Na svém trávníku hostí ve druhém kole krajského přeboru nováčka soutěže tým z Kladenska – Velvary.

A diváci budou zřejmě hodně zvědaví. Tým trenéra Pavla Jareše totiž přivezl přesvědčivou a hlavně překvapivou výhru z Libiše, která spadla vloni z divize a netají se postupovými ambicemi. „Je to pro nás dobrý začátek. Doma se ale musí vyhrávat, takže je třeba to nyní potvrdit,“ řekl kouč Litole.

Ten se byl na svého soupeře podívat minuký týden. „Viděl jsem je a nějaké poznatky ze zápasu mám,“ tvrdí Jareš.

Podle něj tým staví na několika individualitách. „Nebezpeční budou Šmejkal s Pazderou a také zkušení Kladeňáci Šelicha a Hodan,“ všiml si Jareš.

Pozor si budou muset Litolští dát hlavně na standardní situace. „Tato činnost jim jde. Jsou to dobří hlavičkáři, takže budeme při každém trestném a rohovém kopu v pohotovosti,“ řekl trenér Litole. K dispozici bude mít nové hráče a přestože Litol minulý týden vyhrála, zřejmě udělá několik změn v sestavě.

Nemyslím si, že by hrál někdo špatně, ale tento zápas bude opět trochu jiný a myslím, že nám nové posily pomůžou. Takže bych chtěl do sestavy zapracovat jak Zdeňka Čápa, tak i Michala Petrouše,“ řekl Jareš, kterému se už uzdravil i zraněný Bodlák.

Velvary nejedou do Litole s poraženeckou náladou. „Podělaní určitě nejsme, odvedeme maximum a po devadesáti minutách uvidíme,“ prohlásil nový kouč Velvar františek Kocáb. Utkání v Litoli začne dnes v 17 hodin.