Novo Kladno – Čelákovice 2:1

Hosté, kteří bojují o záchranu v krajském přeboru starších dorostenců, měli v celém utkání drtivou převahu, přesto v Kladně prohráli. „Předvedli jsme dobrý výkon, ale to co jsme dokázali neproměnit, bylo k neuvěření. Zahodili jsme penaltu, nastřelili jsme tři tyče a další spoustu šancí,“ litoval trenér Čelákovic Radek Dozorec.
Branka Čelákovic: 85. Uher. Rozhodčí: Zuskin. ŽK: 3:2. Diváci: 40. Poločas: 1:0.
Čelákovice: Petr Bařina – Cabrnoch (55. Badžo), Kejmar, Sucharda, Šuráň – Uher, Souček, Pavel Bařina, Koch – Píša, Hlavatý.

Novo Kladno – Čelákovice 0:2

V utkání mladších dorostenců zvítětily Čelákovice, které své dvě branky rozložily do obou poločasů. „Ujali jsme se vedení po dobře zahraném nepřímém kopu. Ve druhé půli přidal druhý gól Souček. Domácí nás ohrozili pouze jednou,“ řekl po vítězství kouč Čelákovic Petr Mourek.
Branky: 20. Badžo, 66. Souček. Rozhodčí: Kabyl. Bez karet. Diváci: 25. Poločas: 0:1.
Čelákovice: Hlaváček – P. Mourek, Cabrnoch, Trsťan, Holzman (60. Hlavatý) – Jón, Leibletier, Badžo, J. Mourek – Kropáček, Kravčuk (50. Souček).