek, Šemberk ml. Poločas: 2:0