1. kolo (5. 8. 17.00): Dobříš – Beroun, Černolice – St. Boleslav, Sedlčany – N. Strašecí, Kunice – Rožďalovice, Benešov – Litol, Nymburk – Zápy, Úvaly – Sp. Příbram, Semice – Jesenice.

2. kolo (12. 8. 17.00): Beroun – Jesenice, Sp. Příbram – Semice, Zápy – Úvaly, Litol – Nymburk, Rožďalovice – Benešov, N. Strašecí – Kunice, St. Boleslav – Sedlčany, Dobříš – Černolice.

3. kolo (19. 8. 17.00): Černolice – Beroun, Sedlčany – Dobříš, Kunice – St. Boleslav, Benešov – N. Strašecí, Nymburk – Rožďalovice, Úvaly – Litol, Semice – Zápy, Jesenice – Sp. Příbram.

4. kolo (26. 8. 17.00): Beroun – Sp. Příbram, Zápy – Jesenice, Litol – Semice, Rožďalovice – Úvaly, N. Strašecí – Nymburk, St. B oleslav – Benešov, Dobříš – Kunice, Černolice – Sedlčany.

5. kolo (2. 9. 17.00): Sedlčany – Beroun, Kunice – Černolice, Benešov – Dobříš, Nymburk – St. Boleslav, Úvaly – N. Strašecí, Semice – Rožďalovice, Jesenice – Litol, Sp. Příbram – Zápy.

6. kolo (9. 9. 17.00): Beroun – Zápy, Litol – Sp. Příbram, Rožďalovice – Jesenice, N. Strašecí – Semice, St. Boleslav – Úvaly, Dobříš – Nymburk, Černolice – Benešov, Sedlčany – Kunice.

7. kolo (16. 9. 16.30): Kunice – Beroun, Benešov – Sedlčany, Nymburk – Černolice, Úvaly – Dobříš, Semice – St. Boleslav – Jesenice – N. Strašecí, Sp. Příbram – Rožďalovice, Zápy – Litol.

8. kolo (23. 9. 16.30): Beroun – Litol, Rožďalovice – Zápy, N. Strašecí – Sp. Příbram, St. Boleslav – Jesenice, Dobříš – Semice, Černolice – Úvaly, Sedlčany – Nymburk, Kunice – Benešov.

9. kolo (30. 9. 16.30): Benešov – Beroun, Nymburk – Kunice, Úvaly – Sedlčany, Semice – Černolice, Jesenice – Dobříš, Sp. Příbram – St. Boleslav, Zápy – N. Strašecí, Litol – Rožďalovice.

10. kolo (7. 10. 16.00): Beroun – Rožďalovice, N. Strašecí – Litol, St. Boleslav – Zápy, Dobříš – Sp. Příbram, Černolice – Jesenice, Sedlčany – Semice, Kunice – Úvaly, Benešov – Nymburk.

11. kolo (14. 10. 16.00): Nymburk – Beroun, Úvaly – Benešov, Semice – Kunice, Jesenice – Sedlčany, Sp. Příbram – Černolice, Zápy – Dobříš, Litol – St. Boleslav, Rožďalovice – N. Strašecí.

12. kolo (21. 10. 15.30): Beroun – N. Strašecí, St. Boleslav – Rožďalovice, Dobříš – Litol, Černolice – Zápy, Sedlčany – Sp. Příbram, Kunice – Jesenice, Benešov – Semice, Nymburk – Úvaly.

13. kolo (28. 10. 14.30): Úvaly – Beroun, Semice – Nymburk, Jesenice – Benešov, Sp. Příbram – Kunice, Zápy – Sedlčany, Litol – Černolice, Rožďalovice – Dobříš, N. Strašecí – St. Boleslav.

14. kolo (4. 11. 14.00): Beroun – St. Boleslav, Dobříš – N. Strašecí, Černolice – Rožďalovice, Sedlčany – Litol, Kunice – Zápy, Benešov – Sp. Příbram, Nymburk – Jesenice, Úvaly – Semice.

15. kolo (11. 11. 14.00): Semice – Beroun, Jesenice – Úvaly, Sp. Příbram – Nymburk, Zápy – Benešov, Litol – Kunice, Rožďalovice – Sedlčany, N. Strašecí – Černolice, St. Boleslav – Dobříš.

Kdy hrají doma

Sobota: MFK Dobříš, Černolice, Kunice, KDC Beroun (10.15), Úvaly, Spartak Příbram, FK Litol, Trnavan Rožďalovice, Nové Strašecí, Stará Boleslav, FC Jesenice

Neděle: Tatran Sedlčany, Benešov, Polaban Nymburk, AFK Sokol Semice, Zápy