Už tři zápasy čekají borci nymburského Polabanu na výhru. A také na gól. Ve Velvarech dostali tři góly. „Domácí vyhráli zaslouženě. Byli kompaktnější a lepší. Havně je to zkušený tým, který ví, co chce,“ nešetřil chválou na adresu soupeře Milan Kormaník, trenér Polabanu. „Domácí měli nejprve dvě šance a ze třetí nám dali branku,“ uvedl Kormaník. „Domácí měli výbornou přechodovou fázi. Jejich sestava byla nabitá hráči z ligy,“ dodal.

Litol dopadla stejně jako Polaban. Proti rezervě Vlašimi neměla nárok. „Proti nám stál výborný soupeř, který byl posílen o hráče z A – týmu,“ uvedl Pavel Jareš, trenér Litole, který byl v průběhu zápasu vykázán z lavičky. „Byl tam penaltový faul na našeho Jareše, tak jsem protestoval. Bylo to takové malé extempore,“ smál se litolský kouč. Ten ale uznal sílu soupeře. „Domácí nás přehrávali a vyhráli zcela zaslouženě. I když je fakt, že góly dávali po našich chybách, kdy jsme jim nechávali hodně prostoru. Vlastně jsme si to prohráli sami,“ dodal Jareš.

Jediné Semice bodovaly, ale remíza je z domácího zápasu se Starou Boleslaví málo. A to domácí dvakrát vedli. „Je to pro nás ztráta. I když po vyloučení jsme hráli jenom na bod. Do šance jsme se už nedostali,“ řekl Miroslav Vlk, trenér Semic, jehož tým dohrával bez vyloučeného Břízy. „Vyloučen byl za nějaké strkání ve vápně,“ hlesl Vlk.

Semicím v zápase chyběla pojistka v podobě gólu, který by znamenal dvoubrankový náskok. A šance k tomu měly. „Třeba na dva nula mohl přidat Vorlíček, nebo na tři jedna Jarda Semecký. Ale nemůžu hráčům vyčíst, že by nebojovali,“ uvedl semický kormidelník. „Soupeře podržel brankář a dobře jim hrál stoper Ježek. Byl to jejich nejlepší hráč,“ všiml si Vlk.