Polaban – Kunice 0:0

„Ztratili jsme dva body,“ načal hodnocení trenér Polabanu Milan Kormaník. V prvním poločase se hrál svižný fotbal, domácí měli tři šance, hosté jedinou. Ve 45. minutě byl po faulu na Vyskočila vyloučen Linhart, ale Nymburk svou přesilu nevyužil. „To vyloučení nám uškodilo,“ hlesl Kormaník. Hosté se ve druhé půli zaměřili na bránění a Polaban do vyložené šance nepustili. „Hosté měli z bodu radost,“ dodal Kormaník.

Rozhodčí: Drábek.

ŽK: 1:1. ČK: 45. Linhart (Kunice). Diváků: 210.

Polaban: Doležal – Knytl, Ott, Košvanec, Navrátil – Friedel, Havrda, Pqěnička, Mareš – Vyskočil (88. Kubín), Soukal (86. Novotný).

Semice – Černolice 1:1

Semice sehrály proti Černolicím vydařené utkání. Jedinou kaňkou bylo to, že nevyhrály. „Hráli jsme fakt dobře. Kluci zaslouží pochvalu, jezdili a makali až do konce,“ pochválil semické hráče vedoucí týmu Miroslav Čepelka.

V 8. minutě se domácí dožadovali penalty, ale rozhodčí neposoudil zákrok na Korce jako faul. Pak otevřel skóre Bubeník, který propálil černolického brankáře. A pak se Semice zlobily na sudího podruhé, když hosté zahráli podle jejich mínění rukou. Blízko druhému gólu byli domácív 57. minutě, ale hosté vykopli míč z brankové čáry. V 78. minutě se k trestnému kopu postavil Macela a Procházkuv semické bráně překvapil – 1:1. Výhru mohl zajistit domácím Janáček, ale v nastavení sám před gólmanem nedal.

Branky: 14. M. Bubeník – 78. Macela.

Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 2:1. Diváků: 250. Poločas: 1:0.

Semice: Procházka – Kupka, Farkaš, Bříza, D. Houška – M. Bubeník (85. Kapička), Samec, Janáček, Korec – Holan (85. Macháček), T. Semecký.